FormasyonOkullar ve üniversiteler

Staj İnceleme

Öğrenci yaşamının en ilginç anlarından biri pratik bir eğitimdir. hayatının belki bir ömür boyu bir zaman dilimine ne yapacağını teorisini okuyan uzun süre Öğrenci ve o gerçek hayatta her şeyi denemek için fırsat verilir. Uygulamada, aynı zamanda bir meslek gerçekten o seçti anlamak mümkün olacaktır, o uyuyor.

Uygulamada, olumsuz yönleri olabilir ve başka bu kadar, özellikle, evrak doldurarak olabilir olduğu gibi burada en olumsuz - pratik eğitimin bir yorum. Bazıları uygulama liderini yapmak zorunda olduğunu söylemek şaşırabilirsiniz. Ama uygulama vardı olanlar staj öğrencinin Bir yorum sıklıkla (başın adına) kendini yazar ve sonra işyerinde alanında yaptığı çalışmalarla başkanı tarafından imzalanmış olduğunu bilir.

genellikle zordur değerlendirmeleri yazarken. Eh, öğrenciler iyice işe gitmeden önce müracaat etmesi durumunda. Lider staj ya da yazılmalıdır hangi formatta bir örnek hakkında geribildirim sağlayabilir. ihmal etmeyin hatırlama. İnceleme staj ölçüde işareti etkileyebilir. Eğer iyi bir uygulama olmuştur, ama aynı zamanda kötü bir eleştiri yazdı varsa, uygulamada anlamsız tüm çabayı göstereceğiz. Bu sorular üniversitede uygulama yöneticisi ile temasa varsa, Utanma en iyisidir.

staj geri bildirim - öncelikle belgesidir ve bu nedenle gerekli tüm özelliklere sahiptir gerekir: tam adı (resmi belgelerde yazıldığı bir), üretimde uygulama başının imzasını, sen uygulama hangi şirketin baskı. Uygulamada önce öğrenciler öğrencileri antrenman sonrası sağlamak için gereken tüm belgeleri oluşturacaktır eğer Her şey iyi olacak. Tasarım gereği her zaman öğretmenleri ile arıza bulabilirsiniz. Onlar da üst düzey yetkililerle arıza, hayatta sizin için yararlı belgelerin doğru Kayıt özellikle beceri bulabilir sadece öğretmenlere, hoşuna değil.
Biz sadece yetkin bir inceleme düzenlemek, ama iyi içerik ile doldurmak gerekir. İnceleme staj nitelikleri görüntülenen hangi becerileri hakim neyi uygulama sırasında öğrenci (gerçekleştirilir hangi görevleri), neyin bahsetmek gerekir. Örneğin, öğrenciler aşağıdaki görevleri gerçekleştirecek: .. Geliştirilmiş yönetsel beceriler nitelikleri tezahürü olarak vs. faks, nasıl gönderileceği öğrenilen: sayılan belgeler, öğrenci becerileri hakim olan, vb çeşitli raporlar hazırlandı .. öğrencilerin benzeri iletişim becerileri, sorumluluk duygusu ve idi .. ayrıca, Özetle, genel sonuç. Belki Üniversitesi profesörü o zaman öğrencileri uyarır büyük olasılıkla başka bir şey hatırlamak ister ama.
Oysa teslimat çekilmesi gecikme olmaması tavsiye edilir. eksikliklerini gidermek sağlamak için zaman varsa bir hatırlama yanlış bir şey olduğunu durumunda, daha iyi olurdu. yorum yazmak en iyi bahis uygulama kafa ile danışmaktır. Belki onun pratiğini çalışır, bu nedenle yönetici yazmak için tam olarak ne bilen ilk değildir. Buna ek olarak, patronun imzalayacak tam olarak ne biliyor ve ne altında olmalıdır - hayır. Yine de üst düzey kursların öğrencilerle danışabilirsiniz - onlar zaten bütün bu sıkıntıyı yaşayan ve bazı pratik bilgi verebilir.
belgeleri - Ne yazık ki, bizim hayat çok önemli bir rol görünüşte basit kağıt oynadığı düzenlenir. Nedenle çizip bunları doldurmak için bilmek gereklidir. Özellikle durumda sizin profesyonel ve eğitim faaliyetleri söz konusu olduğunda.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.