Ev ve AileGençler

Yaz geçirmek için: çocuklar ve ebeveynler için ipuçları

son okul zili çalar ... uzun zamandır beklenen bir ileriye yaz tatili. Onlar çocuklar hem de ebeveynler için bekliyor. çocuk kontrol yazma dersleri öğretmek okul disiplinine uymak, erken kalkmak zorunda değildir. Anneler ve babalar kontrol ödev, okul meclisleri, performansı hakkında endişe molası alabilir.

Ama nasıl yaz geçirmek için? Nasıl tembellik ve can sıkıntısı ile dolu olmadığını, üç aylık bir tatil organize etmek?

Ne istediğinizi yapmak, genel olarak, televizyon seyretmek, yürüyüş ve akşam yemeği kadar uyku: Tam bir özgürlük çocuğu sağlayabilir. H çocuk ve velilere keyif getirecek eylemler böyle bir hizalama olası değildir. tatil End ve hiçbir şey hatırlar. Eh, öğretim yılı başlangıcına anne ve baba bir isteksizlik öğrenmek ve disiplini korumanın alacaktır.

Bu nedenle, ebeveynler ve çocuklar birlikte düşünmek ve yaz geçirmek için nasıl karar vermeniz gerekir. Hatta öğretim yılı sonunda veya tatil başlangıcında, her üç yaz ayları için eylem kaba bir plan yapın. Aile meclisi de hep birlikte koymak tüm tarafların isteklerini göz önünde bulundurun.

Yaz tatillerinde çocuk aktif ve pasif arasında alternatif fırsatı buldu olması arzu edilir rekreasyon formları, yaşlılara yardım etmek hem de meşgul olmak biraz zaman. Bu disiplin ve özen ve diğer insanların ihtiyaçlarının anlaşılmasını geliştirir.

yaz geçirmek için nasıl düşünmek, istek ve çocuğun ihtiyaçlarını göz önünde bulundurun. O köyde anneannem gitmek istemiyorsa, bunu çok önemli olduğunu düşünüyorum bile bunu yapmazlar. tüm aile bireylerini tatmin edecek ve herkes faydalanacak bir strateji seçin.

bir bebek ile ortak bir tatil için zaman yapmaya çalışın. Bu ortak bir piknik, denize bir gezi olabilir, ormanda ya balıkçılık yürüyüş yapın. Önemli olan çocuğun ebeveynleri ile iletişim için fırsat olduğu, bu onun için çok önemli olmasıdır.

sporla ilgili unutmayın. , Bisiklet top oyunları, spor salonuna gitmeyi fiziksel şeklini güçlendirilmesine yardımcı ve iyi bir zaman olacaktır. Sen, çocuğunuzla egzersiz yapabilirsiniz daha eğlenceli olacak ve onların sağlık ve refahını artırmak mümkün olacak.

Köyde büyükannesi bir gezi - harika bir seçenek. Sadece tüm tatil için orada çocuğunuzu bırakmayın: o da atmosferin bir değişime ihtiyacı ve sürekli arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz.

Eğer bir yaz kampında, iyi bir dinlenme ve şaşkınlık sağlanan hoş gösterim denize çocuğa bir bilet satın yapabiliyor. Orada ve temiz hava ve aktif oyunlar ve yeni arkadaşlar ve iyi bakım.

Çocuğunuz kitabı alın. Tatil tatil ama zihinsel geliştirmek için hala zarar vermez, aksi takdirde okulun strese uyum için çok zor olacaktır. Bir saat ya da bir saat yarım Let gün çocuk eğitim programları izlerken ilginç okuma hikayeleri ya sağlayacaktır.

Nasıl yaz gencin geçirmek için? Olarak geçiş yetişkinliğe özerklik ve bağımsızlık benzeri yer alır. Ve bir çocuk olarak saklayın. Ona bir yaz kampında bir danışman ya da şehirde bir kurye olarak elini deneyelim. Genç küçük masraflar için biraz para kazanmak için, daha sorumlu olmayı öğrenmek. Ama aynı zamanda dinlenme ve arkadaşları ile sohbet etmek için bir zaman olması gerektiğini unutmayın.

yaz geçirmek için nasıl soru, söz konusu ebeveyn aynı zamanda çocuk sadece. genellikle basitçe düzgün boş zamanlarını düzenlemeleri mümkün değildir. öğretim yılı boyunca, belirli kurallara tabi ve yaz tatillerinde değiller. Bu nedenle çok zor çocuklar iyi kullanmak için yaz tatillerini geçirmek için nasıl kendileri için karar vermek. Dikkatle, çocuk doğru çözümler, ilginç fikirler söyler kılavuz birlikte vakit geçirirler.

Sonra yaz tatili uzun hatırlanacak ve çocuğunuzu memnun edecek. Tabii ki, bu sizin aileye kalır, yaz geçirmek ister ama keyifli ve eğlenceli hale getirmek için çalışıyoruz. İyi yaz tatili!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.