SağlıkTıp

Nerede siyatik siniri biliyorsanız ...

Nerede Siyatik sinir, insanlar kısa sürede onlar iltihaplı olduğu gibi tanımak. Ağrı siyatik sinir olarak da adlandırılan siyatik, - bir hastalık olan bir enflamatuar süreç vardır. ayağın daha otlayan tüm arka dış parça ile birinci sakral vertebranın bölgesinde uyuşma karıncalanma, yanma ağrısı gözlenen semptomların arasında,.

Siyatik sinir - vücudumuzda en. Bu bel yukarı ve ayak parmaklarının alandan uzanır. Bu nedenle, bu sinir hasarı çok şiddetli ağrıya neden olabilir. lomber fıtık, bel omurga, enfeksiyon, abse hipotermi spinal yaralanma: Hastalığın nedeni çok faktör olabilir. Uygun tedavinin seçimi için siyatik nedenlerini bilmek gereklidir.

Eğer olduysa sıkışmak siyatik sinir değil en iyi seçenek - Evde tedavi. Kendinizi tedavi etmeye karar verirseniz, o zaman, her şeyden önce, sözde abluka yöntemleri uygulamak. analjezik ve spazmolitikler kullanılarak kaldırılan ağrıyı başlatın. neblokadnym yöntemlerle kullanılması antienflamatuar jelleri veya tabletler vardır. Hastalık Çünkü Sistematik, yine bir doktordan yardım almaları gerekmektedir. Esas tedavi fizyoterapi olduğunu. fizyoterapi ve masaj uygulayın. Çoğu durumda, parazit cerrahiye başvurmadan tedavi edilebilir.

Zaten tam olarak nerede siyatik siniri biliyorum olanlar için Egzersizler

fizik tedavi biri aşağıdaki özellikleri: o kesinlikle bireyseldir ve anket sonuçlarına dayanarak atanır. Egzersizler germe ve hedef arka kasları güçlendirerek ve pelvis. İlk asgari hareketinin başlangıcından sonra gün ve de onların yalan yürütmek için arzu edilir. Yük hastanın durumuna bağlı olarak kademeli olarak arttırılır. Bazı durumlarda önerilir Bir yüzme havuzunda egzersizleri - sırayla nedeniyle su vücudu korumak için kas yükü azaltmak için. egzersiz için tek kontrendikasyon intervertebral disklerde bir patolojidir. Bu durumda, etkinlik yalnızca durumu kötüleştirebilir.

Ev Tedavisi

tarif Aşağıda birkaç yolu vardır siyatik siniri nasıl davranacağını. Geri veri ve evde kullanımı kolay araçlar için Egzersizler, size yardımcı olabilir.

  1. Bal, alkol ile aşılanmış. alkol 50 gram akabinde ısınmak bal cam. Karışım sürtünme ile etkilenen bölgeye uygulanmıştır. Etkin bir şekilde, bu ortamın kullanımı ile birleştiğinde ise masajı.
  2. Karaturp. Önceden ısıtılmış Rendelenmiş yaban turpu kökü kompres olarak uygulanabilir.
  3. Balmumu. Boğaz yerinde yapılan önceden ısıtılmış balmumu uygulanması.
  4. Fir yağ. Ayrıca kompres olarak uygulanır. Güçlü bir ısınma etkisi anlamına gelir çünkü Bakım, uygulamak için alınmalıdır.

Etkilenen kısmının ısınma - iltihaplanmanın tedavisi ana özelliği. Yani daha verimli etkiyi sarmak için unutma. Biz nerede siyatik sinir bu basit terimleri yaparak, unutmak umuyoruz.

önlenmesi için siyatik sinir iltihabı , yukarıda sırt kasları güçlendirme belirtildiği gibi, aynı zamanda gereklidir. süper-soğutmaya tabi çalışın ve ağır yükleri taşımayan, sırt kaslarını, duruşunuzu izleyin. Sonuçta, neden nerede siyatik siniri hatırlamak gerekiyor?

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.