SeyahatYol tarifi

Tur "Bulgaristan Golden Sands" - sağlık ve rahatlama kiler.

Varna bir uçak bileti alarak ve daha sonra Golden Sands ünlü Bulgar tesisi için almak araba ile başka bir 25 dakika binmek.

Golden Sands Resort Varna çare büyük Bulgar kenti yakınlarındaki geçen yüzyılın altmışlı yer almaktadır. Bu inanılmaz altın ayırt edilir kuvars kumu Karadeniz kıyısında ve milli parkın bozulmamış güzelliği. Golden Sands saflığı ve çevre dostu anlamına uluslararası "Mavi Bayrak" tarafından işaretlenir.

En popüler biri - Bulgaristan, tur "Bulgaristan Golden Sands" turist hizmetlerinin geniş arasında.

Tur "Bulgaristan Golden Sands" - modern turizm altyapısı muhteşem iklimi ve yumuşak sıcak denizin keyfini çıkarmak. Turistler burada her yaştan gelir ve her kampçı o aradığını alır.

Başlangıçta, Golden Sands tesis plaj tatili için bir yer olarak değil, aynı zamanda solunum tedavisi, kas-iskelet sistemi, sinir sistemi için bir sağlık tesisi olarak sadece planlandı. çare sanatoryum, modern sağlık merkezleri ve yurtlar topraklarında yer almaktadır. Burada, kurtarma için etkili bir arı ürünleri ile maden suyu, çamur, bitkisel tedavi, masaj, tedavi kullanarak. bir yıldan fazla sağlığının bir kiler - Zaman Golden Sands resort harcanan hiç şüphe yoktur.

Tur "Bulgaristan Golden Sands" - aktif bir tatil geçirmek için büyük bir fırsat. tüplü dalış ve rüzgar sörfü, jet ski ve deniz tramvaylar, su kayağı ve yelken - Su sporları oldukça yoğun tatil temsil edilir. kıyısında Aktif rekreasyon az ilginç aktiviteler bekliyoruz. voleybol ve basketbol sahaları, tenis kortları, yüzme havuzları, binicilik için yollar ile bu güzel spor kompleksi. Aşırı zevk uçuşlar deltoplane veya hava dalışı için.

Geceleri dışarı - Bu sürekli eğlenceli, restoran, kafe ve eğlence çeşitliliği.

Ancak, özellikle çocuklu aileler için talepte "Bulgaristan Golden Sands" biletleri. Her anne güvenli bir deniz hayal ediyor. Sığ kumsal rastnuvshiysya birkaç kilometre uzunluğunda olan ve yüz metre genişliğinde, yokluğunda - Golden Sands gelgit, berrak denizi. çare iklim mükemmel çocuğun bedeni ve onu güçlendirmeye yardımcı olur. Golden Sands çocuklar yarattı için herhangi kafede eşsiz altyapı sürprizler ve hediyeler ile çocuk menüsü vardır. Çok popüler Bulgaristan'da, çocuk kampları, çocuklara eğlenceli ve eğitici bir tatil sağlanması. sanatoryumlarda Golden Sands Tesis, çocuklar için özel rehabilitasyon programları geliştirilmiştir.

Bulgaristan'ın deniz başkenti geziler ile kombine edilebilir Golden Sands çare dinlenebilir - Varna güzel bir şehir. Varna konumlar arasında - Holy Varsayım, Tarih, Arkeoloji ve Etnografya Bölge Müzesi Katedrali Müzesi, Museum of Varna, Doğal Tarih Müzesi, Akvaryum şehrinin tarihi ve sadece tek Balkan Yarımadası Dolphinarium.

Buna ek olarak, Varna alışveriş Rus turistler için çok eğlenceli bir getirecektir. Moda elbise priobesti deri ve mücevherat, ilginç seramik olabilir ekonomiktir. Varna'nın merkezi yaya caddesi üzerinde bir alışveriş merkezi, butikler, turist dünyaca ünlü şirketlerin malları satın alabilirsiniz küçük dükkanlar, yanı sıra eşsiz yazarın ulusal hatıra olduğunu.

Golden Sands - Rus turist (Doğu tatil aksine) Slav kültürü ile ilgili vizesiz tatil, dil engeli bulunmaması, kabul edilebilir. Ancak, Bulgaristan - bu hizmetin en yüksek uluslararası standartlara kararlıdır bir Avrupa ülkesidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.