TeknolojininElektronik

1'den 7. Açıklama, tarih, özellikler ve incelemelere iPhone'lar Evrimi

Sanayi akıllı telefonlar - Tüketici elektroniği alanında en hızlı büyüyen biri, çeşitli faaliyet alanlarında yeni ufuklar açmıştır çok büyük sayıda insanın yaşam tarzlarını, etkilemiştir.

Bu yazıda piyasanın en belirgin temsilcilerinden birini ele alacağız. Bu iPhone, model yelpazesi ve ileriye yönelik evrim tarihini sunuyor.

iPhone 2G - endüstrisinde bir devrim

sunulan ilk kırlangıç, Steve Jobs tarafından 2007 yılında geri eleştiri ve şaşkınlık bir telaş neden oldu. O zaman kimse ışık ters pazarı dönmek ve bu tür cihazların oluşturulması yapan şirketler bir dizi yok edecek bir gadget çıktı düşündük. In Apple'ın şaşırtıcı derecede ileri görüşlü ve ilerici bir adım atmış.

Smartphone, şaşırtıcı yeni benzediğini rağmen soğukkanlı aldı. zaman büyük kapasitif 3.5 inç bulunan cihazın ön panelinde. Kapağın altında tek çekirdekli Samsung çip alet ve RAM sadece 128 MB. Cihaz düşük megapiksel kamera ile donatılmış, küçük işlevsel oldu.

Cihaz tasarımı yüksek kaliteli malzeme olduğu - Klasik plastik ve polikarbonat alüminyum kullanılmıştır yerine.

iPhone 3G - oh uygulamalarının harika dünya!

çarçabuk hareket Evrim iPhone'lar. Bir yıl sonra, dünyanın yeni bir gadget, daha gelişmiş bir dolgu ve yeni bir tasarıma tanıtıldı. Elma daha ucuz, kavisli plastik lehine gövde ile düşmüştür. Bu üçüncü jenerasyon ağlar için destek sağlar Cupertino, ilk cihaz oldu.

Ana yenilik uygulama mağazası çünkü Ama özellikler, önemli değildi - AppStore. Geliştiriciler iPhone için kendi yazılım çözümleri oluşturmak için araçlara sahip. büyük ölçüde telefon bileşeninin işlevselliğini genişleten, çeşitli sorunları çözmek için izin veren mağazada, piyasaya çıktı yazılımın büyük miktarda ayının ilk haftasında: beklemek yoktu.

iPhone 3Gs: S - "hız" anlamına

birinciden sonuncuya doğru iPhone Evrim hep verimlilikte bir artış eşlik eder. Bina teknolojik kapasite yeni fırsatlar ortaya çıkması gibi önemli bir yönü olarak haline gelmiştir. Ayrıca birçok iPhone sahipleri onun yavaşlık şikayet etti.

2009 yılında bir yenilik, cihazın tasarımında radikal değişiklikler değildi, ama 600 MHz kadar bir frekans ile, yeni bir çip set, bellek kapasitesi ve daha uzun pil ömrü yükseltildi.

iPhone 4 - yeni tasarım

"Elma" akıllı telefon dördüncü nesil, belki de en iyi bilinir. Cihaz, tüm oldukça benzersiz dış etkiledi. zamanda, cihazın tasarımında cam kullanımı bir yenilik oldu.

En önemli değişiklik lüks çözünürlük iki katına olsun, ekran oldu. Teknoloji alt pikseller Retina dünya standardı haline gelmiştir.

Ayrıca akıllı içinde ilk şirket bir çip Apple imalat kuruldu. Yüksek performanslı işlemci önemli ölçüde sistemin hızı arttı ve mobil oyun sektörüne ciddi bir etkisi oldu. Konsol grafik katmanı için ünlü Infinity Blade gibi akıllı telefon oyunları, belirdi.

Ne yazık ki, iPhone'lar evrimi - inişli çıkışlı bir hikaye. Bu akıllı telefon ünlü oldu ve tarihe mal olmuştur olayların bir sayı. Örneğin, bir prototip vardı memurlarının, biri olarak, hatta onun duyuru önce tanındı ilk Apple'ın alet, bir barda bıraktı. Değil boşuna ünlü Antennagate içinde. vücudun spesifik yapısı, belirli bir kavrama, bunu takiben bir büyük ölçekli skandalı sonuçlanan ilişki üst üste gelir.

iPhone 4s - Hey Siri

salma oldukça üzgündü yüzden sahnede Steve Jobs olmadan zaten tanıtıldı ilk iPhone. artan verimlilik ve akıllı telefonlar tarihinin çok uzun vadeli desteğin yanı sıra, telefon zamanda heyecan benzersiz bir işlevi, Siri adlı bir ses asistanı, yani varlığını neden oldu. iPhone yerleşti Köle Matmazel, ücretsiz eller en kaliteli vererek, hem de görsel olarak modern teknolojinin dünyayı dokunmak engelli sağlayan yapay zeka gelişimi üzerinde önemli bir etkisi olmuştur.

iPhone 5 - hızlı, daha güçlü, daha yüksek!

manevi bir lider olmadan Sol Apple mühendisleri kendi başlarına yola devam etti. Sonraki yenilik özelliklerine değiştirecek kadar ciddiydi. akıllı telefon kalbi markalı çift çekirdekli işlemci A6 haline gelmiştir. Ve artan hafıza kapasitesi, RAM numaralı gigabyte kadar büyüdü.

teknik büyümenin yanı sıra, akıllı telefonun büyüme fiziksel uğramıştır, ekran tutkuyla geç Jobs vaaz olduğunu, tek elle kullanımı rahat kalan, yarım inç daha yüksek olmuştur.

Yeni ile birlikte akıllı telefon Apple tamamen yeni ve markalı kulaklıklar spesifik formu yayınlandı - EarPods.

iPhone 5s - Parmak izi sensörü bulunan ilk akıllı telefon

iPhone'lar evrim o başka kanıtı - gadget iyileştirilmesi, ancak tüm sanayi değil sadece, mektup 5S altında birim haline gelmiştir. Bu bir ile donatılmış ilk akıllı telefon oldu parmak izi tarayıcı. insanlar kilidini ve akıllı telefonlarını nasıl koruduğumuz için oldukça farklı bir yaklaşım.

Teknolojik yenilik dramatik verimliliği artırmak ve uygulamalarının yeni türlerini, alışılmadık bir rekabet oluşturmak izin verdi 64 bit işlemci mimarisi, sağlamaktır.

iPhone 5s ortaya çıktı birlikte, aslında, bir önceki kuşağın reenkarnasyonu haline gelmiştir, onun küçük kardeşi, iPhone5c, plastik muhafaza içinde yaptı.

iPhone 6 - daha fazla!

Elma telefonun boyutu konusundaki ilkelerini terk, ancak iki aygıtlarının geleneğini üretmeye devam edecektir çünkü az üç yıl. iPhone 6 4.7 inç diyagonal ekran monte ve iPhone 6 Plus, oldu - 5.5 inç. Altıncı birinciden iPhone'lar evrimi tasarımında böyle temel yenilikleri yansıtan asla, çünkü bu durum, tüketici şaşırttı.

Tarihsel olarak, S eşliğinde Elma değil mektuptan gadget'lar genellikle teknolojik yenilik taşımıyor, aynı altıncı nesil iPhone için de geçerlidir. Cihaz yeni bir tartışmalı tasarıma aldı, ama pek teknik olarak değişti.

Önemli yenilikler Apple Öde elektronik ödeme sistemlerinin piyasaya foreshadowed NFC çip, görünümünü sağlamaktır.

iPhone 6s - ekranların yeni nesil

Neredeyse değişmeden dıştan, 6S, ancak, bunların gelişmiş teknik özellikleri ile seyirciyi şaşırtmayı başardı. akıllı telefon hepsinden önemlisi üretken olduğunu ve bu güne kadar kalır. çift çekirdekli çip yeni nesil, flash bellek ve 1800 miliamper sonrası büyük bir pil kapasitesi 128 gigabayt RAM iki gigabayt, alüminyum kapak gizleme altında.

Odanın vurgulamak 3D Dokunmatik Ekran oldu. dokunuş değil, aynı zamanda acil, tam ve bir gösterge paneli üzerindeki baskıyı sadece tanıyabilen ilk ekran. Böylece Apple anlamlı gadget kontrolünü genişler onların akıllı telefonlar üçüncü boyutundan söz ekleyebilir.

6s 1 ila iPhone'lar evrimi büyüme görülmemiş ölçüsü, ama bir şeyler ters gitti olduğuna dikkat etmek önemlidir ...

iPhone SE - köklerine bir itiraz

1 ila 6 hayranlarından iPhone'lar Evrimi tek tasarım kararı iki yıldan fazla gecikmiş asla açık bir şekilde ortaya koymuştur, fakat bu kural istisna değildi.

sadece altı ay sonra, Apple'ın, iş ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız, bir şövalyenin hamle yapmak ve eski yeni cihazı izin verdi. iPhone 5. akıllı telefonlar-kürek sözde böyle, hayal bunca yıldır görmezden konudaki tartışmalı ve hatta garip, ama birçok taraftar, görünebilir Bu karar altından vücutta iPhone 6s - satışlarda düşüş durdurmak için, şirket hayranlara sıcak geçmişten selam gönderdi.

iPhone 7 - Gelecek akıllı telefonlar

nefret edenler arasında rakipler ve zulmünden güçlü saldırılar ölüm istekli şirket eşliğinde 1'den 7'ye kadar iPhone'larda Evrimi. Apple eleştirmek için bir şey olduğunu söylemek adil. Akıllı telefonlar "bokeh" etkisiyle karanlık, çekimde ateş öğrendik, tek bir şarjla iki gün çalıştı ve su kesinlikle korkmuyoruz. Nedeniyle artan rekabete Apple tasarım değişiklikleri iptal ve uzun kullanıcıları yalvarıyor edilmiş olan fonksiyonlar uygulanmasına odaklanmak, elinden geleni yapmak zorunda kaldı.

Şirketi değişti, bu yüzden onun belirlenmesidir Apple yetişmeye başladı, ama sonra şirket uzağa almadı. yedinci nesil iPhone klasik kulaklık jakı kaybetti. şirket ihtiyatlı AirPods değiştirildi, bir aksesuar markası olarak yeni, kablosuz analog EarPods bırakmadan, kablosuz teknolojisi tercih vermeye karar verdi.

kullanıcı yorumları

Elma Gadget kullanıcıların prim konumlandırma rağmen her zaman eksiklikleri bir sürü bulabilirsiniz. Örneğin, tek bir şarjla küçük çalışma süresi. Üye Artı-versiyon her zaman (bu çocukluk hastalığı daha IPhone hala çözülmezse) düşük performans grafikleri hakkında şikayet ve hatta en basit görevleri kare hızını damla olmuştur.

Listenin iPhone eksiklikleri de özel bir niş en açık standartlara kapalı bir işletim sistemi ve uyumsuzluk olduğunu.

Açık avantajlar Elma gadget'lar benzersiz bir kullanıcı deneyimi bulundu. Düşünceli tasarım yazılımı diğer üreticilerin uncharacteristic sadelik ve rahatlık unutulmaz hissi verir. Ayrıca önemli is cihaz güvenlik görülmemiş düzeyde oluşturur.

Hamd ve gadget'lar montaj tarihinin en iyi. İnanılmaz iPhone güzellik her zaman akıllı telefon meraklıları arasında saygı vardır.

Sırada ne var?

iPhone'lar Evrimi şirkete hataları ve Apple rakipleri işaret etmek, çağdaş teknolojilerin geliştirilmesi hikayesini anlatmak, anlatmak için bir yeri vardır. nereye akıllı telefon pazarında durgunluk, kullanıcı karmaşık ilgi, sadece olağanüstü hızda olduğundan çok daha önemli olduğunu. Ancak, sorunlar sonsuz ücret ve gerçekten gişede giderek, hava ve filmler hakkında konuşmak, önemli sorunları değil çözmek yeteneğine yapay zeka bir rüya aynı, hepsi gadzhetomany vardır. Büyük olasılıkla, bu yönde olduğunu ve pazar gelişecektir. Akıllı telefonlar tam yapay zeka kontrolünde odaklanmış olacak ve eskimiş lityum-iyon pillerin piller indüksiyon ile şarj edilebilir tamamen yeni bir şeyle dönüşmeye.

Önemli olan - Apple nihayet toparlandı ve tüm dünyayı şaşırtacak bir şey sağlanan ve düşük dereceli şirketlerin bir çift yine işinizi dönecek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.