SağlıkKanser

Neden bu bilim adamı çağrılar dolandırıcılık, çoğu kanser araştırma?

"- sahtekarlığı ve bu sorunun ayrıntılı çalışma yapan önemli kuruluşların, kendilerine destek insanlara görevlerini yerine kalmamasıdır Herkes en kanser araştırma büyük ölçüde olduğunu bilmelidir."

Görüş yetkili bilgini

Yukarıdaki alıntı Linus Pauling (1901-1994), PhD ve iki zamanlı Kimya Ödülleri aittir. Bu adam tarihinin en etkili bilim adamlarının biri olarak kabul edilir. O da kuantum kimyası ve moleküler biyolojide birçok teoriler kurucusudur.

Bilim adamı yeryüzünde barış şampiyonuydu. O Manhattan Projesi kimya bölümü öncülük etmesi istendi ama o reddedildi. O bilim dünyasına önemli bir katkı yapmıştır daha da askeri teknoloji üzerine anıtsal eserin yazarıdır. Eğer daha fazla bilgi için bu kişiyi istiyorsanız hızlı Google arama, yeterli olacaktır.

Bir bilimde bilim adamı rolü çok büyüktür. Ve o kanser araştırmaları konusunda şüpheler inançlarını ifade dünyadaki tek uzman değildir.

dolandırıcılık teorisi doğrulanırsa

bilimsel dolandırıcılık ve manipülasyon geldiğinde İşte rijit tırnak harika başka bir örnek bu. Bu Doktor Marcia Angell, uzun New England Tıp Dergisi'nde (NEMJ) baş editörü olarak görev yaptı bir doktor geliyor. Bu dergi tıp dünyasının en prestijli yayınlarından aittir.

"Bu klinik çalışmalarda inanmak sadece artık mümkün değildir, raporları yayınlanmaktadır veya güvenilir ve itibarlı tıp doktorları önerileri görüşüne güvenmek. Ben bu sonuca son derece mutsuz olduğunu itiraf etmek istiyorum. Ben Tıp »New England Journal editör olarak iki yılda yavaş ve isteksizce bu sonuca vardık, - bilim adamı diyor.

Liste sürekli şüphecilerin ile güncellenir

şüpheci bilim adamları listesinde sonu var. Dr John Bayler Ulusal Kanser Enstitüsü eyaletinde 20 yıl boyunca çalıştı. Araştırmacı ayrıca kendi dergisinin eski bir başkanı editörü. Bir bilim adamı bir basın açıklaması yaptı: "Genel Bence kansere karşı mücadele için ulusal bir program minimize edilmesi gerektiğidir. 20 yıldır kanser araştırmaları tümü sürekli başarısızlık bir arkaya olmuştur. " O da bir bütün olarak kanser tedavisi tam bir başarısızlık olarak kabul edilmesi gerektiğini belirtti.

Hayvanlar üzerinde yapılan çalışmalar, bilgilendirici değil var

kamu yararı kanser araştırmaları bağışlanan paranın çoğunu, hayvanların çalışmaya harcanan olduğunu gerçektir. Birçok Bu bilimsel çalışma değersiz düşünün.

Örneğin, 1981 yılında, Dr Irwin Bross, Kanser Sloan-Kettering Kanser Merkezi'nde (dünyanın en büyük araştırma merkezi) Araştırma Enstitüsü eski müdürü söyledi: "hayvanlar üzerinde yapılan çalışmaların çoğu haklı kaygıyı, bu nedenle yaygın olarak bilinmemektedir. Örneğin, insan kanser tedavisi için kemoterapötik maddelerin keşfi nedeniyle hayvanlarda simülasyon sistemlerinin kullanımı için bir zaferi olarak bilim yerleştirildi. Ancak burada bile abartılı beklentiler vardır. Sonuçlar hayvanlar üzerinde araştırma için federal fon alınan kişilerin grup tarafından onaylanmıştır. Bu dogmaları desteklemek için kanıt çok az miktarda bulunmaktadır. Hemen hemen tüm kemoterapötik ajanlar klinik bağlamda ziyade hayvanlar üzerinde yapılan deneyler sırasında bulunmuştur. "

olumsuz

Günümüzde hastalıkların tedavisi mali sonuçları vardır. Bu son derece karlı sektör, ama tedavi ziyade önleyici veya tedavi edici yöntemlere yöneliktir ve yalnızca oldukça önemli bir gerçektir.

Dr Dean Burke, Ulusal Kanser Enstitüsü Amerikalı biyokimyacı ve üst düzey kimyager tarafından yapıldı her şeyden deyimi tamamlar Başka alıntı: Eğer güce sahip olduğunda", doğruyu söylemek gerekmez. Bu kural birkaç kuşak için etkilidir. Bu idari pozisyonlarda kalırken tüm kartları açmamayı tercih birçok insan davranışını belirler. "

"Amerikan Kimya Derneği Dergisi" yayınlanan Çalışmaları "enzimlerin ayrılma sabitlerinin belirlenmesi,", en sık biyokimya alanında çalışmanın bir örnek olarak verilen biridir. bilim adamı da şunları söyledi: "Florür başka kimyasal daha kanserden fazla ölüme neden olmaktadır. Bu Ben 50 yıldır kanser araştırma alanında tanıştığım bilimdeki en zorlayıcı kanıt biridir. "

Bilim karanlıkta dolaşır

15 Ocak yayımlanmasıyla birlikte, İngiltere'de önde gelen tıbbi yayın olarak kabul edilir 2015 Lancet dergisi, baş editörü Richard Horton söyledi: "bilimsel literatürde çoğu basitçe yanlış olabilir. Bilim karanlıkta döndü. "

2005 yılında, Doktor Dzhon PA İoannidis, şu anda Stanford Üniversitesi'nde Hastalık Önleme Profesörü, Halk Kütüphanesi (PLoS) arşivinde okumak için yaygın olarak kullanılabilir bir makale yayınladı. O orijinal başlığı vardı "Neden en yayınlanan araştırma bulguları yanlış."

Rapor bilim adamı söyledi: "Kanserin çalışmanın yayınlanmış sonuçlarının büyük çoğunluğu yanlış olduğunu artan endişeler bulunmaktadır."

çıkarları hakim ilaç şirketleri

Michigan State Üniversitesi Kapsamlı Kanser Merkezi kanser patolojilerin alanında popüler araştırma yanlış olduğunu ve sonuçların birçok uydurma olduğunu gösterdi bir analiz yayınladı. Bu gerçek çıkar çatışması ile açıklanabilir.

Bilim adamları sonuçları büyük ilaç şirketlerinin beklentilerini karşılamak tahrif olduğunu ileri sürmüşlerdir. Sonunda, kanser araştırmaları büyük çoğunluğu onlara doğrudan para yüzünden.

Orada bu görüşü doğrulamaktadır bilgilerin büyük miktarda ve çok doğrudan bu süreçlere katılan insanların gelir. Aslında, biz bilimsel dolandırıcılık ve manipülasyon bir dünyada yaşamak olduğunu söylemek istiyorum güvenilir kaynaklardan hiçbir eksikliği.

Bütün bu "elit" insanlar seçilmiş gruba ait dev şirketler gezegenin kontrolünü ve tüm kaynaklarını çekerken biz kendimizi bugün içinde bulduğumuz "şirket-devletlerde" isnat edilebilir.

Bu, bazı hastalar alternatif tedaviler eğilimi, hem de kanserin önlenmesine özel önem olduğunu açıklar. kansere bağlı, günlük yaşamda bizi çevreleyen şeylerin birçoğu. provokatörlerin kanserler arasında pestisitler, GDO'lar, bazı kozmetik, belirli yiyecekleri, sigara, alkol ve daha fazlasını içerir. Gerçekten vurguladı asla bir şey. Biz her zaman kanser araştırma hayır kurumlarına bağış karşılığı, bize onların uygulama tartışmaya çok açık olmasına rağmen, sorunu uzağa almak için bir şans vereceğini düşünerek yanılıyorlar.

esrar kullanımı kanıtlanmış değildir

Ancak, birçok kişi alternatif terapiler başarılı olmuştur. Örneğin, esrar yağı ham diyet ile birlikte iyi sonuçlar vermiştir. Bazı insanlar kemoterapi dersinizdeki dahil.

esrar resmi pozisyon - maddede belirtilen çok aldatma en açık örneğidir. Onun anti tümör özellikleri on yıllardır gösterilmiştir fakat klinik denemeler yapılmıştır.

makale düşünülmesi gereken bir noktadır verir. Bu bilgiler göz ardı edilebilir, ama biz gerçekleri birçoğuna göz yummak gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.