SeyahatOteller

Doğu masal - Atlantis Hotel Dubai

24 Eylül 2008 ünlü milyoner Sol Kentsner turistler için muhteşem dünya keşfetti. Bu, zarif, gerçekten büyük tüm modern gereksinimleri karşılayan ve en zorlu turist Dünya için uygundur - Aksi takdirde, bu otel adını vermedi.

Atlantis Hotel Dubai'de palmiye ağaçları şeklinde bir şekle sahip olan, el ile oluşturulan adasında bulunan ve çünkü adlandırılır - Palmiye. Kompleksin toprakları - neredeyse şehirde bir şehirdir, bu fazla 457.000 metrekare kaplar. m. Orada ziyaret etmiş Turistler ve Dubai'de otel Atlantis hakkında görüşlerinizi ve geri kalan tüm süre boyunca bu harika dünyanın bütün ilginç bölümlerini ziyaret etmek için zaman yok olduğunu söyledi.

Binaların karmaşık şirin, gür yeşillik vardır mimari topluluğu yerleşik kemerler, Arap kemerli, zengin Şah, Arabian Nights bir favori saraya benzer kulesi ile zirveye yerleşti.

Otel binası üstünde bir köprü ile bağlanmış iki çok katlı binalar, kuleler, oluşur. kuleleri ve bağlantı köprüsünde münhasır konaklama Köprüsü Suite odalarında artık başka bir yerde görülebilir neler Dubai'de otel yorumları Atlantis, görülen olağanüstü, şaşırtıcı hayal günbatımı, bildirilmektedir. Ve pragmatik konuşma, görüşleri Arap Körfezi, insan yapımı lagün ve ada - günbatımı için iyi bir ek.

Atlantis Hotel Dubai her zevke konaklama imkanı sunmaktadır. en zorlu için, ek olarak, bu Büyükelçi Lagoon eşsiz manzarasına sahip iki tane daha başlıklı Kayıp Chambers' Suites vardır Daha önce bahsedilmişti.

Tek odalı, aile ve ikiz - herkes için bir oda var. Toplamda, otel 539 oda bulunuyor ve hepsi rahatlamak için gereken her şeyi vardır: balkon, duş, klima, bar, mobilya, internet bağlantısı, kablolu TV, kasa ve küçük gündelik şeyler (saç, vücut bakım ürünleri ve saç kurutma makinesi ile banyo , havlu 2 günde) değişiyor.

otelde konaklamaları boyunca dünyanın ünlü mutfakları tatma imkanına sahip olacaklardır. Seçiminiz ve Otel Atlantis Dubai tadı Asian, Arap, Libya, İtalyan mutfağı sunacak. 17 bar ve restoranlar birinde bir sunan büfe başka, uluslararası yemek büyük bir seçim ile - Eğer ızgarada pişirilirken geleneksel yemekler ve biftek tadacaktır üçte balık ve deniz ürünleri yemek çeşitleri. Birçok restoran ve barlar ayrı çocuk ve diyet menüsü, böylece evden bebek maması kavanoz üzerinde stok yok.

Şimdi Dubai Atlantis Otel özellikle gurur ne olduğu hakkında konuşmanın zamanı geldi. Bu eğlence sihirli dünyasına atılmak için zamanı. topraklarının Onyedi hektar su parkı tarzı Atlantis ve Gardens of Babylon tarafından işgal edilir. Yapay bir deprem dalgası hissedeceksiniz bunlardan biri iki büyük açık yüzme havuzu vardır. Yedi antik Mezopotamya'nın bir piramidin tarzında dekore cazibe biten akış hızını, 2 km uzunluğunda, değiştirir nehir, su kaydırağı her zevke, çocuklar ve yetişkinler için uygundur -. tepeler birinden iniş köpekbalığı akvaryum yakınından geçer.

Otel ayrıca gelgit dalgaları dert olmaz lagün, kıyısında kendine ait kumsalı vardır. lagün denizin sakinleri hayran olabilir ve hatta çocuklar eğitmenler gözetiminde, onlarla birlikte yüzmek için izin verilen Dolphinarium vardır.

Masal Atlantis'e için yeraltı gidin bitmedi. tüneller ile bağlı 18 oda, sen gösteri hayran edilecektir. salonların duvarlarında aracılığıyla Atlantis, deniz kazaları, hazine sandıkları kalıntıları arasında yüzen, deniz sakinleri (6500 türlerin) çeşitli göreceksiniz.

harika iklimi, spor eğlence, çocuk kulüpleri, program denetimi ve düzenlenmesi çeşitliliği ile muhteşem bir konumda Dubai'de Yer Atlantis Hotel çocuklar için etkinlikler, tüm aile ile dinlenmek için harika bir adrestir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.