Sanat ve EğlenceMüzik

Biyografi Andreya Lenitskogo ve eserlerinin özellikleri

makaleler kahraman - Andrei Lenitsky. Fotoğraf, biyografi ve sanatçı hakkında ilginç gerçekler aşağıda sunulacaktır. Aynı zamanda bir besteci ve söz yazarı, ve onun fotoğraflarını yetenek modelini verir. Nihayet bilinen Andrei Lenitsky oldu üç yıl sürdü. onun sayesinde, onun çalışmalarının fanlar bulundu çünkü şarkıcının Biyografi doğrudan internete bağlı. Seyirci sıcak işini karşıladı. Aralarında büyük başarı müzisyen klipler tarafından memnun. Bize onun yaratıcı yolu üzerinde durmak istiyorum.

ilk yıllar

Biyografi Andreya Lenitskogo 14 Mayıs'ta, 1991 yılında başladı. Bu günde, kahramanımız doğdu. O Kharkov ailede doğdu. Okula №21 gitti ve paralel bölüm zenci ziyaret etti. Biyografi Andreya Lenitskogo çocukluktan beri müzikle ilişkilendirilmiştir. Ancak, bilinen tek tutkusu kapatmak için. Genç adam ciddiye kabul edilmedi.

2006 yılında Kharkov Otomobil ve Yol Üniversitesi (HNADU) bulunmuyorsa lise girdi. O, burada öğrenci inisiyatifi yardımıyla sahneye bu kişinin ilk çıkış. Bu durumda tüm serbest zaman gelecek sanatçı çalışma absorbe. Müzik arka planda onun için kalmıştır.

onun yaratıcı egzersizleri eksik ne bir noktada, genç adam fark etti. Geçen yıl içinde olmak, lisede okurken, yazı diploması birleştirerek ve şarkılar yaratarak, uyku feda etti. Bu sanatçının bir deyişle, o özellikle aktif çalıştı geceleri oldu. 2008 yılında Kahramanımız o liseden mezun ve taşıma sistemleri HNADU Fakültesi öğrencisi oldu.

müzikal yaratıcılık

Biyografi Andreya Lenitskogo müzisyen, 2011 yılında başladı. o Internet üzerinde şarkısı "Crank" için ilk kendi video yayınladı zaman. Seyirci çok olumlu bu işi karşıladı.

Söz konusu dönemde Biyografi Andreya Lenitskogo diğer önemli dönüş almıştır - o sadaka yarışma üyesi oldu "umut var." Bu projenin amacı - yetimlere destek. "Love" başlıklı Yazarın şarkı hâkim kalplerinde yankı bulmuştur ve genç adam gerçekleşti. kompozisyon stüdyoda yeniden kaydedildi ve yakında Ukrayna'nın en büyük radyo istasyonları havada çalmaya başladı. Sonuç olarak, Kharkiv bir genç ikamet ülkenin neredeyse tüm köşelerini öğrendim.

Kahramanımız HNADU ulaştırma sektöründe alınan yüksek öğrenim sahip 2013 yılında mezun oldu. O Seçtikleri özelliğe çalışmadı. Yakında, onun kompozisyonlar adlı bir reality show Cubs uygulanmaya başlanmıştır "Müzik Okulu." Ayrıca, kahraman projesi, kanal Rus MusicBox ait "promosyon" sürümüne göre pop-R'n'B içinde türün en iyi şarkıcı seçildi.

Birkaç yıl içinde, genç adam şarkıları yüzlerce üzerinde yarattı. Bunlar arasında, taraftarlar özellikle beğendiği: Benimle değilseniz " " tut beni"", "Yağmur" ve "senden hasta". kahramanımız "Protect Love" kompozisyonu inanılmaz uzun süre listelerde kaldı. müzisyen rapçiler Ukrayna Sergey Semenenko ve Paul Atmazhitovym ile bunun için ortak bir şarkı ve müzik videosu yarattı. Bu insanlar icracı önce sadece yazışma ile tanışmış oldu. Video memleketi kasaba müzisyen içinde Yuri Borodin tarafından yönetildi. Shot inc üzerinde firma ile ele bu işi üretmek.

Bizim kahraman Yaratıcı deneyim T1One ve Dmitriem Kartashovym (sürüm kapak "gözyaşı yaprakları" şarkısı sürümü) yanı sıra Moskova, Lipetsk, Kazan ve diğer kentlerde gerçekleştirildi konserler dizisiyle, birlikte çalışmayı gerektiriyor.

Kişisel yaşam

Onun Hakkında bağışlanamaz az bilinen. Sanatçı kilit altında özel hayatı tutar. kamu malı olarak muhtemelen onun seçtiği bir kızla müzisyen fotoğrafları vardır. Ancak, sosyal ağlarda anket sanatçı göre, ailesi durum şimdi - "Tek".

ilginç gerçekler

Sanatçı genellikle keskin, pişkin ve zor bir adam olarak kendini tanımlamaktadır. Müzisyen özellikle Dzheysonom Stethemom ile, Macera seven ve aynı zamanda çizim ve tasarım siteleri sahiptir. Anton Tabal - 2017 yılında bizim kahraman rapçi Homie, gerçek adı geçen ile birlikte kaydedilen şarkıları sunulmuştur. Şarkı "Muhtelif" olarak adlandırıldı. Şimdi Andrew Lenitsky kim olduğunu söyledi. Biyografi, kişisel yaşam ve müzisyenler yukarıda tarif edilmiştir yaratıcı bir yolunu sunuyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.