ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Delgeç "Fiolent": marka, özellikler, yorumlar. Ukrayna makine yapım tesisi "Fiolent"

herhangi bir teknoloji seçmeden önce sizden önce görevler koydu olduğunu belirlemek için gerekliydi. farklı bir kapasite, özellikler, işlevsellik ve ağırlığa sahip olabilir, çünkü yumruk dışında bu konuda değil ve. Ağırlığı ekipmanın ön 5 kg, geçmeyen, örneğin, bu cihaz 20 mm matkap yeteneğine sahip olacak çalışma sırasında kapasitesi çok derin olmayan delikler performans, 800 ila 1000 W arasında değişebilir belirtir beton.

Yukarıda işaret 5 kg ağırlık eğilimi göstermesi halinde, daha sonra güç artar 1000 watt aşabilir. Bu tür ekipman ile, 30 ile 50 mm arasında değişir çapı olan matkap, kullanabilir. Bu durumda, cihaz olarak hareket edebilir jackhammer. kendisini "Fiolent" yumruk ekipman gibi düşünürsek, çok profesyonel, yarı profesyonel ve tüketici sürümleri de dahil olmak çeşitli modeller bulabilirsiniz. Doğru seçimi yapmak yardımcı olacaktır Aşağıda okuyacağınız bunların Yorumlar yanı sıra özellikleri.

Üretici bilgisi

Bitki "Fiolent" mühendislik yapan lider firmalarından biridir. yönetimin stratejik hedefi benzer ürünler yerli ve yabancı işletmeler, arasındaki lider konumunu güçlendirmek için kendisi ve şirket için belirlemiştir. Rus tüketiciler para kazanmak için çalışıyor ve bu tür ürünler uzmanlara danışmak gerekli olmadığı sürecinde yardım için, kendini tamir vermek daha kolaydır umuduyla, yerel ürünler tercih olarak bugün bile, hedef kısmen elde etti.

Bugün bitki "Phiolent" üretim teknolojisinin yüksek düzeyde ulaşmıştır yapımcı çağrılabilir. enerji şirketleri yararları aşağıdaki gibidir:

  • güç kaynağı;
  • aşırı yük koruması;
  • ağırlık ve güç arasındaki ideal denge;
  • Güç tasarrufu fonksiyonu;
  • Fonksiyonel ergonomi ve güçlü tasarım.

aşağıda tartışılacaktır büyük bir aralıkta silah aralığı.

pnömatik matkap en popüler markaları: modeli P7-1500-E F0077 açıklaması

Delgeç "Fiolent" Birçok görevler için mükemmel bir çözüm olabilir. ekipman yıkım çalışmalarını gerçekleştirme olanağını garanti yeterince güçlü darbe mekanizması vardır. Bu ünite ile, tuğla kaldırabilirsiniz. aracı yani üç moddan birinde çalışır:

  • felç;
  • delme çekiç;
  • Sondaj.

Model hızı ve titreşim koruma sisteminin bir düzgün ayarı vardır.

Modelin teknik özellikleri

Güç 1500 watt ise "Fiolent", yukarıda tarif edilen kırıcı 8 J maksimum etki gücü sağlar. Bir matkap ile donatılmış bu araç, ile, betonda 32 mm'lik delik olabilir; kereste ile ilgili bu parametre 40 mm'dir. Bu delinmiş ve metal, bu durumda, deliklerin maksimum çapı 13 mm olabilir. Cihaz 900 rpm aşırı kavrama ve mil hızı vardır, 5.2 kg ağırlığındadır.

Delgeç "Fiolent" bu model onarım çalışmaları yaparken sık sık gerekli olan beton, bir 65 mm'lik bir delik delebilir. Sen farkında olmalı aracında aynasının ters dair hiçbir. Ancak, operatör hızını ayarlamak mümkün. Ayrıca cihazın boyutu ilginizi çekebilir, bunlar 380 x 100 x 260 mm oluşturuyor.

Modelin Yorumlar

Yukarıda anlatılan darbeli matkap yeterince sık en olumlu değerlendirmeleri "Fiolent", ayrı olarak satın alınabilir bir adaptör ile aynanın kullanılmasına izin verir. Ekipman pnömatik darbe mekanizması yoktur ve uygun bir düğme "Başlat" olduğu gerçeği gibi Tüketiciler.

İmalatçı ömrünü artırır, geliştirilmiş bir ısı dağılımı elde edilir. Aynı zamanda metal şanzıman yanı sıra ek çok pozisyonlu kolu sağlayan rahat kavrama, dikkat edilmelidir.

Açıklama Punch marka P3-1200 F0051

"Fiolent P3 1200" Tüketici 7000 ruble ödemek zorunda kalacak olan bir cihazdır. aracı hızlı değişim kalıp olasılığını sağlayan bir SDS-plus mandreni vardır. Dişli konut ekipmanın kullanım ömrünü artıran yüksek kaliteli metal, yapılır.

Yukarıdaki durumda olduğu gibi, model üç modda çalışabilir edebiliyor. Sihirbaz kolayca uzmanların yardımıyla başvurmadan değiştirilebilir, böylece yeterince kolay erişim olacaktır operatörü fırçalamayı. Yardımcı tutamak varlığı uygun olacaktır birimi ile çalışabilir, güvenli bir tutuş sağlar. Ama taşıma ve depolama komple durumda sayesinde mümkün olacaktır.

teknik özellikleri

gun "Fiolent" nin yukarıdaki model - aracı kullanarak 10 J maksimum etki kuvveti sağlar aracı, somut olarak 30 mm'lik bir delik delme mümkün olacak, metal 13 mm'lik delikler, aynı zamanda taç aracılığıyla betona 100 mm delik.

tam ayna ve 800 rpm dönüş hızı vardır. gun "Fiolent" Bu model - Güç, oldukça kompakt boyutlara sahip: 380 x 100 x 260 mm. Dakikada vuruş titreşim koruma sistemi vardır, 3000. ekipman sadece 4,8 kg ağırlığındadır eşittir ve güç 1200 watt olduğunu.

Modelin Yorumlar

Bitki "Fiolent" Bir puncher ile çalışan rahat olmak müşterilerine önemser, böylece ekipmanın emniyet kavrama tarafından, bu seçenek garanti edilir matkabın sıkışma karşı bir koruma sistemi ile donatılmıştır. modunu isabet rotasyona göre mil kilit sistemi tüketiciler gibi çok fazla korur. Sürücü dik, ve metal gövde, bu iki özellik alışveriş çok yararlanacaklardır uzun alet ömrü sağlar. Optimum etki kuvveti için bir pnömatik darbe mekanizması vardır ve tahrik çift yalıtım ile donatılmıştır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.