Ev ve AileÇocuklar

Çocuklar için kar tümsek nasıl yapılır

kardan Küçük kızak, kayak, paten, bina kaleler üzerinde tepelerden iniş - bu çocuğa kış veren tüm eğlenceli, değil. ebeveynlerin zevk kendi çocuğu getirmek isterseniz kış aktiviteleri, o zaman kesinlikle bahçesinde bir kar tepeye yapmayı öğrenmek gerekiyor.

kardan Slide: kış cazibe do

Kar slayt yapımı için sadece küçük bir marifet fantezi serbest uçuş ve eminiz bulunan araçlardan birkaç her evde bulunacak gerek yoktur.

Araçlar:

  • Metal veya plastik kürek;
  • kazıyıcı spatula yapı;
  • sprey;
  • kovalar ve sulama kutular.

Tipik olarak, gelecekte inşaat temelini oluşturur yardımcı olacak yüksek kaliteli kar slaytlar yapımı oldukça küçük kürek, yanı sıra zeminlerin tesviyesi için çeşitli spatula. Yararlı metal ya da plastik kova ve sıcak bir çift eldiven. Ancak, iş, koşullar ve şartlar karmaşıklığına bağlı olarak, herhangi bir başka uygun kullanabilirsiniz araçları kümesi kendi başlarına.

Mühendislik ayrıntılandırmalar ve güvenlik

kar yığını nasıl anlamaya, bu zor değildir. Çalışmalara başlamadan önce Ancak, bina daha dayanıklı, güvenli ve dayanıklı olmasına yardımcı olacaktır "mühendislik sırları", bazılarına dikkat etmesi gerekir.

  1. İlk kendini yetiştirmiş bir cazibe yerleştirilmesi için en uygun yeri bulmaktır. Doğal olarak, daha uzun eğimi, daha eğlenceli sürme gibi.
  2. doldurma ve su katılaşması ile sorunları önlemek için tepenin eğimi daha düz hale getirmek için daha iyidir.
  3. yaralanmalardan çocukları korumak için, bir durak tek tip uçak kayma sağlayacak düz bir alanda, üzerinde sunumu donatmak için zorunludur.

bina teknolojisi: kar tümsek nasıl yapılır

işleme geçmeden önce,, donmalara karşı kendinizi korumak sizin eller kalın korumak için gerekli olduğunu lastik eldiven, ve gerekirse üst üste ve sıcak eldiven giy.

çözülme gelişiyle geldiği bir kar slayt yapımı için optimal koşullar. sıfır göstergesi olabildiğince yakın sıcaklık ve kar daha sarılan hale gelecektir sonra, planlanan parametreleri ve boyutlarına göre, bir baz gelecekte inşaat döşeme büyük topları, rulo gerekir.

Nasıl bebek için rahat ve güvenli olacak bir kar höyük, inşa etmek? Bunu yapmak için, herhangi bir sorun olmadan tepeye tırmanmaya yardımcı olacaktır merdivenin hazırlanması, bakmak gerekir. doğaçlama merdiven hepsi aynı karlı topaklar olabilir yapmak için, adımlar şeklinde düzenlenmiş. Düz yüzey adımları sorunsuz bir spatula veya raspa ile oluşturuldu.

Kar slaytlar güçlü don gelmesiyle daha iyi üretmek doldurun. Ve Bir sulama sıcak su ile bir silindir treni yüzeylere püskürtülerek eşit yapılmalıdır. Bu biraz kar ve tamamen seviye spatula ile yamaladık küçük çöküntüler ortaya çıkması mümkündür.

Doğru çocuk buz slayt yapmak için biliyorum Ebeveynler, sınırları olmayan inşa olmadı. Bu yapının güvenliğini arttırır ve onların sağlığı için korkmadan, eğlence ile yalnız çocukları bırakın.

yaratma parça sırları

kar yığını yapmak için bazı temel tavsiyeler alın, o buz gibi parçanın teknolojinin çalışmaya gidebilir. Önce dikkatle sıkıştırılmış kartopları pürüzsüz, yoğun yüzey sonraki iniş oluşturmak üzere gerekir. Sızdırmazlık yüzeyi bacaklar küçük güdük kürek veya başka yollarla uygun olabilir.

iniş açısı çocuklar yaşın odaklanan yapılmalıdır. Çocuklar için 3 yıla kadar eğimli parça açısı 30 ° den fazla olmamalıdır. Büyük çocuklar için kar tümsek yapmak öğrenmek isteyen ebeveynler iniş daha dik hale getirmek için teşvik edilmelidir, ya da eğlence hızla sıkılmış çocuklar haline gelebilir.

buz taban tabakasının hazırlanması

İlk katman kar slaytlar yapımı sırasında buz en önemli başlangıçtır. Onun doğru oluşumu ergonomik tasarımlı yamaçlar, belirlenmiş eğimler ve döner oluşturmak için anahtar haline gelir.

bitkiler püskürtülmesi için geleneksel bir ev püskürtücü ile ayırt edilir bir buz tabakası oluşturma. sprey şişesinde sıcak su olmalıdır. Aksi takdirde, şev düzensiz bölümlerde oluşumuna yol açan, çok çabuk donar. birinci tabakanın Dondurucu en az bir saat için buz soyma gerekir.

Nasıl kör elleriyle kar höyük? dökme su

elverişli küçük bir kova kullanarak tam iniş oluşturmak üzere su buz ana katmanı dökün, daha ziyade sıradan bahçe sulama yapabilirsiniz. tank içindeki su tekrar sıcak, bu yüzey daha düzgün iniş yapacak olmak zorundadır. açıkçası slaytlar dökerken Ancak, biz, abartmak değil mutlaka denemelisiniz sıcak su tüm çabalar boşa çıktı koyabilirsiniz.

yüzeye İniş nihayet çocuklar ertesi sabaha kadar inmeye izin vermez, bir katı buz kabuğu yakaladı. Füzerin son yüzeyine için, su tesislerinin birkaç kovalar yamaçta sabah erken atmak gerekir.

Sonuç olarak,

Nasıl kar çocuğun yığını yapmak için? çaba ve tam bir karlı dağlar oluşturmak için yeterli bir zaman stoğu - bu görevi ana şeyi yerine getirirken.

Tepenin ayrılmaya etmemek için, iniş iyi, güçlü ve yüksek bordürler ile oluk şeklinde yapılır. Aynı şekilde eğimli yüzey sınırlarının, muntazam sulama kova veya hortum su dökmek gerekir.

kar tümsek nasıl oluşturulacağını öğrenin, sen bahçesinde böyle bir yapıyı yapmak isteyeceksiniz. Eğer varsa ve bu süreçte başkalarını çekmek ise - anne ve çocukları, oldukça heyecan verici olay bir Lunaparkta inşaatını çevirmek mümkündür. slayt tamamlandıktan sonra, güvenli bir şekilde memnuniyetle yapının sağlamlığını test edecek mahalle, gelen komşu rebyatnyu toplanılabilir.

Genellikle, kendi başına küçük bir kar slaytlar doldurmak bile yardım almadan, hiçbir zorluk yoktur. Katılımcıların sayısına bağlı olarak, bir iş birkaç gün birkaç saat arasında sürebilir. Ancak, emek girdi farkedilmeden gitmeyecek. ilkbahara kadar çocuklar eğlenceli dinlenmek ve kendi bahçesinde çıkmadan akranlarının şirkette vakit olabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.