Haber ve ToplumÜnlüler

Miranda Hart: zafer ilk adımlar

Miranda Hart - İngiliz aktris ve komedyen da bilinir. Kendi gösterisi "Miranda" serbest bırakılması ve eylem komedi "Casus" dan sonra dünya çapında popülerlik kazandı. Parlak görünüm ve geniş bir rakam sayesinde Miranda birçok televizyon projelerinde parlak bir nokta haline gelmiştir.

Miranda Hart: biyografik gerçekler

David Hart ve Margaret Lewis aristokrat bir aileye 14 Aralık 1972 onu Miranda adında bir kız doğdu. O eğitim, karşılık gelen kendi üstün statüsünü aldı, meraklı çocuk büyüdü. Ailesinin Soyağacı XII yüzyıldan beri, takip edilebilir. aktris kendisi tarafından tanındığı üzere rağmen, o yüksek toplum içindeki statüsüne kayıtsız.

İlköğretim yüksek o soylu kızlar için bir özel okulda alınan - Bristol Üniversitesi'nde. Hart of Fine Arts Akademisi'nde oyunculuk dersleri mezun olmuştur. Hemen tabii tamamlanmasından sonra, 2002 yılında, o bir komedyen olarak sahneye yapmaya başladı.

Miranda Hart: Aşk hayatım

gösterişli aktris kırk iki özel hayatı üzerine bilinmemektedir. isteyerek röportajlar veren ve paparazzi için poz olsa da onun gizliliğini komentiruet vermedi. Daha yakın zamanlarda, İngiliz gazeteleri aktris tasvir resmi, çember. Paparazzi hemen zil başladı resme Miranda Hart ve kocası söyledi. aktris yemekte yakalandı kiminle gizemli adam, cesurca ona eşlik giymiş yardımcı oldu ve bir taksi yakalandı. Belki bir köklü bekarlar hayatında mutlu değişiklikler geliyor? Kim bilir.

tiyatro ve filmlerde çalışmak

mesleki faaliyet Miranda 24 yıl kendi gösterisinin lider TV şovları, tiyatro ve film aktris, yazar ve yapımcı ziyaret etmek zaman vardı. 2012 yılında, bu yaratıcı kişi bir kitap "Sadece Me mı?" Yayınladı. 2013 yılında, o ikinci edebi eser "Peggy and Me" nin çıkışı konusunda fanlar anlattı.

Kariyerinin ilk aşamasında, Bayan Hart İngiliz sitcomdan ara sıra roller oynamıştır. O, "randevu yok.", Örneğin "Kadın şakalar", "Good Night," "Erkek ve Kadın", "canlı Güzel korusun" şeklinde gösterileri yer aldı

2004 yılından bu yana, onun olağanüstü görüntü için Miranda ve erdirmek komedi yetenek bilinmeyen bir aktris kariyerinde büyük bir sıçrama olduğunu için, ikincil bir rolü tam uzunlukta filmler davet başlarlar. Ilginç bir gerçektir Miranda dramatik yetenek dikkate yönetmeni Devid Konnoli onun dram "Anneleri ve kızları" deki Kate rolü için onu onayladı olmasıdır. 2007 yılında, bir Kutu aktris, 12 ile komedi. Aynı yıl Bayan Hart Endryu Okonnora yönettiği komedi "Sihirbazlar" ortaya çıktı. 2008 yılında Miranda animasyon serisinin hamster birine kendi oyu verdi "nehir devriye." 2010 yılında aktris "Kötü." Dramatik komedi rol aldı

en başarılı projeler

Televizyon projelerinin görece çok sayıda rağmen, Miranda Hart 2009 yılına kadar az bilinen bir İngiliz aktris kalmıştır. Seyirci büyük bir komedyen olarak tanıyordum, ama küçük bir rol harika zafer getirmedi. Her ne kadar, kabul ünlü olarak, onun şöhret endişeli değildir. Önemli olan - Sen ve sevdiğimiz şeyleri yapmak zevk.

2009 yılında, Miranda, TV şovu filme iyi bir deneyim alınan televizyon ekranlarına kendi yavrular başlatmaya karar - TV dizisi "Miranda". Başlangıçta, bir kişi de aktris, yapımcı ve yazar deneme sürümünü ve sonra değerlendirmelerine dayanmak istedi. Yani, İngiltere ve bütün dünya büyük bir İngiliz dizisi "Miranda" zevk verebilir. arsa şaşırtıcı derecede basit ve nezateyliv olduğunu. Mağaza Miranda hostesi şakalar hikayeleri her türlü içine birleştirir bazen hayatını yaşar, o memleketine döner onun okul arkadaşı Harry aşıktım ve şef çalışmaya başladı. Miranda bir kız arkadaşı Mary ve yirmi dörde kızını vermek isteyen biraz endişeli anne vardır.

dizi böylece orijinal çıktı ve komedyen Miranda Hart üç mevsim eserlere imza atmıştır. Hepsi de izleyici ile büyük başarı. Onun rolü için oyuncu "BAFTA" 14 ödül adaylığı kazandı. O da iyi komedi kadın oyuncu seçildi.

2015 yılında Miranda ve tüm dünyada tanınması konusunda dalga yakaladı. O filmde Dzhudom Lou Jason Steytemom ve Melissa McCartney ile "Casus" oynadı. Ceza, aksiyon komedi bondianu ve özel ajanlar konusunda benzer filmlerin bir parodisi olarak vurdu. Kimlerin fotoğraf şimdi sık sık laik Magazin flit Nancy Artingstal rolü mega olmasından sonra Miranda Hart,.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.