SağlıkMüstahzarlar

Tıp "Bepanten" (merhem). talimat

üç yüz ruble fiyat olan tıbbi ilaç "Bepanten" (merhem), iyileşme sürecini hızlandırmak bir aracı ifade eder. Tıp saçla kaplı sızmaya yaralar dahil derinin farklı alanlarını işlemek için izin verilir, korumasız alanı (örneğin, bir kimsenin). dekspantenol (provitamin B5), - -, bileşimi hazırlama Bepanten "(merhem), aktif bileşen içerir deri hücrelerine emilir. epitel nüfuz az olan dönüşümü pantotenik asit. Bu bileşen, sırayla, bir koenzim A içeren ve aktif asetilkolin sentezinde yer alan, desteklenmesinde işlemler asetilasyon deri rejenerasyonunu ve mukoza zarları mitoz, hücresel metabolizmanın normalleştirme, kolajen liflerinin mukavemetinde bir artış hızlandırılması. ilaç hızlı bir şekilde, pantotenik asit, endojen kaynakları bu nedenle, ilave etme, vücut tarafından emilen ve biyolojik olarak transforme edilir. ilaç, bir nemlendirici, rejenere ve küçük bir anti-inflamatuar bir etkiye sahiptir. Pantotenik asit, modifiye edilmemiş formda dışkı çıkışı ve idrardır.

Tıp "Bepanten" (merhem). tanıklık

İlaç yenidoğanlar normal deride iltihaplanma önleyici ve tedavi edici amaçlar cilt bakımları, pişik, tavsiye edilir bez dermatiti bebeklerde. İlaç "Bepanten" (merhem) tahriş giderilmesi ve için, meme bakımı için atanan kırık meme emzirme sırasında. araçlar kimyasal maddeler, güneş ışığı veya diğer tahriş edici etkisi sonrasında işlem tabaka için gösterilen. küçük deri bulguları ile iyileşme sürecinin hızlandırılması için etkili ilaç. Özel olarak, ilaç çizikler, aşınmalar, yanıklar uygulanır. İlaç "Bepanten" (merhem) basınç ülserleri, serviks erozyonuna tedavisi için önerilmektedir deri ülseri, cilt transplantasyonunun neden olduğu ve hasar.

Kullanım yöntemi

bebekler, formülasyonun bakım önlemek için çocuk bezinin ya da çocuk bezinin her değişiminde Yeni doğmuş bir temiz ve kuru deriye uygulanır. her bir besleme ilaç emziğin hasarlı bölgeye tatbik edildikten sonra. serviks duvarındaki kusurların tedavisi, anal geçit vasıtası çatlaklar sorun alanları üzerinde günde bir veya iki kez uygulanır. yaralar ve tedavi mikroporazheniyah kapak günde birkaç kez ince bir tabaka uygulandığında. Kullanım süresi yaralanma şiddetine uygun olarak tek tek ayarlanabilir ve hastanın ilacı tolere.

Istenmeyen reaksiyonlar. Kontrendikasyonlar

bazı durumlarda ilaç, alerjik belirtileri olasılığını kullanırken. Özellikle, aşırı duyarlılık fonunda kapağını yanma, kurdeşen, kızarıklık gelişebilir. İlaç intoleransı endike değildir. Sen endikasyon ve tıbbi kontrol altında gebelik sırasında ilaç kullanabilirsiniz. beslemeden önce emzirme sırasında meme tedavisinde deriden ilaç temizleme için gerekli değildir. Yerel aşırı doz kullanımının çerçevede olası değildir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.