SeyahatOteller

Hotel La Conceicao Annexure 2 * (Morjim, Hindistan): Açıklama, fotoğraflar, eleştiri

Morjim, modern bir turizmin merkez noktası olarak adlandırılan ve medeniyetten ayrılan Rus bir köydür. Neden oldu, hala net değil. Tatil köyü gelince, Goa'nın aksine, bu bölgede yabancı değil, Ruslar hüküm sürüyor.

Bu, başta fiyat politikası olmak üzere birçok faktöre yansıtılır ve genellikle fiyat reklâmının diğer yerlerinden 2-3 kat daha yüksektir. Bununla birlikte, biraz sabır gösteriyorsanız, fiyat düzeyi ve hizmet kalitesi için kendinize en uygun seçeneği kolayca bulabilirsiniz. Morjim, Rus üst düzey restoranları Glavfish ve "Büyük Çoğolcu" adlı büyük besteciden almıştır.

Morjim kıyısında birçok otel kompleksi bulunmaktadır. Turistler arasında en popüler olanı otel La Conceicao Annexure 2 * 'dir. Bu yazıda otel ile ilgili turistlerin fotoğrafları, açıklaması ve yorumları verilecektir.

Genel bilgi

Otelde slaytlar, çeşmeler ve ısıtmalı su bulunan birkaç açık yüzme havuzunun yanı sıra yerel ve Avrupa mutfaklarından birkaç restoran bulunmaktadır. Hem ziyaretçilerin ön masasında, hem de herhangi bir sınıflandırmanın odağında çalışan ücretsiz Wi-Fi mevcuttur.

yerleştirme

La Conceicao Annexure 2 * (Hindistan, Morjim )'teki tüm dairelerde balkon veya lojman, TV, buzdolabı, su ısıtıcısı, klima, konforlu yataklar ve konukların alınması ve gastronomi lezzetleri hazırlanması için gerekli tüm mobilya ve ekipmanlar bulunmaktadır. Tuvalet bölümünde, saç kurutma makinesi, tüm hijyenik malzemeler ve bir aynayı kolayca bulabilirsiniz.

Odalar, alkollü ve alkolsüz içeceklerin bulunduğu minyatür bir bara sahip konuklar için mevcuttur.

Ek hizmetler

Otel idaresi ile koordineli olarak, heyecan verici bir gezi gezisine çıkabilir, kasa ve bir depo odasını kullanabilir, eşyaları yıkayabilirsiniz. Otelin ana binasından çok uzak olmayan bir yerde video gözetleme ve alarm ile donatılmış olan otomobillerdeki insanlar için bir park yeridir. Yakınında, Hıristiyan inancının en eski simgelerini ve diğer özelliklerini içeren Mojim'in yerel kutsal tapınağı bulunur.

Morjim Plajı

Tatil beldesi Rus tatilcileri, kar-beyaz kumu olan muhteşem plajı ve bu arada en temiz ve en sıcak olan sakin denize en kolay erişimi beğenecekler. Derinlik hemen başlamıyor ve gelgitler çok nadir. Bu, küçük çocuklu aileleri mutlaka memnuniyetle karşılar. Biraz garip olan şey, bu plaj köşesinin tatilcilere asla aşırı nüfus vermemesi, böylece dinlenmeyi mümkün olduğunca sakin ve ölçülü yapıyor.

Bu plajı ziyaret etmek için en uygun zaman sabahtır, şu an için çevredeki manzara ve iklimin tüm ihtişamını tam olarak yitirmeyi önleyen kavurucu, yıkıcı ısı yoktur. Güneyde, deniz derinliklerine yavaş yavaş akan Chapora Nehri vardır.
Burası çok sayıda turist arasında ünlüdür ve Şubat ayında başlayarak, denizde yaşayan tüm kaplumbağaların düzenli olarak burada buluştuğu, yumurtlayarak yavru bırakmak isteyen gerçekleri var. Buranın doğal rezerv statüsüne sahip olduğu gerçeği göz önüne alındığında, istasyona yerleştirilmiş güvenlik istasyonları bile var.

Konum Özellikleri

Aschwem'in plaj alanı bu otele yaklaşık 3,5 kilometre mesafededir. Otobüs durağının durduğu istasyon 17 km uzaklıktadır ve en büyük demiryolu istasyonu yaklaşık 25 km uzaklıktadır. Goa'nın ana havaalanına olan uzaklık ortalaması yaklaşık 55 km'dir. Doğrulanmış kaynaklar, otel kompleksi La Conceicao Annexure 2 * (Morjim), Şubat 2015'in başından itibaren konuklar için kapı açtığını söylüyor.

Otel bilgileri, turistlerin incelemelerine dayanmaktadır.

Hindistan'a karşı tutum, tüm gezginler için farklıdır. Avrupa düzeyinde rahat koşullara alışkın olanların çoğu bu ülkeyi ziyaret etmek istemiyor. Bu haklı. Hindistan'da, özellikle de Goa'da, tur operatörleri bunu söyleyebildiğinden, her şey muhteşem değildir. Bununla birlikte, burada eşsiz bir atmosfer var, binlerce turist bolca ve onsuz Hindistan'ın geniş alanlarını fethetmeye gitti.

Hotel La Conceicao Annexure 2 * (Morjim), bütçeye uygun gezginler için tasarlanmıştır. Fakat burada iki yıldız için koşullar o kadar da kötü değil. Herhangi bir otel kompleksinde olduğu gibi bu otelin avantajları ve dezavantajları da vardır.

Ana avantajları

  1. Otel yeni, tüm aletleri de, taze yenileme, güzel oda tasarımı çalışıyor.
  2. Sahile yakın.
  3. Deniz sıcak ve çok temiz.
  4. Otel, rahat ve dinlendirici bir tatil için idealdir.
  5. Kompleks ve yakınında lezzetli bir atıştırmalık olabileceğiniz birçok yer var.

eksileri

  1. Klimalar çok iyi çalışmıyor.
  2. Almak çok kolay değil. Havaalanından önce otobüsle, sonra da araba ile gitmelisiniz.
  3. Otel, uygarlıktan biraz uzaktır.

Plaj tatilleri

Plajı ve denizi sevenler için kesinlikle La Conceicao Annexure 2 * 'yi seçmeye değer. Plaj Morjim hakkındaki yorumlar, bunun sadece muhteşem bir sahil olduğunu gösteriyor. Bu nedenle, aynı adı taşıyan küçük köy, özellikle Rus turistler arasında popüler bir tatil yeri haline geldi. Arap Denizi'nin mavi suları sadece sıcaklıklarını sarar.

Otelden plaja sadece bir taş atmak uzaklıktadır. Yol, tropik bitki örtüsü ile pitoresk bir sokakta.

Sahanın uzunluğu birkaç kilometreye ulaşıyor. Hafif bir taban olan kumlu sahil şeridi, küçük çocuklu rahat banyo için idealdir. Sahil sığ, ancak 50 metre sonra gerçekten derin. Sahilde hemen hemen hiç insan yok, belki de bu izlenim büyük boyutlarından dolayı yaratılmıştır.

Sahil şeridi yeterince geniş. Bazen gelgitler vardır ve sonra kıyıların bir kısmı suyun altına girer. Bu nedenle güneş şezlongları ve şemsiyeler kıyıdan oldukça uzaktadırlar. Ayrıca yakınında güneş şezlongları bulunan çok sayıda kafe bulunmaktadır. Onları ücretsiz olarak kullanmak için bir şey sipariş edebilirsiniz, ancak gerekli değildir. Hindular - çok samimi insanlar, kimse tahrik edilmez ve yemin etmez.

Sahil boyunca farklı boyutlarda taşların yerini görebilirsiniz. Burada her zaman bir sürü insan var, hatta bazen de tatiller.

Morjim'de kışın gitmek en iyisidir. Aralık ayında, denizdeki su sıcaktır, ancak bazen küçük dalgalar vardır. Sahilde yalnızca yabancı turistlerle tanışabilirsiniz. Yerel halk yıkanmaz, ancak çok çalışıyorlar. Sahilde, tüccarları farklı mallarla sürekli sıkın.

Sahilde çeşitli hayvanlarla tanışabilirsiniz, buraya yürüyüşe çıkıyorlar. İnekler sürüler halinde, köpekler sürekli koşuşturuyor. Ancak turistler rahatsız değil, aksine dokunuşlar.

Kusurların arasında, otelde bahsedilen plajın bir kısmının çok yüksek kalitede temizlenmediği belirtilebilir. Kumda bir sürü çöp var, bazen suyun içinde yüzüyor. Ama bu, daha doğrusu, sorun personel değil, temizlik için uğraşmayan turistler.

Genel gösterimler

Otel La Conceicao Annexure 2 * (Morjim) değerlendirilmesi için ana kriter - müşterilerin yorumları. Burada dinlenme konusundaki düşünceler herkes için kesinlikle iyi değil, turistlerin çoğunluğunda bu kompleks hakkında olumlu bir şekilde konuşmak gerekir.

Otelde hizmet iyi, ancak personel takip ve açıkça kendi isteklerini şart koşmak gerekir. Orada güzel kafe ile çok sayıda kafe bulunmaktadır. Yemek lezzetli, sevgi ile pişirilmiş gibi geliyor. Buz içmeyeceğinizi ve su eklemediğinizi önceden söylemediğiniz sürece, içecekler neredeyse daima seyreltilir.

Otelin odaları farklı kategorilerde sunulmaktadır. Ama ortalama bir refah düzeyine sahip bir adamın cebinde bile bir paketi kiralamış olursunuz. Özellikle oda çok zaman harcamak mantıklı değil, çünkü windows arkasında böyle çarpıcı sahne vardır. Serbest zaman, güzel bir kumsalda geçirebilir veya bir geziye çıkabilir. Otel iyi bir rota isteyebilir ve mevcut yerler hakkında bilgi sağlayabilir.

Sahilde sabah 7'den beri balıkçılar avlarını ayırıyorlar. Deniz ürünlerini iyi fiyatlarla alabilirler. Burada, sahilde, herhangi bir kahvede, istediğiniz şekilde pişireceksiniz. Tüm kuruşlara değecek.

Hindistan kış tatilleri için ideal bir yerdir. Güzel kumsallar, ılık deniz, yumuşak güneş ve tropikal meyveler - tüm bunlar yılın en soğuk aylarında turistler tarafından kullanılabilir. Bu tesis, uygun fiyatlarla ünlüdür. Avrupa'da, böyle bir para için yalnızca ucuz pansiyonlarda kalabilirsiniz, ancak hiçbir Avrupa ülkesinde Goa'daki gibi böyle bir renk ve egzotik bulamazsınız.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.