SeyahatYol tarifi

Amsterdam - Görmek istediğiniz mekanlar

Bu konumlar herhangi turist etkileyecek Kuzey Amsterdam, Venedik aradı. Tarihi Hollanda sermayesi Amstel Nehri üzerinde yer alan küçük bir balıkçı köyü olan on ikinci yüzyılda başlar. On üçüncü yüzyıl paralı imtiyaz Floris V sonuna kadar, Hollanda'nın Kont Amstelledamme adını bahsetti. On yedinci yüzyılda şehrin dünya ekonomisinin merkezi olarak girdi. Fransız işgali ve ekonomik kriz sırasında, gezegenin siyasi arenada sermayenin etkisi giderek azalmıştır. İkinci Dünya Savaşı birçok tarihi yok etti ancak yeni Altın Çağ yol açtı Sanayi Devrimi.

Amsterdam - - Avrupa, Eski Dünya'nın gurur ve zafer İnci eşsiz atmosferi, görgü benzersiz görünüm ve özgürlük turist çekiyor. Buraya gelmek, ayrılmak istiyorum, ama geri almak için inanılmaz güzel bir şehir, rüya bıraktı yoktur. Yani farklı gelirler yolcular arasında neden Amsterdam turları çok popüler.

Tarih severler memnun olacak! Amsterdam konumlar çok farklı toplandı. Çarpıcı on yedinci yüzyıl kanalların yanı sıra, zengin koleksiyonları ile benzersiz müzeler vardır. Yerliler şaka olduğunu Avrupa'daki diğer sermaye daha metrekare başına kendi memleketi daha müzeler. Seyir kanalları - Bu Kuzey ve onun güzelliği Venedik yaşamaya en iyi yoldur. Eski bölümde ana konumlar bulabilirsiniz Amsterdam'daki Kraliyet Sarayı, Dam Meydanı, Van Gogh Müzesi. harika piyasaların dar sokakların derinliklerinde kanal kıyıları sürpriz güzel cephelerinde Eski evler, kaybolur. Alışveriş bağımlıları güvenle Dokuz Sokak ve Ürdün alanında, odak özgün ve seçkin mağazalara gidebilirsiniz. Aynanın alanında her bina sanat severler gerçek başyapıtlarından bol tadını mümkün olacak bir galeri temsil eder. Hollanda başkentinin başka gururu - su üzerinde zarif köprüler ve yüzen çiçek pazarı - Hollanda'nın en ünlü. Laleler, glayöl, nergis, Dalialar ve her renkten diğer tanıdık ve egzotik bitkiler sadece dayanılmaz bakmak. Ve bu çiçekler tek Fransız parfüm karşılaştırılamaz inanılmaz lezzet, terlemek! anıtlar, müzeler, parklar - - ziyaretçilerin Amsterdam için deposunda olduğunu görmek için bir şehir haritası kullanmak daha iyidir. Yani herhangi ilginç bir nesne kaçırmayacaksınız.

Hala büyük bir bir çağın başlangıcı güçlü bir deniz gücü başkenti görülebilir coğrafi keşifler? Tabii, bu tanıdık kırmızı ışık bölgesi NEMO Bilim Merkezi, Hayvanat bahçesi, Müze bulunuyor bira "Heineken", Arena, Tiyatro seks. Ve burada kafe ve restoranlar, kulüpleri, oteller ve barlar bulabilirsiniz. eğlence ve lezzet esrar, Avrupa kültürü ve tek Amsterdam ziyaret edebilirsiniz şehrin özel lezzet ruhunu hissedin. Onun konumlar çok çeşitlidir o bayan can ne herhangi bir kişi veya neformal genç ne de yaşlı turist geleneksel görünümleri.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.