ÇirkinlikBanyo veya duş

Ben duş nasıl kurarım: Sürecin özellikleri

Duş kabini uzun banyo iç popüler bir konu olmuştur. Bu, küçük bir oda içinde kullanılabilen alternatif bir ürünü olması. Ancak, düzgün duş yükleme anlamamız gerekir. Tabii ki, önce onu seçmelisiniz. Bunu yapmak için, ürüne, şekil, malzeme ve boyutlar üretim türünü belirler.

Eğer bilmiyorsanız bir yükleme duş oldukça basit olduğu gibi, sürecin korkma. İlk olarak, ürünle birlikte verilen ayrıntılı talimatları okuyun. Ardından, kabin yerine banyonun veya yakınında durmak karar vermektedirler. Sen odanın planına belirli değişiklikler yapmanız gerekebilir. Ürünü monte zor değil, sadece tüm ayrıntıları orada bulunduğundan emin olmak gerekir.

Yani, önce yükleme duş kabini, tüm parçaları kontrol. Eğer metal raflar, burada elde edilen ürün oluşturulur çerçeve, paket gereken fazlası yan panelleri ve çatı, kapı (şekil ve tasarım türüne bağlı olarak), arka panel ve kullanılan su boşalacaktır içinden bir tepsi.

kabin yüklemek amacıyla, önceden kurulması gereklidir. Bunu yapmak için, bir tornavida, silikon esnek oluklu hortum, duş, musluk, matkap gerek , silah bina seviyesinin yanı sıra.

İlk adım pan güçlendirmektir. Elbette bu su ve drenaj sorumludur tüm esnek elemanlar kurmadan önce. En iyi seçenek doğrudan kanalizasyon deliğinin üzerine paletin konumudur. Ek destek elemanları gerekebilir. Yüksek kaliteli tutkal ya yönelik tepsi ihtiyacını takın çimento. Tahliye hortumu hafif bir açıyla yerleştirilmesi gerekir.

Tamamen duş yüklemeden önce Ardından, gelecek ürünün monte edin. Bu daha sonra kapının (o kayıyor özellikle) açılması ya da kapatılması ile ilgili sorunlar yok, böylece bir su terazisi ile yapılmalıdır. Daha sonra, mümkün olan bir arka ve yan panelleri düzeltmek için.

Ek sıkıştırma leklerindeki yalıtkan gözlük çerçevesi silikonu tedavi de kullanılabilir. profilinde özel delikler vardır kendisi için gerekli vidalarla paneli sabitleyin.

Yükleme kendi elleriyle duş , çok basit tüm talimatlara uygun olarak eğer. Çalışma sırasında, hiçbir cam (plastik) veya metal profil kırık değil ki, çok fazla baskı olmaksızın vidaları sıkın deneyin. Artık sadece doğru ve hassas bir kapı mühür tüm eklemleri ayarlamak ve silikon sertleşir kadar beklemek kalır.

son şey taksi çalışması, aydınlatma, mikserler ve duş ek özelliklerini kontrol etmelidir. Herhangi bir sorun varsa, o zaman ortadan kaldırılmalı. Şimdi bir duş yükleme biliyorum. İyi şanslar!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.