ÇirkinlikTamirat

Dış Ahşap için boya olmalıdır neler

Kereste kendini yok etmeye yol açabilir faktörlerin bir sürü etkiler. Bunlardan en ciddi neme maruz, mekanik etkilere, zararlıları ve UV ışığı veya diğer etki varlığı ile ilişkilidir. bakılmaksızın ömrünü uzatmak olabilir ciddi ve etkin koruma ihtiyacı konumlarına, iç ve dış mekanda, bu malzemenin İnşaatları. Bu dış odun boya ne olması gerektiği hakkında konuşmak. Yapılar binanın içinde olanlar ile karşılaştırıldığında dışında, duyarlı faktörlerin zararlı çok sayıda bulunan anlamak önemlidir. Bu nedenle, koruma uygun seviyede olmalıdır.

Ahşap üzerine dış mekan kullanımı için Boya değil, aynı zamanda toplanma uygun görünüm için değil, sadece belirli özellikleri kazandırmak için uygulanır. sadece koruyucu özelliklere sahip yükümlüdür gerçeği yanı sıra, aynı zamanda binanın dekoratif nitelikleri ve stil uymak zorundadır. Şu anda, çok sık bir alkid sadece dekoratif ve koruyucu olan bazlı kompozisyonlar, seçin. Böyle bir kaplama, aynı zamanda içine yerleştirilmiş ahşap ürünler için, sadece açık hava yapılar için kullanılır.

hem de deterjan ve ev kimyasallara karşı dirençli olarak, nem püskürtmek gerekir ahşap kalitesine dış kullanım için boya. Buna ek olarak, bağlayıcı faktör hava direncidir. kalitatif kompozisyonunu kullanarak, etkisi yüzeyinde almak zorunda plastik. için boya dış metrekare başına yaklaşık 0.2-0.4 kilogram geçirdi için odun. onun avantajlarından biri uygulamasının kolaylığıdır. Daha önce belirtildiği gibi, bu tip bileşimler ayrıca kapalı kullanılabilir, sabit artmış aşınma maruz kalan yüzeyleri ile ilgilidir.

Dış Ahşap için koruyucu ve dekoratif boya mükemmel ısı özelliklerine sahiptir. Bu, geniş bir sıcaklık aralığı içinde, başka amaçlar için de kullanılabilir santigrat -5 derece ile +50 derece arasında, yani 55 derecedir. boyalar için reçete gereksinimleri, örneğin küf, ve her türlü bakteriler gibi biyolojik faktörlere karşı iyi bir koruma sağlar. Dekoratif ve koruyucu kaplamalar boyama banyoları ve bahçe binalar, evler ve evler, merdiven ve cephede kullanılan ahşap direklerin, bloklar ve paneller, bu malzemeden yapılmış kemerler, yanı sıra çok sayıda başka şeyler. fonların bu tip kullanarak hala çok karlı ve ekonomik olduğunu.

Eh oldukça zaman popüler hale gelmiştir dış mekan kullanımı için boya "Tikkurila" kanıtlanmış. Bu gerçekten iyi bir kapsama ve renklerin en geniş hayal gücü için inanılmaz bir tasarımcı odası açılıyor almak için izin gerekli tüm niteliklere sahiptir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.