SeyahatYol tarifi

Coney Island (Coney Island), ABD, New York: açıklama, yorum

Ne olursa olsun biz yıl olabilir ne kadar biz ruhunda hala çocukları kalır ve kesinlikle yetişkin insanlar böyle New York'ta Coney Island Luna Park olarak eğlence parkları tam bir zevk gelmek olduğunda özellikle belirgindir. "Tavşan" Ada her yıl dünyanın dört bir yanından milyonlarca Amerikalıya ve turistleri alır.

Coney Island: bir gölge olmadan arsa

Bu Brooklyn en güney kısmında yer alan artık eski ada, bir yarımada olup halk tavşanı takma olduğunu. 6,4 km - Onun genişliği yaklaşık 800 m ve uzunluğudur. Okyanus kıyısında alan üzerinde yer alan çok sayıda plajları ve eğlence parkları dünya çapında ün sayesinde kazanmıştır. Ancak, her şey o kadar pembe oldu. popülerliği Coney Island zirvesi geçen yüzyılın 20 yıl içinde yaşanan ve daha sonra uzun bir süre belirsizlik içinde olduğunu etmiştir.

Adı "Kara gölge olmadan" hep güneş ile aydınlatılmaktadır ve insanlar gölge olmadığını belirterek, hala yerel Hint kabileleri verilen ada oldu. Efsanelere göre, bu yerlerde doğan bir erkek uzun ve mutlu bir hayat yaşamak.

New Yorklular Yarımadası için popüler bir tatil beldesi 1830'lardan beri haline geldi ve ilk atlıkarınca İkinci Dünya Savaşı kadar 1876 yılında kuruldu, ABD eğlence alanında büyük oldu.

eğlence parkları

Daha iyi zamanlarda, bütün Brooklyn (New York), ve sadece üç eğlence parkları zaman geçirmekten zevk: "Ay", "steeplechase" ve "Dreamland", diğer ilginç yerlere ek olarak. Şimdi sadece bunlardan biri çalışıyor.

"Engelli Koşu" (1987 den 1964 kadar) 67 yıl çalıştı. O mekanik atta ziyaretçi yarışları memnun ve dönen adama kalmak teklif etti. 1941 yılında parkı 80 metre sürüş yüksekliğini kurulu, bu "paraşüt atlama" olarak adlandırıldı. Bu güne kadar, tüm Coney Island için bir dönüm noktası olduğunu ve uzaktan görünen ve (o bir gece aydınlatma sırasında tasvir edilmiştir aşağıda fotoğrafta) yerliler "Brooklyn Eyfel Kulesi" diyoruz.

Başlangıçta, kule paraşütçüler için bir eğitmen olarak kullanıldı ve daha sonra değil kalbin zayıf, eğlenceli yapmaya karar verdi. Coney Island (New York) gibi böyle eğlence yerleri zor olarak park düzenli toplamı olarak tahmin 150 ton ağırlığında, söküm tesislerindeki, kapalı ve ayrılmaya karar verilir. Bugün Paraşüt Atlama işleyen ve dekoratif bir işlevi yerine getirir değildir.

"(Dreamland)» hayallerinin krallığı 1911 için 1903 den bile daha az süren, o büyük yangının sebebi olarak görev yaptı. Tasarımı Venedik, kulenin şaşırtıcı ve ilginç çoğaltılabilir kanallar olmuştur, ama yine de en iyi bilinen parkı gösterisi ucubeleri getirdi.

Ama Coney Adası'na en büyülü ve fantastik bir yer olmuştur ve Luna Park olmaya devam ediyor. O anda kocaman, 1903 yılında açılan, kule minare ve sıradışı mimari zevk ve hayranlık neden oldu. elektrik yeni iken renkli lambalar Binlerce bir anda alacakaranlıkta ve bu burada yakıldı. Park 1944 yılında kapatıldı.

En son "Astrolend" (1962-2008 yıl) olarak kabul edilir - bu 20. yüzyılın ikinci yarısında Brooklyn (New York) vardı ana eğlence mekanı.

Luna Park bugün

Şimdi, eski "Astrolenda" yenilenen ve "Dreamland" açın ve Luna Park. Siklon ve tekerlek harikalar - Burası uzak geçmişe üzerinde sadece iki sürmek hatırlatır. Amerika'daki en büyük Lunaparkta bugün bir kez kimse kendi ölçeğinde sürpriz, ancak ruh ve antik ruhunun etkileyici özellikleri. Gençler eski nesil için "zevk tren" diyoruz. Ancak, bunların tekliği hız ve keskin dönüşler ve tasarım, yönetmenlik ve doğal ahşap (aşağıdaki fotoğraf) yapılmış kabinleri değildir.

Sorokashestimetrovoe tekerlek 1920 yılından bu yana çalışmaya devam eder ve Coney Island (ABD, New York) gerçek bir semboldür. 2011 yılında 80 yıl sonra ilk kez turist ilgisini çekmek ve yeni konumlar açık için. Çığlık Bölgesi denilen Güncelleme bölge. yeni Luna Park kompozisyonuna dahil olmasına rağmen Aslında, bir bağımsızdır. Şimdi heyecan ve aşırı zevk severler son konumlar üzerindeki sinirleri test edebilirsiniz. küçük salıncak ve döner kavşaklar küçük olanlar için aile eğlence, oyunlar bitkiler korku soğutma için her şey vardır. Ve tabii ki, her yıl düzenlenen Dünya Şampiyonası sosisli yeme hangi birine dahil çok sayıda restoran ve kafeler,.

Bilet fiyatları

Antik çağlarda Coney Adası'nda lunapark belki kasaba halkı en bütçe tatil noktadır. O zamandan beri çok değişti. eğlence için biletler hafta sonları daha hafta içi ucuza mal olacak. Deneyin bütün sürmek 4 saat boyunca kısıtlama olmaksızın binmek için fırsat verir özel bir bilezik, 1 $ her biri için ayrı kuponlar satın veya satın almak için iki yol vardır. Onun fiyat - in $ 26 hafta, 30 - hafta sonu. bağımsız bir çekim maliyeti 1 ila 7 kupon arasında değişir.

Akvaryum New York

Gezi - Bu Coney Island ziyaretçileri sunabileceği tek cazibe değildir. Yani, gezinti boyunca yürüyüş yavaş yavaş Battery Park'tan burada taşındı New York Akvaryumu, alabilirsiniz. Atlas Okyanusu'ndan bir kumsala ve kıyı boyunca ahşap tahta ile ayrılır. Akvaryum yunuslarla sirk performansları gerçekleştirilir Pavyonların ve havuz bir çoğunluğunu içerir.

yorumlar

Coney Island (ABD, New York) ziyaretçileri çok olumlu ondan konuşur. Bazı Amerikan eğlence geçmiş ihtişamını yeri diyoruz, diğerleri kentin gelişiminde dönüm anımsatan büyük tarihsel önemi, bir işaret.

Yerli ve turistler bir saatten fazla bu yere adamak için tavsiye edilir, ancak bu şaşırtıcı atmosfere en az yarım gün ve dalış, daha çok, çünkü onlara göre, buradaki herkes tadı bir şey bulacaksınız: ahşap köprü, kumlu ölçülür ve yalnız yürüyüşler plaj, geleneksel rulo bardak, büyük gıda.

New York'ta gelmeden, Coney Island kontrol etmeyi unutmayın. Eğlence Parkı - Üzerinde sadece turist değil. Birçok sakinleri yarımada dönüm, hala antik ve geçmişin nefes o cazibe sarılı gibiydi hissetti söylüyorlar. Biraz tarihli denir, ama bu Coney Island özel cazibesi var olduğunu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.