ÇirkinlikBahçıvanlık

Alan yaban hayatı: "Güney" kennel. ağaçlar ve çiçekler çeşitli Yetiştirme ve satışı

Uzakta değil Moskova bölgesinden bile en deneyimli bitki severler sürpriz yapabiliyor gerçek doğasını, uzat - "Güney" kennel. adaptasyon ve egzotik bitki ve ağaçların ekimi yapan uzun yıllar Uzmanlaşmış şirketi.

konum

Kennel "Güney" arazinin neredeyse 18 hektar uzanır. Toprağın Bu açıkta kalan alanlar, kök salmak nerede genç bitkiler ve çiçekler ekili olan dev seralar ve diğer olağandışı öğeler. Birincisi, bazı 67 km Moskova'dan kovmak için sadece vardır ve Eski Kuzmenko küçük bir köy olan bulacaksınız - Serpukhov bölgesinde burada ve bu eşsiz kreş yerleşti. Mükemmel toprak, profesyonel teknisyenler ve kaliteli dikim materyali - bu kurumun başarısının yani, belki de ana bileşenleri.

ne uzmanlaşmak

doraschivat ve İklimli bitkilerin çoğunlukla ötesinde Batı Avrupa ve bize geldiği bir ev halkı olarak Kennel "Güney" bitki pozisyonları kendisini. yaprak döken ve iğne yapraklı ağaçlar, çalılar,: ekinlerin her türlü 200'den fazla türün çiçekleri, egzotik bitkiler. Bitkiler çocuk odasına götürülür sonra, adaptasyon bütün bir dizi vardır: bunlar zemin hazırlayan ve onlara göz kulak sonra mükemmel koymak hastalığın varlığı hakkındaki test edilir. Bundan başka, ayırma işlemi. Biyologlar ve agronomistlerini dikkatle başarıyla bu şartlarda kök almış bitkiler seçilir. Tüm çalışmalar Kanadalı teknoloji ve kalite standartlarına göre gerçekleştirilmiştir. Buna ek olarak, artan profesyonellerin sürecinde Hollandalı ve İtalyan uzman ekipman vardır.

kalite garantisi

Kennel "Güney" - edindiğiniz bitkilerin kalitesi emin olabilirsiniz bu yüzden çok dikkatli, dikim materyalinin kalitesini izlemek bir yer. Uzmanlar notlarla ilgili yöntemi kullanın: Bitki başarıyla overwintered ve katlanılan hastalıklar sonrasında, kreş malların kalitesine görüşler sağlar. Ancak şirket çeken ve uzman bilimsel kurumların yabancı uzmanlar, bu nedenle, verilerin güvenilirliği tamamen eminiz.

kreş, uygun eğitim ve büyük bir deneyime sahip sadece çok yetenekli uzmanları istihdam, bu yüzden onları tüm sorular sorabilir. Müşterilerden gelen geri bildirim hazır şirkette çalışan çok samimi personel herhangi bitkiyi bulmak için düşündürmektedir.

güzel bahçe

İnsan Doğada güzellik korunmasını isteyen. Ben bu yüzden bahçe veya avlu sıradışı ve güzel bitkiler yükseltmek istiyoruz. Olağandışı manzara çözümleri fan vardır, kreş "Güney" sunar. iyi toprak, - Serpukhov ilçesinde ekonomisinin bu tür için mükemmel ılıman bölge, tatmin edici nem.

dökmeyen iğne yapraklı ağaçlar, yapay engelleri, muhteşem çiçekler ve süs çimleri için meyve ağaçları, çalı ve kozalaklı ağaçlar örneklerin çok çeşitli: Burada bahçe eşsiz bir atmosfer yaratmak için bitkilerin çeşitli satın alabilirsiniz. Eğer peyzaj tasarımında sadece bir başlangıç buysa, bu çiçekli park uzmanları yardımcı olacaktır. şirket bahçe üzerinde bir dizi hizmet sunar ve eşsiz bir iç ve bahçe çimenler oluşturun.

parmaklarınızın ucunda tüm

onlar için bakım nasıl bilmek önemlidir, bu yüzden gözlerinizi lütfen -, yüksek kaliteli fide veya olgun bitkiler, fideler çiçek al sadece. "Güney" kreş müşterilerine ek malzemeler sunar:

  • belirli bitki için uygundur Kalite topraklar.
  • Gübreleme ve gübre.
  • bunların karışımları.
  • Haşere kontrolü için araçlar.

gerçek peri masalı içine özel arsa dönüştürmek istersen - Eğer her zevke uygun bahçe heykeller satın alabilirsiniz. Bir hanede gereken her şeyi satın almak - Bu çok uygun.

Şimdiki yaşam için hazırlık - kreş de müşterilerine benzersiz bir hizmet sunmaktadır çiçek düzenlemesi ve diğer bitkiler. Personel doğru toprağa bitkiye olsun yardımcı olacaktır. alıcılara göre, ekonomide bitkilerin mükemmel seçimdir, ve fiyatları hoş mutluyuz. Bazı bitkiler Yurt dışından gönderilen ve ucuz değildir çünkü - Her şey senin bahçeye veya avluya görmek istiyorum ne kadar sıradışı bağlıdır.

Bu teklif müşteriler

Küçük bir fidan uzmanlarından uyarlanan değil güçlü ve sağlıklı örnekleri büyür. bu hizmetlerin kreş "Güney" tarafından sağlandığını - Bunları bitki ve onlara bakan tam bir danışma sağlamasına yardımcı olacaktır. Serpukhov bölgesinde Eski Kuzmenko doğanın bu harika köşesine ev oldu. Moskova uzak olmasa da, sen bitkilerin teslim konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Büyük bir sipariş yaparsanız, şirket satın alma teslimini yapacaktır. müşteri yorumları göre, uzmanlar işlerini çok özenli - Bitki tam bütünlük ve güvenlik getirilir.

tanıdık ve egzotik harika bitkiler, bahçenizde veya küçük veranda için gerçek bir dekorasyon olabilir. Buna ek olarak, onlara göz kulak ve büyüyecektir ve meyve gibi çok heyecan verici izle. Peki ders herkes için gerçek bir hobi haline gelebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.