Ev ve AileEvcil

Bengal kedileri niteliği nedir

Kediler Bengal cins güçlü yapısı ile karakterize. Bunlar büyük ve kaslı bacakları vardır. Bu nedenle, eğitim gerekir. hayvan tırmanma veya köşkü ile özel yazı için mutlu olacak. atalarından onlar özellikleri miras. İlk olarak, yüksek bir ses olduğunu ve ikinci olarak, gerek bölgeyi belirlemek için. Bir hayvan ıslahı için kullanılacak değilse nedenle, kısırlaştırılmış edilmelidir (kısırlaştırmak). Sonra bu hayvan sakince davranacaktır. Yetişkin hayvan 8 kg bir ağırlığa ulaşabilir. Bu cins hayvanların rengi yabani akrabaları benzer. Dikkate klasik siyah veya gümüş benekli ve mermer kaplama rengi.

kedilerin bu cins geçmişi

Tüm kadın leopar yerli kedi düşürülmüştür 60-ler, ile başladı. Bundan sonra, ışık ilk tekir kedi geldi. Ancak, tüm yavrularının ilk ölüyorlardı. Bir süre bireyleri, istikrarlı iletimi ayırt edici özellikleri başardı sonra Bengal cins oluşturulması üzerindeki çalışmalar, sadece 1980 yılında yeniden başladı. Zaten 1991 yılında, Bengal kedi ırkı resmen tescil edildi. O andan itibaren, hayvanlar üremeye ve uzman sergilere katılmak için izin verildi. Günümüzde olarak bilinir örgütler vardır "köpek kulübesi Bengal kedileri." Resmen bütün ilgili belge ve Soyağacı ile cins bir örnek satın alabilirsiniz.

Bengal kedileri karakteri

Şimdi cins alışkanlıkları ve özellikleri hakkında birkaç söz söylemek gerekir. yabani ataları rağmen kedilerin doğası saldırgan değildir. Hatta diğer cinslere göre daha büyük ölçüde, güvenen giden. Bu hayvanlar saldırgan ve çekingen karakteri ile, üreme sürecinde elimine edilmiş olmasından kaynaklanmaktadır. Bengal kedileri karakter diğer ırkların aksine, çocukları çok seviyorum suda yüzmeyi seviyorum, hoşsohbet olduğunu. Onlar banyoda bir koşu doğru atlamak edebiliyoruz.

Bengals çok akıllı ve zeki kedi vardır. Onlar almak ve farklı şeyler getirmek için yaptığı ön pençeleri kullanabilirler. Melez ilk Bengal kedilerinin karakteri ve ikinci nesil birçok yabani özelliklere sahip olduğunu belirtmek gerekir. Onlar, çekingen, ürkek öfke kolaydır. Bu nedenle, bu tür hayvanlarla küçük çocukların ya da diğer türlerin üyeleri yaklaşmalarına tutmayız, son derece dikkatli ve dost davranmasını. Ama çoğu durumda, Bengal kedisi doğası ciddi, oyunculuk ve tevazu farklıdır. Onlar, herkes gibi, iletişim kurmaları gerekir. ve sevgi üzerine evcil hayvan mırlamak cevap verecektir önemsiyorum. Bengals her yaşta tamamen oynamayı seviyorum ve. Onlar bir şirket gerek, bu cins temsilcileri diğer kedilerle aynı zamanda köpeklerle sadece temas etmek kolaydır. Tek bir ana bilgisayar ve çok ona bağlı seçin. doğası gereği Bengal yabani ataları - gece hayvanların, bu cins ama kedi sahibini günlük rutin adapte oldukça kolaydır. Kedi yeterince dikkat verilir kaydıyla, bu gece rahatsız olmaz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.