Ev ve AileÇocuklar

Çocuklar sentezleyici Casio SA-46

Er ya da geç, herhangi bir ana o çocuğa sağ oyuncaklar almaya olup olmadığını merak ve doğal olarak bazı arabalar, bebek ve oyuncak askerler kesinlikle çocuğun gelişimi için yeterli değildir sonuca başlar. Ve ne yapmalı?

Ne Çocuklarını almak için?

Ebeveynler genellikle başka ne ortak gelişimi için çocuğunuza vermek için var, bir sorun vardır. İri tasarımcı veya bir müzik aleti ve bazı, belki de bir kum torbası satın alınır?! Ve sonra, bir kural olarak, bu emperyal zamanlarda geri koydu, bir kültürel ortam tetikledi. Piyano - bu güzel müzik aleti var! duyma ve ses tam bir eksikliği ile insanlar bile müziğe çıkarılabilir. Ama bu çocuk niye piyano nedir? Ya da, daha iyi davul? Hayır, teşekkür ederim! Ve her şeyin sağlayıcılarının yardımına en acı yansıması sırasında. Dikkat Casio SA-46 olduğunu.

şirket Casio: olmadığını güven?

Bu şirket, doğmuş ve 90'lı yıllarda büyüdü edildi olanlar, istisnasız tüm bilinmektedir. değil nadir ve kıtlık, özellikle gençler arasında çok popüler olması durumunda saatler gibi öğeleri de, oldu. O zaman o piyasadaki en gelişmiş saatler oldu. Onlar kullanıcı istediği her şeye idi: çalar saat, takvim, kronometre. Ama önemli olan - onlar paslanmaz çelikten yapılmış ve rutubete karşı bir koruma vardı. Böylece Casio tarafından eski SSCB pazarın fethine çıktı. Bu noktada, "Wikipedia" göre, firma küçük ev elektroniği üretimi yapan. Hesap, saatler, çalar saat ve ileri teknolojilerin bir Japon tedarikçisi daha birçok teklif.

çok ilginç nedir sentezleyici Casio SA-46?

Başlangıç için çok mütevazı boyutta (47 x 23 x 7 cm) ve çocuk odaklı rağmen sentezleyici tam anlamıyla bir oyuncak değil, dikkati çekiyor. Bu 1.3 kg düşük ağırlığa sahip tam teşekküllü bir müzik aletidir, küçük çocuk kalemler için çalışmıştır. Çocuklar için Synthesizer, o yüzlerce farklı sesler çocuk vosmipotokovuyu seslilik için rahat 32 tuşları vardır ve beş düzine hazır stilleri dile - Casio SA-46 rağmen. Ayrıca aracında bulunan beş adet on hazır melodileri tutarında etkisi için tuşları adanmış. Organ ve piyano arasında geçiş yapmak mümkündür. Cihaz LCD ekran, standart bir kulaklık jakı ve 0.5 watt iki hoparlör vardır. kendisi size AA pil kullanabilirsiniz ek olarak oyuncak, pil şarj cihazı ve öğretim, ek olarak kapsar (bunlar 6 adet olmalıdır). Ayrıca onun yadsınamaz çekiciliği rağmen, takım başlayanlar veya ister bebek hediye gibi emin olmayanlar için tasarlanmış, belirtmek gerekir. Bu nedenle, 8-nota polifoni ile bilgili insanlar enstrüman olarak kabul edilir arasında eğlence, ciddi değil enstrüman.

müzik okuryazarlık Biraz

Basit bir başlayalım. Nerede doğru vurgu: çokseslilik ve çokseslilik? Bilimler İmparatorluk Akademisi Açıklayıcı Sözlük göre, "o" konulu bir aksan yapmaya yasal olduğunu, ancak Sovyet zamanlarında vurgu sağa kaymıştır. Ve zamanımızda, çoğu sözlükleri ilk okuma versiyonunu sunuyor. müzik bilimi açısından bakıldığında, terim tüm enstrümanlar aynı kurallara ve tekniklere ve bir melodi gerçekleştirerek rehberliğinde edildiği polifonik (mnogoinstrumentalnoe) ses eserleri ifade eder. Bizim durumumuzda, 8 notları - en düşük tirizdir.

Dikkatle referans malzemeleri okumak, araçta az ya da çok iyi bir ses çıkarılması için en az 24 notlar zorunda değildir, ancak bu sırasıyla profesyonel seviyede olduğunu, böyle bir aracı çok daha pahalıdır netleşiyor. müzik synthesizerlar hedeflenen eğitim için Uzmanları 24 notlar ve daha yüksek bir seslilik alarak öneririz. Ayrıca çıkarılan seslerin kalitesi ve saflığı dikkat etmek önerilir. Yüksek müzik eğitiminde seslilik, profesyonel besteci veya polifonik kompozisyonların pratik yönlerini öğretmeyi hedefliyor ayrı bir disiplin içine tomurcukları gibi bir şeyin olması da ilginçtir.

müzikte Dil ve çeviri karmaşıklığı

Aynı zamanda, terim seslilik kullanımı bazı dilsel belirleyicileri vardır. Yani, İngilizce, kelime polifonik için çeşitli kavramlar gizleme ve çok seslilik tek kavramına Alman dilinde - Birkaç uygun kelime. Çünkü demek olduğunu anlamak için dilde bu durumun, sadece bağlam mümkündür. Ve böyle durumlar diğer dillerden çeviri yönlendirmek nedeniyle ortaya çıkar. Rus dilinde bu terim kelime polifoni ile eşanlamlı değildir ve uzman literatürde terimi tek başına kullanılmaz. Çünkü açıklama melodiler telefonlarında bu küçük yanlış anlama son "i" ile ilgili gerekli önem verilerek postscript polifoni çıktı.

kullanıcılarına göre

Casio SA-46 hakkında pek çok bilgi var. Değerlendirme göre insanların profesyonel ve tüketici üzerinde farklı görüşler olduğunu görebilirsiniz. Chartered müzisyenler 8-nota açıkça yetersiz seslilik ve sesin açısından bakıldığında mükemmel olmaktan uzaktır. Bazı oyuncak bile "iyi" zar zor inanıyoruz. Diğer tabiri caizse günü, barikatlar çocuğa bu cihaz satın almış Seyirci Ödülü ebeveynlerdir. , Düşük kaliteli mal var olanlar her şey kötü olduğuna inanıyoruz ve para boşa harcanan zaman: Ve burada da, görüş bölünür. Ama oynamak için çok mutluyuz ve kim memnun kimin isteyenler ve hatta vardır. Bu tamamen sübjektif değerlendirme öfkeli / övücü opus yazarı tutan bir ürün hakkında spesifik olarak - Ayrıca yorum unutmayın. yardımcı olacak bir Casio SA-46 sentezleyici geribildirim seçerken Ancak, çocukların şu ya da bu karar almak. Ve unutmayın: Bir çocuk sentezleyici ve sen ona büyük fırsatlar beklememelisiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.