Tarım

Başarılı bir iş Sırları: Bu ayçiçeği yemek satmak mümkün mü?

Ayçiçeği kek tohumların işlenmesinden sonra elde edilen - bu yan ürünlerin satmak karlı olabilir birkaç biridir. Birçok Bu kültürün işlenmesi ilgilenen neden neredeyse atık içermeyen, çünkü bu vardır. Yağ ve kek ve kabukları üreten ayçiçeği tohumu çekirdekleri hayvan, tarım, inşaat ve hatta biyoyakıt üretim kullanılan kaynaktan.

Birçok işletme işleme tesislerinin nispeten yüksek karlılık belirli koşullar altında elde edilebilir olduğunu anlamışlardır. Bu, en azından% 60 yüksek ayçiçeği çeşitlerinin ve melezleri çıkış gıda ürünlerinin satın alınmasını gerektirir. Kalan atık kaybolmaz - onlar da satılabilir. Bu arada, petrol verimini artırdığı için, ayçiçeği tohumu kabuğundan temizlik işlemi ihmal etmeyin ve birikmiş saman da doğru olabilir. Fakat birçok şirket tüm ham tohumlardan yağ basarak bundan reddediyorum.

Eğer bu işi yapmaya karar verirseniz, ana şey petrol için ve yan ürünler için hem de dağıtım kanalları bulmak için. Ana üretim sorunlarının satış ile genellikle oluşur ve her şeyin bilmiyorum, ayçiçeği yemek sunuyoruz kim yok. Her şeyden önce, o çiftlik hayvanlarında rağbet görüyor.

İçinde protein ve bitkisel yağ içeriği diğer bitkileri üstündür. ayçiçeği küspesi hayvan yemi kompozisyonuna dahil nedeni budur: kullanımı genç hızla gelişmesi ve yetiştirilen hayvanların yüksek verimliliğe katkıda bulunur. artan süt verimi ve süt yağı miktarı, kilo artışı - dahil olduğu besleme kuşlar, inek ve keçilerde yumurta üretiminde bir artış vardır.

Dağılım boya günlük olarak kullanılabilir, ancak kabuğu yüzdesi içeriği hakkında öğrenmelidir. toplam ağırlığının en az% 14 değil ise, en fazla altı aylık 4 aya kadar domuz yavrusu vermek daha iyi değil, ve buzağılar. Daha yetişkin bireyler zarar vermez kabuğu içeriğini arttırmıştır. Küspe, bir kuru, ıslak biçimde ya da farklı yemden ile karışımlar biçiminde verilebilir.

Ancak bu sadece nedeniyle yüksek bir yağ içeriği (yaklaşık% 7), selüloz (% 20) ve protein (% 30) ve sıvının gerçeğine diyet çok önemlidir.

Bu% 25'ten fazla içermektedir azot içermeyen maddeler de zengin ayçiçeği yemek. Yani bunların çoğu daha kolay geviş getirenler kaba durgun ot veya saman sindirmek böylece sindirim geliştirmek için yardımcı olur. hayırsever Bu katkı maddesinin tanıtımı değil, aynı zamanda bağışıklık sistemini güçlendirerek, verimliliği artırarak genel olarak metabolizma üzerinde, sadece mide ve bağırsaklarda gıda işleme etkiler.

Çiftlik hayvanları, ana olan satış kanalı soğuk preslemeyle yağ üretimi sırasında elde edilen, bu yan ürün için. İstersen Ama ilişkiler kurmak müşterilerle, iyi bir dağıtıcı olması gerektiğini unutmayın. Aynı zamanda bunun için fiyat ortalama piyasa seviyesinde olmalıdır. senin işleme tesisi yemek minimal tohum ve kabuğu içeriğindeki düşme sürecini ihmal etmeyin eğer sadece durumda yetiştirilebilir. Bu durumda, o buzağı, domuz, tavşan için iyidir, çünkü hızlı kilo alma ve çocukların sağlık teşvik ek talep kullanacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.