SağlıkMüstahzarlar

"Anti-papillum" (jel): kullanım talimatları

Papillomlar cildin yüzeyinin biraz üstünde yükselen küçük tümör benzeri tümörlerdir. Genellikle boyutları birkaç milimetreyi aşar, ancak büyük numuneler de vardır. Papillomlar, ellerin ve yüzlerin de bulunduğu vücudun çeşitli yerlerinde görülebilir. Benign doğaya rağmen, neoplazmalar oldukça estetik görünmemektedir. Bu nedenle, onlardan çok fazla kurtulmak isteyenler. Patoloji ile mücadele etmek için doktorlar merhem veya krem kullanmanızı önerir. En etkili ilaçlardan biri "Anti-Papillum" (jel) 'dir.

İlacın tanımı: salınımın kompozisyonu ve formu

Küçük siğillerin kozmetik olarak alınması için "Anti-Papillom" mükemmel bir şekilde uygundur. Bu ilacın yardımıyla evde en kısa sürede derideki tümörlerden kurtulabilirsiniz. Kullanımı kesinlikle güvenlidir. İlaç çok kademeli bir kalite kontrol sistemini geçti.

Ana bileşenleri arasında damıtılmış su, sodyum hidroksit ve jelatin vardır. İlaç plastik şişelerde satılmaktadır. "Anti-Papillom" (jel) ilacı içeren tüpün hacmi - 5 ml. Bu miktar, bir tedavi rotası için yeterlidir.

Uygulama metodu

Daha önce, papillomaların yalnızca cinsel temas yoluyla iletildiği düşünülüyordu. Günümüzde bilim adamları, kendilerine neden olan virüsün vücuda ve günlük yollara nüfuz edebileceğini kanıtlamıştır. Ultraviyole ışınların kutanöz neoplazilerin oluşumu üzerindeki etkisi ile ilgili bir teori de düşünülmektedir. Bunlar pratik olarak alışagelmiş yaşam tarzına müdahale etmezler. Boyutları artarsa ve hızlı üreme derhal bir doktora danışmalıdır.

Patoloji ile mücadele etmek için doktorlar genellikle immünostimülanları ve topikal ilaçları reçete eder. Çok çeşitli imal edilen ürünler arasında "Anti-Papilloma" kozmetik jelinde özel ilgi var. Gerçek hastaların görüşleri, ilacın etkinliğinin doğru uygulama ile arttığını göstermektedir.

  1. Tedavi başlamadan önce derinin etkilenen bölgesini dışarı atmak gereklidir. Bir duş ya da bir banyo almak için yeterlidir.
  2. Papilloma'nın çevresinde cilt yağlı bir krem veya petrol jeli ile yağlanmalıdır. Böylece, korunmasız dermis alanlarında anti-papilloma kullanımını önlemek mümkündür.
  3. Jel talimatları, hastaların incelemeleri son derece düzgün bir şekilde neoplazmaya uygulamayı önerir.
  4. Yaklaşık 1-2 gün sonra, keratinleşmiş bölgelerin pul pul dökülmesi işlemi fark edilecek. 5 gün sonra, etkilenen cilt tamamen temizlenmelidir. Olumlu bir sonuç elde edilemiyorsa, işlemi tekrarlayın.

Kontrendikasyonlar

Hangi hallerde "Anti-Papillom" adlı ilaçtan vazgeçmek daha iyidir? Jel, kurucu bileşenlerin bireysel hoşgörüsüzlüğü ile birlikte kullanılması tavsiye edilmez. Bu nedenle, terapi dersinin başlamasından önce, talimatın, ilacın kompozisyonunun incelenmesi önemlidir.

Kendi kendine ilaç verme yasaktır. Deride bir papilloma göründüğünde, bir dermatolog ziyaret etmeniz gerekiyor. Ancak bir uzmana danıştıktan sonra doğrudan terapiye geçebilirsiniz. Deri tahrişi semptomları (kızarıklık, şiddetli kaşıntı) göründüğünde, doktorunuza tekrar danışmalısınız.

Yararlı öneriler

"Anti-papillom" (jel) bireysel kullanım ilacıdır. Terapi amacıyla bir kişiye bir tüp kullanılması önerilir. İlacın yüz, koltuk altı ve göğüs bezlerine bakımı için uygulanması son derece istenmemelidir. Ayrıca, talimatlara göre jel dermise sürülmez.

Göz mukozasında veya sağlıklı cilt bölgelerinde ilaç alırsanız, akan su altında hafifçe durulanmalıdır. Bundan sonra, evde% 5 sitrik asit çözeltisine dayalı bir losyon hazırlayabilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Gerçek hasta "Anti-Papillom" ilacının kullanımı hakkında ne diyor? Jel, tüketicilere inanırsanız, büyük tümörleri bile kurtarabilirsiniz. Pozitif dinamikler genellikle ikinci gününde gözlemlenir. Bu ilacın bir diğer avantajı da düşük bir fiyat. Araçların tek bir ambalajı için 150-180 ruble vermek gerekiyor. Jel formu, preparatın ekonomik olarak kullanılmasını sağlar.

Olumsuz hasta geribildirimi genellikle uygun olmayan kullanımdan kaynaklanır. İlaç yeterince güçlü bir etkiye sahiptir ve deriye okuma yazması uygulanmaması yanıklara neden olabilir. Bu nedenle, terapi sürecine başlamadan önce, açıklama okumak önemlidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.