SağlıkKadın sağlığı

Can bir emziren anne "Tsitramon": farklı görüşler

Gelecek anneler ve yarı pişmiş, hem de belirli patolojilerin karşı karşıya diğer kadınlar. İstatistikler doğumdan sonra adil seks çoğu üyesi baş ağrısı muzdarip olabileceğini söylüyorlar. Bunlar depresyon, yorgunluk, uykusuzluktan ve aşırı gerilim kaynaklanır. Bir emziren anne öğrenmek bu yazıda "Tsitramon". Bu ilaç bu belirti tedavisinde en popüler ve mevcut biri olduğunu belirtmekte fayda vardır. Biri can olsun "Tsitramon" emziren annenin sorusuna cevap birkaç görüşler, dikkate değer.

ilaç

Bir emziren anne "Tsitramon" olup olmadığını öğrenmek Önce onun bileşimini tanımanız gerekir. Tabletlerin ana aktif bileşen olan asetilsalisilik asit (aspirin), parasetamol, kafein ve sitrik asit de. o "Tsitramon" emziren anneye mümkün mü? Bize farklı açılardan bu soruyu ele alalım.

Manuel neler sunuyor?

ilaca ek açıklaması yılında kesinlikle gebeliğin birinci ve üçüncü üç aylık dönemde yasak olduğunu belirtti. Bu kanama ve emek zayıflatarak, fetusun anormal gelişmesine yol açabilir. Ve doğumdan sonra ne yapmalı? Ben "Tsitramon" emziren anneye içebilir miyim?

Talimat ilacın kullanımı bu dönemde yasak olduğunu söylüyor. parasetamol, Eğer sitrik asit ve kafein hala sırasında izin emzirme ve bebek aspirin üzerinde güçlü etkisi kesinlikle 15 yaşından küçük çocuklarda kontrendikedir yoktur. Asetilsalisilik asit kan içine soğurulmakta ve içinden geçen anne sütü bebek için. Bu ilaç benzeri kanama, mide hastalıkları, intestinal sinir sistemini ve neden olabilir. Tabii ki, herkes İlacı bu patolojilerin ile bitiyor. Eğer bu ilacı kullanmadan önce Ancak, genç annenin birkaç kez iyice düşünmek gerekir.

Doktorlar ne diyor?

tek emziren anne "Tsitramon" Can? Yani bu vesileyle doktorun dediğine?

Çoğu uzman uyuşturucu nedeniyle bebeğinizin gelişimi ve sağlığı üzerinde olası etkileri için şu anda kullanılmaması gerekir inanıyoruz yatkındır. Ancak sloganı yapışır bir grup doktor, var "Sağlıklı anne - mutlu bir çocuk." Onlar ilacın tek doz izin nedeni budur. Bir emziren anne bir baş ağrısı çeken ve kötü hissediyor ise, her zaman sağlık kalıntılarının ruh hali ve durumunu etkiler. Doktorlar baş ağrısı tedavisi için ilaç kullanmak mümkün olduğunu söylemek nedeni budur. Ancak, böyle bir düzeni sistematik olmamalıdır.

Görüş emzirme destekçileri

tek emziren anne "Tsitramon" Can? insanlar emzirme ve deneyimli çocuk doktorlarının bu uzmanların hakkında ne düşünüyorsunuz?

aracı sıvılaşma kanı teşvik etmektedir. Genç çocukların kardiyovasküler sistem üzerinde teratojen etkilere sebep olabilir. İlaç kesinlikle en ufak dozlarda çocuklarda kullanımı yasaktır nedeni budur.

Bir emziren kadının ilaç içerseniz, bunun vücut dışına tamamen gösterecektir sadece 5-7 saattir. Tabii ki, tüm bu dönem çocuk gıda olmadan gitmek mümkün olmayacaktır. çocuğun bedeninden ilaç iki kat daha yavaş görünür. Çocuk hekimleri ve emzirme uzmanları belirtiler için alternatif tedavilerin kullanılmasını öneririz.

Sonuç

Ben bir içki "Tsitramon" emziren anneye olabilir mi? Her kadın, kendisi için karar verir ya da bu ilacı içmek içmek ya da olmamak. Hala bu ilacı kullanıyorsanız, bunu doğru yapmak gerekir. hemen beslendikten sonra fonları kullanmaya çalışın. beslenme bebek arasındaki boşluğu hesaplayın ve maksimum seçin. anne sütüne düşen ve tamamen sonraki besleme önce vücuttan alınır dan ilacı yapmak için her şeyi yapın.

senin pipsqueak zaten yetişkin yiyecek yerse ilacın kullanımı sütten anda tam yapılmalıdır. Bu durumda çocuğun gelişimi için risk minimal komplikasyonlar olacaktır. sık baş ile ağrıları doğumdan sonra bir doktora danışmalısınız. Belki muayene ve testlerin bir dizi atanacaktır. Eğer izin ve tedavi rejimi için Bundan sonra doktor doğru ilacı seçmek mümkün olacak. Sağlıklı kalın!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.