InternetElektronik ticaret

Cointellect siteyi konuşun. Cointellect.com sitenin Yorumlar

internet kazançları ile ilgili bir şey duydunuz mu? Kesinlikle, evet. Üstelik şimdi yolları nasılsa aktif web siteleri, forumlar, seminerler ve tanıtım malzemelerinde, çeşitli ortamlarda bize dayatılan net gelir elde etmek. O online kazanç hissediyor - bu herkes tarafından kullanılabilir ve çok para getirmek mümkün bir şeydir.

cryptocurrency üzerinde Kazanç

internette gelir elde etmenin bir yolu cryptocurrency vardır. Elbette Bitcoin duymuşsunuzdur ve nasıl nedeniyle takdir Dünya milyonerler etrafında bir sürü insan yaptı.

ağında yayınlanan farklı sunucuların "zihinsel" kaynaklar - işlem gücünün kullanımı yoluyla görünür Cryptocurrency. Bu da elektrik üretim tesislerinde yeterli sayıda almak anlamına gelir.

Bu hemen hemen herkesin daha güçlü bir bilgisayar kullanarak kendinize para oluşturmak anlamına gelir. Alanda bu kadar çok insan çekmiştir olması şaşırtıcı değildir. Sonuç olarak, burada Cointellect gibi projeler yaratmaya başladı. Onun hakkında Yanıtlar ve özellikle işini biz bu makalede anlatılmaktadır.

Madencilik - çıkarma oranları

Yani, bize madencilik genel tanımıyla başlayalım. terimi İngilizce dil ( «madencilik») gibi tercüme kaynaklanmaktadır "üretim". Tahmin edebileceğiniz gibi, bu kelime madenlerde cevher üretimini veya mineralleri belirtmek için kullanılır.

Tabii ki, maden ve taş ocakları ile ilgisi madencilik cryptocurrency şey değildir sahiptir. O (Etkileyici grafik yetenekleri vardır) güçlü bir sunucu bağlamaktır - diğer bir deyişle, nasıl olabilir daha fazla çalışma istemci programı ile ağa daha güçlü grafik kartı. Bu süreç içinde, bilgisayar, bir para birimi paketleri sayede kompleks kriptozadachi çözer. Aslında bu çok üretimidir.

Daha sonra, (Bitcoin, Doge sikke ya da başka olsun) kolayca serbestçe kullanılabilir nakit kim bize tanıdık için değiştirilebilir çıkan e-para.

kazançları için Hizmetler

zaten birlikte üretim talebi biri veya kira hesaplama gücüne yatırım yaparak fonlarını artırmak için ticaret (ticaret) döviz değerlerinin üretimi, hem de yatırım projeleri üzerinde, çeşitli destek hizmetlerinin sayısını artırdı değişimi izleme hizmet veren yükselişle cryptocurrency içinde, belirtildiği gibi diğer şirketler.

Bu projelerin bir Cointellect yerleştirilmiş olarak. Onun hakkında Yanıtlar hizmet basitçe Doge Coin (cryptocurrency başka tip) madencilik yaparak etkin olduğunu göstermektedir. kazanç planı yeterince basittir: Bilgisayarınızda proje programı yüklemek çalıştırın ve bu yazılım süreci tasarruf kadar beklemek gerekir. Tabii ki, biz bu şekilde ciddi bir toplamı, değmez böyle bir şey yapabilir bekler. Yani, katılımcıların görüşüne göre, Cointellect günde 1 euro kadar kazanmak için izin verdi. Ancak, her şey bağlıdır bilgisayarın gücü ve performansı (o üretimin hızını belirler).

Cointellect.com: çalışma koşulları

Tabii ki, programın kurulum - sadece koşulu. Web sitesi http://cointellect.com yorum bir yatırım projesi olarak tarif eder. Bunun özü şuydu: üretim için yazılımını çalıştıran adam, artık 1 euro daha, diyelim ki, kazanç elde edebilirsiniz. o özel bir anlaşma değerinde 15 Euro aldıysanız Aynı zamanda, o daha kazanabilirsiniz - Program kısıtlamaları kaldırır ve üretim diğer oranları için tahmin edilmiştir.

Cointellect böyle yatırım planları (feedback bu teyit çalıştı) birkaç vardı - 15, 100, 600, 1000 ve 3000 avro değerinde. Dolayısıyla, şu ya da bu alış kuru, kullanıcı daha fazla kazanabilirsiniz. Ve nihai kar yatırımın artan giderleriyle artan - organizatörleri görünüşte yeni üyeler sokulmuş ve yatırımları yapmalarını teşvik yüzden.

ped cihazı

Web sitesi https://cointellect.com (onunla beraber çalışmış olanlardan referansları, onaylanana) her bir katılımcıya sezgisel oldukça basit bir organizasyon vardı. Burada, her bir üretim hızı ve servis hızını gösteren özel bir "çalışma alanı", tahsis edilmiştir. Böylece kullanıcı bu bilgisayarın çalışma saatleri belirli sayıda sonra sonunda kar ne olacağını hesaplamak olabilir.

Buna ek olarak, yatırımın uygun hesaplama web sitesinde sağlanmıştır. Bununla, bir ek hizmetler paketine aşağıdaki kadar karlı alışveriş hesaplamak olabilir. Son olarak, burada da bir yönlendirme sistemi yoktu. Bunun hakkında - Cointellect sitenin değerlendirmeleri içeren bu maddenin bir sonraki paragrafında.

sevk sistemi

sevk sistemi nedir, muhtemelen, herkes hiç internette kazanç karşılaştığı biliyorum kim. hizmetine yeni bir üye getirdi olanlar - Bu yönlendirmeleri teşvik ederek yeni üyeler çekmek için tüm hizmetleri kullanılır.

Web sitesi Cointellect (onun ikinci adresi - http://cointellect.ee), biz bu makalede saydığınız yorum, ayrıca kullanıcı çekmeye yönelik bir ödül sistemi kullanılır. Aşağıdaki gibi oldu: basit katılımcı o yere yerleştirmek için ücretsiz olduğunu onun eşsiz kimliği ile mevcut bağlantı oldu. bağlantı başka bir kullanıcı tarafından tescil edildikten sonra, onu getiren birine "bağlı". Böylece çeker ve projeye çekilir olanların bir hiyerarşi gelişti.

Program (kullanıcı yorumları bu teyit) Cointellect işletilen hangi şartlarına göre, her katılımcının kendi sevk yatırım fonlarının yüzdesi alacak. Böylece, oyunculuk malzeme stimülasyon siteye yeni insanları cezbetmek için.

kazanç yöntemleri

Yukarıda göz önüne alındığında, proje çeşitli şekillerde kazanç sağlayabileceğini kaydetti olabilir. İlk - Bu özel yazılımı kullanarak basit bir maden cryptocurrency olduğunu. Bu ek yatırımlar gerektirmeyen küçük ama garantili gelir, olurdu. İkinci seçenek ek "pompalama" hesabı yatırım için gerekli araçlara sahip olanlar içindir. Bu aşağıdaki paketleri (hangi yukarıda konuştu) satın ifade eder. Biz site hakkında ilgili cointellect.com geribildirim ele alırsak, onun yardımı ile çok daha kazanabilirsiniz çünkü katılımcıların çoğunluğu, bu şekilde daha ilginç hissetti sonucuna varabiliriz. Ancak bu net kazanç yatırımlar yapmak ihtiyacıdır.

Cointellect üzerinde gelir elde etmek üçüncü yol - ortakları çekmektir. ağda kazançları ile ilgili bir kaynak (web sitesi, blog ya da forum) sahip bir kişi, kolayca bir yönlendirme bağlantısını içeren reklamları yayınlamak ve telif kazanabilirsiniz - onların katılımcılar verilen yatırımların yüzdesi.

Ödeme koşulları

cointellect.ee (yorumlar onaylamak) yayınlandı bilgilere göre, ödemeler dogecoin ve PP yapılır. Çıktı, elbette, daha uygun PayPal, ancak DC tarafından türetilen para yoluyla, paranın daha da takdir umut hesabınızda sol ve birikir edilebilir. En azından şimdilik, insanların çok sayıda cryptocurrency ile ticaret spekülasyon yapan. Onların bağımsızlık ve merkezi olmayan doğası göz önüne alındığında, bu tür operasyonlar iyi kar getirebilir kesin olarak söyleyebiliriz.

Cointellect gelince, o zaman, zaten sistemden çekilme kullanıcılardan bilgiye göre, ödeme için minimum tutar 10 Euro oldu. o doğrulamak için gerekli olan çanta böyle miktarın ödenmesine sipariş sonra (işlemi basittir: Qiwi aracılığıyla PayPal ile çalışıyorsanız, sadece girilecek koduyla bir mesaj gelmelidir). Burası DogCoin için bir prosedür ihtiyacı yoktur.

Cointellect.com: yorumlar

Genel olarak, bir bütün olarak proje cryptocurrency de kazanç için ilginç bir yaklaşım olarak yanıt verebilir. Gerçekten çalışsam başlangıçta söyleniyordu böylece Ve, bu hizmet kesinlikle karmaşık kriptozadach çözmek için bilgisayarların güç sağlayan, yatırımcı ve katılımcı bir yelpazede çekebilir.

Gördüğünüz gibi Ancak, proje hakkında bilgiler geçmiş zaman mevcuttur. Evet, muhtemelen tahmin olarak, şimdi çalışmaz Cointellect (yorumlar onaylamak) hizmet edilmektedir. Bu onların yatırım fonları katılımcı kaybetmiş neden başladıktan sonra zaman yeterince kısa bir süre sonra kapatıldı. Tahmin edebileceğiniz gibi, organizatörleri hiçbir tazminat veya iade hizmet aslen cryptocurrency yatırım projesi "güzel bir sarıcı içinde" bir sıradan piramit şeması olarak planlandı fikrini öneren bir siteyi yapılmış değildi.

Aslında Tarafların geçmiş performansı büyük çoğunluğu aynı onaylar: Cointellect HYIP-proje olarak sundu. Aslında bu olduğunu, okumaya devam edin.

Projenin çökmesi ve "ödeme" durumu

Onaylandı ekranın sayısız fotoğraf, işlem ve açıkça görünür olduğu üzerinde mükellefi verileri hakkında bilgi idi. basitçe gerekli değildir, çünkü hiç kimse aklına gelirdi ekran bir dizi sahtelerini yapmak. Oldukça uzun bir süre olmasına rağmen O, Cointellect gerçekte ödenen sonucuna varılabilir.

belki de bu ödemeler diğer kullanıcılar tarafından paralel olarak alınan fonlardan yapılmıştır - Ancak, başka bir tarafı yoktur. Bu HYIP-yapının doğasıdır: İlk katılımcılar ikinci mevduat pahasına paralarını aldın; İkinci - üçüncü hesap için; ve bu - Bir sonraki pahasına. Ve genel olarak bir kaynak katılımcılara yönetim yükümlülüklerinin tutarı bunları ödemek seviyelere artmadığını sürece çalışmak, bunlar mümkün değildi. Yana sitesi kapatıldı. O ve sadece cointellect.com üzerinde, aynı anda tüm etki meydana geldi dikkat çekicidir. Programda katılımcıların Yorumlar çokluk üretimi dogecoin yeni tarife planları satın almak için hatırı sayılır miktarda yatırım kişilerin tümünü umutsuzluk içeriyordu. Ve sonuç olarak, bunun tüm boşuna yapıldığını ortaya çıktı.

aldatma anlamı

Bu projenin özü, aslında, oldukça açıktır - organizatörleri katılımcıların fon yeterli miktarda toplanmış ve benzer bir şey yeniden oluşturmak için gelecekte "kayboldu" var. Tabii ki, bazı yatırımcılar (yatırımcıların ilk dalgasında kim ağırlıklı olanlar) aslında kârlı yüzden yatırımlarını dönen, söz faydaları aldı. Belki çeşitli web siteleri ve forumlarda projeyi reklamı olanlar da tavsiyeleri katkı yüzdesi olarak paralarını başardı. Bu da çok faydalı bir rol olduğu söylenebilir - insanlar yatırım yaptık ne kadar bağlı gelir elde çekmek. Tabii ki, bu nedenle, (proje düşse bile) hiçbir şey böyle bir kullanıcı kaybetmeye, gerek yok böyle bir durumda fonlarını risk.

ikincisi yatırım yapmak için olduğu gibi, büyük olasılıkla, onlar mali kayıplar şeklinde çok imrenilecek kader beklemeyin. Eğer Cointellect.com değerlendirme (MMGP veya başka herhangi bir mali ve yatırım forumu - bulundukları bir platform) hakkında içeren, tema bakarsak, insanlar hakkında birçok bilgi bulabilirsiniz. Kural olarak, bu tür projelerde yatırımcıların çoğunluğunu oluşturur.

Nasıl değil yem için düşmeye?

Peki Cointellect gibi böyle şüpheli programları hakkında gitmiyorsun? Nasıl para yatırım, bunları kaybetmek etmeyeceğini biliyoruz?

Aslında, kanıtlanmış bir yöntem hiç var olmadığını öğrenmek için. Bu tür programların yatırım özü tam da kar etmek isteyen bir yatırımcı taşıyan riski bulunmaktadır. Böyle bir aldatmaca kurbanı olmak istemiyorsanız nedenle, sadece kar etmek isteyen, riskli yüksek verim programlarla oynama. Ve sonra, tabii ki, bir şey kaybetmezsiniz.

gövdeli muadilleri

benzer nitelikteki uygulanabilir programlar gerçekten var mı? Kesinlikle. Ancak, böyle bir projeyi çalışacaktır kaç kesin bilmek ve depozitonuz kapatılamaz sonra hemen olup olmadığı. bir portal cointellect.com ilk mevduat da oldukça iltifat olmuştur değerlendirmeleri unutmayın - onlar sitesi öder ve herkes için bir kar elde etmek için bir fırsat sağlamaktadır gerçeği ile ele. Ancak kısa süre içerisinde durum önemli ölçüde değişti.

Bu programlara yatırım yaparak, bunları kaybetme riskiyle unutmayın. bu tür siteler her zaman sorunsuz işleyecektir garantisi yoktur, çünkü nedenle, bu şekilde kar ayartmazlar. Gelecekte Yani, çok daha büyük bir miktar kaybedebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.