Entelektüel gelişimiMistisizm

Bu gezegende bulunan Garip yaratıklar

Zaman zaman şu ya da bu yerde bilinmeyen yaratık bulundu basın yayın görünür. Bu bizim dünyamız göründüğü gibi o kadar zararsız gizemlerle dolu ve olmadığını göstermektedir. Bu malzemeler gezegenimizde bulunan tüm bilinen türlerin yanı sıra, diğer çok garip yaratıklar olduğu gerçeği bir kanıtıdır, ve bazen de sonuç şokta gördüğümüz o kadar umutsuz. onların var olduğunu gösteren hiçbir bilimsel kanıt yoktur. Ancak, orada gerçekte gördük bunları iddia birçok kişi ve bazı kamerada onları yakalamak için bile başardık.

gezegenimizde görülen en garip yaratıklar

Aynı bölgede, bizimle yanyana yaşadığı korkunç yaratıklar hakkında hikayeler, ancak bunlardan sadece birkaç büyük bir kalabalıkla gördük. Herkesin iş - o ya da değil inanın. Ancak, hatta en küçük ayrıntılar aynı olduğu görgü tanığının sıkça tekrarlanan hikayeleri vardır. Ve sonra, tabii ki, biz paralellik kurmaya ve bize insan hayal gücünün bir ürünü gerçek ve olmadığını düşünmek için neden vermek desenleri, bulmaya başlar. Daha sonra makalesinde size yeryüzünde garip yaratıklar vardır hangi bilgi sunmak.

yeti

Ülkemizde Sovyet zamanlarda ön plana. Ancak, bunun Kocaayak çağrılacak yapmak. Bu yaratılış olarak, diğer isimler vardır Saskvoch, koca ayak (bolshenogy) enzhey, Almasty vs. Yeti -. efsanevi garip bir yaratık. Sonsuz kar yağışı arasında, yüksek dağlarda bulunmuştur.

Arşivlerde bu canlıların hatta resim var olmasına rağmen, bilim bu olay için bilimsel bir açıklama yapmak acelesi olmadığını. relikt hominidler - Ancak, bazı bilim adamları bu dev bolshenogy inanıyoruz. Böyle bir bizim gibi memeli, kişiler ve primatların düzen ve insan ırkına ait olarak bir kelime, içinde. Ancak, bizden farklı olarak, kendi gelişimi tarih öncesi çağlardan beri askıya alındı. O Avustralya, Amerika ve Rusya'da görüldü. Ve tüm açıklamaları çok ortak noktası var. en karakteristik özelliği 2-2,5 metrelik yükseltir. Vücudu kalın ve uzun, kahverengi ya da beyaz tüylerle kaplıdır. O kötü kokuyor. O çok büyük bir uzvu vardır. Bu karda ayak izleri ile kanıtlanır. Onların dev ayak izi kamerada baskılı anlaşılmaz varlıkların fotoğraf çekmek olamazdı olanlar.

Neden bilim adamları gerçeklik olarak bu bilgileri kabul etmek hiç aceleniz mi? Evet, çünkü onlar da bize bilinmeyen maymun bir tür olabileceğini düşündürmektedir. Bugün, Amerika dağlık ormanlarda nihayet Kocaayak'ın gizemini ortaya çıkarmak için, izleme kameraları videoyu yüklü.

Loch Ness canavarı

Bir İskoç gölde yaşayan garip bir yaratık, hala orada olduğunu kanıtlar. Onların efsanelerde Varlığı 1400 yıl önce antik Keltler söyledi. Onlar NISAG onu aradım. Bugün daha çok sevgi ve sevgiyle denilen Nessie oldu. Göl Loch Ness sakinlerinin en erken yazılı söz "su canavar" ile yaptığı kısa görüşmede söz Aziz Columba, Hayatından bir rekordu. diğerleri bunun buz çağı dinozor kurtulan olduğunu düşünüyorum ederken, dev mersin balığı olduğunu - Bazı Loch Ness Canavarı inanıyoruz.

Ancak, bilim adamları ya birinci ya da ikinci versiyonunu desteklemez. Belirli bir gölde yaşayan bu garip yaratıklar, ayrıca dünyanın diğer bölgelerinde bulundu, ancak Nessie çoğu ünlüdür.

Chupacabra

Yerde böyle bir şey gerçekten var mı, söylemek zordur. Ancak, onun hakkında korku hikayeleri çok konuşmak. Bu başlık, "emme (kan) keçi" ya da "keçi vampir" olarak çevrilmiştir. Bu yaratık etrafında gelişen Efsaneye göre, Yudo antilop sürüleri saldırır ve bunların bütün kanı boşaltır bir mucize. Onlar gerçeği Chupacabra kendi gözlerimle gördüğüm iddia edenler varsa, bunların haklı olarak o korku büyük gözleri vardır demek, çünkü söylemek zordur ve mutasyon bu çağda nadir değildir derler. Peki bir hayvan gibi görünüyor?

olduğu coyote gibi bu dört ayaklı oluşturma, çakal ile ortak bir yeri vardır, o dişlerini ve domuz burnu vardır. Aynı zamanda bir kanguru, böcekler, sürüngenler ve hatta bir yarasa benzer. Son kez onun saldırılar Şili'de 2000 yılında açıklandı.

Ve tam bir efsane değil!

Daha yakın zamanlarda, 2013 yılında basın garip yaratık Basra Körfezi'nde bulunan bildirdi. İran gemisi yerli canavarın kalıntıların kıyısına yakın buldum. Şimdiye kadar, ilgili tüm hayvanın ne tür merak. fotoğraflara bakarken diğerleri bunun olduğuna inanıyoruz iken başlangıçta, bir timsah inanılmaz boyutta gibi görünse dev kalamar. Ancak, bilim adamları bu hayvan da bir mutasyon sonucu olduğuna inanıyoruz.

"Erkek-Güve"

İnsanların büyük çoğunluğu televizyonda dışında değil belgeselde ve uzun metrajlı filmlerde garip yaratıkları gördük. Birçoğu Amerikan şehir efsaneleri tarafından alınır. Örneğin, geçen yüzyılın 60'lı yıllarda, sık sık "Mothman» (Mothman) hikayesi anılacaktır. Ancak, bu bir efsane, gerçekte yaşananlar bir hikaye olmadığını iddia insanlar var.

İlk defa o Batı Virginia'daki görüldü. insan-güve görmek oldu çift, bu bir insansı kuş olduğunu söylüyor. Bunun ardından, büyük ışıklı gözleri ile uçan adam iki çiftler gördüm. Şerif, uygulandıkları, aslında dev balıkçıl olduğunu varsaydık için. Yine de, koro gördük herkese bu büyük bir insan gövdesinin ve başının parlayan gözlerle yaratık uçan, ancak bunun yerine ellerin kanatlı olması anlattı.

kanatlı insansı gri derinin diğer özellikleri pullarla kaplıdır. Ayrıca o oturur ve dikey olarak çıkarır ve hava hızları 130 kilometreye saatte bildirmektedir. Sesi vizgliv elektrik parazite neden olabilir oldu. Gıda olarak o esas sokak köpekleri tükettiler.

"Mothman" işi - Köprü "Gümüş" aniden 1967 yılında çöktüğünde, insanlar olduğunu söylemek başladı. Sonra film yapımcıları bu efsaneyi aldı ve bu garip yaratık bir seri resim yaratmaya başladı.

Donetsk mucize Yudo

Ve bu ismi hiçbir garip bir yaratıktır. Onun yakın zamanda Donetsk kenti yakınlarındaki nehirden balıkçılar yakalandı. Neredeyse bir yılan gibi, bir kabuk, çok uzun bir kuyruğu vardır ve bacakların bile, çok çok garip 70 kadar çift. Ancak, o çok küçük: vücut Bilim adamları sipariş branchiopoda ait bu schiten, ama en şaşırtıcı şey bu garip yaratıklar yeryüzünde yaşayan, daha doğrusu rezervuarlarda, 200 milyon yıl önce ve bu olduğuna inanıyoruz 20 cm uzunluğa sahiptir. onlar uzun tükenmiş olması inanılıyordu. Bu günlerde yaptığı Nerede bunun bir mucize Yudo Donetsk, kimse açıklayabilir.

Sonuç

Tabii ki bu gezegenimizde görülen ve bu insanlarda korku neden olmuştur canavarlar, tam bir liste değildir. Ancak, çoğu varlığı bilimsel kanıt yoktur. bugün korkunç anormallikleri ile bile insanları doğarlar çünkü Belki de, mutasyonların sonucudur. Çevre sorunu bu çağda bu nedenle bu sürümü hariç akut ve buna değmez.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.