SağlıkMüstahzarlar

"Alprozalan" tıp. kullanma talimatları

240 p gelen fiyat olan Hazırlanması "Alprozalan",., Sakinleştiriciler (anksiyolitik ilaç) kategorisine aittir. İlaç hipnotik, antikonvülzan, sedatif, mikorelaksiruyuschim etkiye sahiptir. , Duygusal dalgalanma azaltılması anksiyete hafifletilmesi, merak ılımlı bir derece hipnotik etkisi ile birlikte ünlü korkuyorlar. ilaç gece boyunca uyanma sıklığını azaltarak uyku süresi arttıkça, uyku dönemine azaltmaya yardımcı olur. ilaç uyku rahatsız otonom, duygusal ve motor tahriş edenlerin etkinliğini azaltır. vücuda nüfuz ettikten sonra, ilacın hızlı bir şekilde ve iyi emme olmuştur. İki saat içinde en yüksek konsantrasyon elde etti. "Alprozalan" ilaç% 80 plazma proteinlerine bağlanır (talimatı bunu göstermektedir). Boşaltım böbrekler yoluyla ayrışma ürünlerinin şeklinde ağırlıklı olarak gerçekleştirilir.

tanıklık

İlaç "Aprozalan" talimatı önerir anksiyete, güvensizlik, stres, anksiyete, huzursuzluk, uyku bozuklukları, somatik bozukluklar eşlik nevroz. endikasyonlar tarafından temelinde ortaya çıkan nörotik depresyon, somatik patolojilerin veya fobi semptomları olmayan panik bozukluk. ilaç reçete zaman uyku kaybı, çevresine ilgi, iştahsızlık, anksiyete ile komplike reaktif depresyon nevrotik karakter.

"Alprozalan" tıp. kullanma talimatları

Hastalığın doğası ve tabii uyarınca, bireysel düzeni için ilaç Atanan. Dozaj tolere edilebilirliği ve etkisine dayanmaktadır ayarlanır. Resepsiyon her gün ve daha fazla ilk akşam - ilaç miktarını artırmak için, ihtiyaç duymaları halinde kademeli olarak yapılmaktadır. Terapi 250-500 mg günde üç defa başlar. Ciddi durumlarda, doz olarak bölünmüş dozlar halinde 4.5 mg / gün kadar artmasına izin verildi "Alprozalan" (uzmanların tepkileri onaylamak) anlamına gelir. Yaşlı hastalarda, zayıf hastalarda 250 mg fazla günde üç kez verildi. Bakım doz - 500-750 mg / gün. Gerekirse, taşınabilirlik açısından, ilacın miktarı artırılabilir. dozunun düşürülmesinin, "Alprozalan" ürün kılavuzuna kaldırılması giderek önerir. ürünün günlük miktarı, üç günlük aralıklar ile en fazla 500 mg ile azaltılır. Bazı durumlarda daha da iptal yavaş gerektirir.

yan etkiler

tıp "Alprozalan" alarak temelinde sinir, sindirim, solunum, kalp-damar sistemleri ihlali, hem de hematopoezis fonksiyonlarının bozukluğu olabilir (talimatlar kullanım için bu uyar). Intoleransı (bileşenlerine aşırı duyarlılık) cilde mümkün alerjik reaksiyonlar - döküntü ya da tahriş, bazı durumlarda, kapağın kuruluk ve kızarıklık gözlenebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.