SağlıkMüstahzarlar

Aktif karbon doz almak nasıl

Aktif karbon , aynı zamanda karbolenom olarak adlandırılır. Bu gözenekli madde hazırlanır kömür ve kok. Bu ilaç, yüksek Adsorplanan. Sindirim işlemi rahatsız, bu araç kurtarma için basitçe vazgeçilmezdir. Hemen hemen hiç kontrendikasyonlar, gastrointestinal sistem ve mide kanaması içinde ülser dışında ilaç birçok avantajı vardır.

Aktif karbon, dozaj vücut ağırlığına bağlıdır, iyi vücut malzemesi için zararlı nötralize, bu zehirlenmesi için oldukça etkili ilacı. kullanım endikasyonları arasında bağırsaktaki ishal, şişkinlik ve fermantasyonu sağlamaktır. Buna ek olarak, burada güvenle hazımsızlık ve astım ve ekleyebilir atopik dermatit. Birisi bazı ilaçlar tarafından zehirlenmiş olsa bile, bu ilaç hafifletmeye yardımcı olabilir toksisite. zehirlenme zaman gıda ve endüstriyel zehirleri de etkili yardımcısıdır.

Nasıl doğru aktif karbonu yapılır? Dozaj ağırlığının on kilograma bir tablettir. Aynı zamanda fazla on gün bu aracı almamalıdır. Buna ek olarak, bu ilaç nedeniyle etkisi sorbed için bu ilaçların etkinliğini azalttığı için, diğerlerinden ayrı alınması tavsiye edilir.

Birisi zehirlendiği, derhal ona aktive kömür vermelidir. Dozaj, burada su içinde çözülmüş toz 20 ila 30 gram arasında değişmektedir. İlaç zehirlenmesi sonrası ilk saatlerinde, derhal alınmalıdır. Bu durumda, maksimum etki elde edilir.

kişinin mide gazi veya alerjenleri kaldırmak istiyorsanız Ve ne yaparsınız? Nasıl bu durumda aktif kömür içmesi için? şöyle Burada, dozaj şudur: bir ila üç tablet üç ya da dört kez, günde almak gerekir.

Ana yan etkileri kabızlık ve ishal tahsis edilmelidir. Buna ek olarak, sık ilaç kullanmak durumunda vitamin ve hormonların eksikliği yanı sıra yağ ve proteinlerin olabilir. Eğer aktif karbon almak istiyorsanız, dozaj herhangi bir komplikasyon yüz vermemek için kesin hesaplanmalıdır.

her yaşta, bu içebilirsiniz anlamına gelir. Bu aynı zamanda çocuklar için geçerlidir. Eğer verirsen kömür çocukları aktif, dozaj yaşa bağlıdır. Yani, çocuklar için on iki yaş arasında o 25 ila 50 gram önce. Haplar su ile karıştırılır ve çocuğa verilen. Eğer tek tek bebeğiniz için tedavi reçete doktorunuza danışmalısınız böylece dozajlar, diğerleri olabilir. Bebekler, su ile karıştırılır, 10 ila 25 gram arasında tatbik godika için.

Çocuğunuzun ilaç vermeden önce, ağzını ıslatmak. Bunu yapmak için, bir yudum su içmek için verebilir. Böylece daha kolay olacak yutma. Ayrıca, bir saman gelen su içmek için çocuğunuzu sunabilir. Bir doktorun izni tür ilaç olmadan yaş oniki yaşından küçük çocuklar için verilmemelidir. Çocuğunuz tabletleri yutmak öğrenmedi ise, küçük şekerler yutma çalışabilirler. Bunu yapmak için, çocuk dil merkezinin başına şeker bir parça koyup su ile yıkamak edelim. Bebeğiniz şeker yutmak öğrenmek keresinde kolayca aktif karbonu yutabilir.

Bu ilaç mükemmel bağırsak temizlenebilir ile toksinlerin vücuttan atılmasına. tabletlerin gözenekli yüzey, zehirli maddeleri absorbe tutmak ve geri çekmek için yardımcı olur. Bu ilaç kilo vermek değil, ancak vücudun mükemmel temizlik tutmaya yardımcı olacaktır. aksi takdirde hoş olmayan yan etkileri göz ardı edilemez, uzak tıp aşırı kullanımı ile yapılabilir etmeyin, hatta zehirlenme mümkündür.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.