Entelektüel gelişimiHristiyanlık

Arkadaşlarınız ve aileniz için Namaz

onların akrabaları ve yakın arkadaşları varken Genellikle insanlar çeşitli sorunlar var, bir anda Allah'ın tapınağını ziyaret edin. soru ortaya çıkıyor: ne yapmalı? Ne yapmalı? savunma gizli ve ağrı, inanç ve umut ve aşk olduğunu.

Arkadaşlarınız ve aileniz için Namaz

kendisi için değil sadece gerekli olan Yüce yardım isteyin. Tanrı'nın Kendisi bize tüm dua verdi. Her şey için herkes için. ayartmalarından Yaratıcı, borç affı ve kurtuluş refah hakkında soran arkadaşlara Namaz. Bu muazzam güce sahip.

muhtaç ailenin duaları ve arkadaşları ise. İnsanların aynı şeyi isteyen ve hayal etmek istiyorum, dua etmeliyiz. Bu çok önemlidir.

nazım şeklinde olabilir arkadaşlar için Namaz, kendi kelimelerinizle bunu söyleyin. Ana durum: tüm istekleri kalp gelmelidir. Cennetteki Babamız duyar ve hastalıklardan samimi övgü ve rahatlama gönderir.

güç

En önemli şey. arkadaşlar için dualar söylediği, sen her durumda Yaratıcı sizi terk etmeyeceğini anlamaları gerekir. Ancak bu o yardımcı olacağı anlamına gelmez - bu insanların umduğu hangi biridir. Örneğin, yakın bir dost durumu kritik hastanede olması halinde, ruhların kurtuluşu için soran, Tanrı'nın evine gelen asistan hitap gereklidir. hastalık, sağlık, varoluş ve ölüm - Ancak, soran bunun dışında çok kurtuluş kişiye yardımcı ne olacağını tahmin edemez.

arkadaşlar, akrabalar ve arkadaşlar için dualar okuyarak, tamamen Allah'ın elindedir yorgun geçmesi olduğunu anlamak zorundayız. Sonuçta, sadece Tanrı bir adam sonsuzluk perspektifinden gerekeni biliyor. Kural olarak, insanları soran Tanrı'nın tapınağını ziyaret, Lord'un yardımına bağırarak olarak tüm güvenli görünüyor gibi yerleşmiş olduğunu diliyorum. Ancak insan anlayışı malın, genellikle dünyevi ve dünyevi malların anlayışı ile ilişkili.

Kiliseyi ziyaret ve Rab olarak Allah'a yönelmiş, her bireyin Creator kim ve ne gerçekten iyi olacak bilir, ne olduğunu anlamak için, inanç almalıdır. Hangi yaşam tüketici tarafında açısından değil, aynı zamanda manevi algı açısından faydalı olmakla kalmaz. Bu amaçla, yardım için Tanrı'ya yalvarıyor, tapınağını ziyaret, Tanrı'nın ziyaret için hazırlamak gerekir. Ve bunun için kararlılık ve inanç gereklidir.

Mucizeler bu veya diğer hastalıklar, tehlike ve talihsizlikler yakınları ve arkadaşlarının ani kurtuluş ile gerçekleşebilir. Ancak bu her zaman olmaz. Çok daha sık insanların tapınağa gidip arkadaşlar veya sevdikleriniz için dualar söylediği, sabırlı olun ve dikkate ihmal hastalıklar ve sorunlar inceden çözülmez gerçeğini almaktır. Onları düzeltmek tevazu değil, iyi hakim durumlarını değiştirmek için hatırı sayılır çaba ve çalışmalarının sürekli uygulanmasını gerektirir. Bu nedenle hastanın refah ve sağlık konusunda ağlayan arkadaşlar dua. Ancak, her zaman ekleyin: "Senin yapılacaktır."

sanat

yaşamın bugünkü akışında, duanın sanatı ustası amacıyla, Tanrı ile her zaman kalmalıdır. Bu bir kişidir hiç fark etmez. Sadece sürekli Cennetteki Babamızla olmaya çalışmak önemlidir. Bir projeyi tamamlayarak, herhangi bir iş başlayarak, Tanrı'ya "teşekkür ederim" demek gerekir. içtenlikle ve kalpten dua söylediği.

sabah veya akşam, değil resmen değil, ezberlenmiş kurallar gibi kendisine atıfta bulunarak, düzenli önerilir Tanrı'ya dua edin. namaz dilekçe olağan gruba ekleme, yavaş yavaş, sabırla, her gün olmalıdır okuyun. istek arkadaş refahı için Tanrı'ya hitaben durumda, bu iyi niyetli ve özel hayatında değişimler tarafından desteklenecek - Allah dilekçe ve ödül duyar hiç şüphe yoktur ruhun kurtuluşu adına yakınları ve kişinin arkadaşlarına ne gerek olmasıdır.

Ayette arkadaşlar için Namaz

bana mutluluk ver, ey Rab, dostlarım,
ailelerinde sev, huzur,
Onlara dünyayı ver! duada önce
Senden önce kalbine Tüm teşekkürler.

Farklı durumlar için dualar bulabilirsiniz "tam Prayer", yaygın sürümde Bugün. Adam doğru anlam ve dilekçe dahilinde olanı tercih etme yeteneği vardır.

Yani mutlu Paskalya sadece sağlıklı ve parlak bir tatil arifesinde sadık bir arkadaşı esenlik isterseniz şekilde sahip arkadaşlar için dua ediyorum. Aynı Noel, Müjde, Aziz Peter ve Paul gün için geçerli. Ancak, tatil günlerinde sadece onların arkadaşları için dua etmeyi unutmayın. Her gün dua edin. Ya Rab, senden korusun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.