SeyahatOteller

Otel Centara Karon Resort. Karon Beach - Phuket en iyi plajlarından biri

Eğer bir konforlu ancak uygun fiyata otel tercih ve geri kalanı için bir yer Phuket adasını seçti gibi Tayland'da tatilde iken kalmak yerleştirmek için, otel Centara Karon Resort 4 * çok uygun olabilir edin.

Genel bilgiler, yer, fotoğraflar

Bu otel farklı yüksekliklerdeki binalar ile dört bölgeye bir komplekstir. son yenileme 2006 yılında burada yapılmıştır. Konut konaklama tesisleri 335 oda kategorisi üstün, lüks ve paketi sundu. Bazı dairelerin deniz manzarasına sahiptir.

Otelde çeşitli yüzme havuzları, restoran, bar, spa, güzellik salonu, hediyelik eşya, tıp merkezi, çamaşırhane, toplantı salonu, spor salonu, spor alanları, animasyon programı taşınan vardır.

Centara Karon Resort Phuket 4 * harita üzerinde kolayca bulmak için. Yani, otel aynı adı taşıyan plaj karşısında, Karon körfezin kuzey kesiminde yer almaktadır. Denize otele uzaklığı 300 metredir.

Centara Karon Resort: Rus gezginlerin yorum

Modern turist yurtdışında bir gezi planlaması sorunu yaklaşım tüm sorumluluk ve dikkat ile ne kadar önemli olduğunu anlatmaya gerek yoktur. Özellikle tatile süre kalıyorsun otel seçimi ile ilgilidir olarak. Sonuçta, herkes düzgün çalışması penceresinden güzel bir görünüm ve iyi hizmet ve personel dostu tutum güvenebilir rahat mobilya ve beyaz eşya ile rahat bir odada kalmak istiyor. Birçok seyahat göre otel hakkında bilgi çok değerli bir kaynak, zaten belirli bir yerde son zamanda kalmış olanlardan referansları bulunmaktadır. Gerçekten de, onun yorumlarında, eski misafirler olumlu bir deneyim paylaşmaya çalışıyorum ancak olumsuz yönleri hakkında konuşun. Amacıyla size bizim vatandaşlarının genelleştirilmiş görüşler sunan arama ve turist görüşler analiz etmek zaman ve emek harcamak değil, son zamanlarda Centara Karon Resort (Karon Beach, Puket) ziyaret etti. Hemen hemen tüm bunların seçimi ile otel konuklarının çok memnun olduklarını belirtmek gerekir. Ama biz ayrıntılı olarak her şeyi biliyoruz.

Odalar

Rus turist İncelemeler bakılırsa, bu otelde yaşadığı daire, onlar sevdim. Ancak, bazı misafirler yakın gelecekte odalar daha güncelleştirilmesi gerektiğini söylüyorlar. Ancak, genel izlenim çok iyidir. Yani, bizim vatandaşlarımız göre, burada odalar kaliteli mobilyalar ve düzgün makinelerle, aydınlık, ferah. Ayrıca, daire iyi ses yalıtımı var. Yani engelleyecektir şey gündüzleri ve geceleri hem dinlenmek için.

temizlik

Bu öğe altında, misafirler de Centara Karon Resort (Karon Beach) hiçbir sancı vardı. Böylece misafirler göre, otel hizmetçi düzenli temizleme, değişen havlu ve yatak çarşafları yenileyerek yürüten sorumlulukları ile mükemmel bir iş yapmak. Buna ek olarak, minibar banyoda kişisel hijyen ve içme suyu stoklarını yenilemek için kullanacağı olarak. Ayrıca ekstra bir şey gerekiyorsa, her zaman vücudunuzda hizmetçiye açabilirsiniz unutmayın.

Eve taşınma, gidiş

İç kurallar Centara Karon Resort (Phuket) vardır. 5 * arada - bu otel hızla ilerliyor hangi düzeydir. Onları öğleden sonra iki saat sonra başlar yönelik dairelerinde kalan yeni gelenlere yerleştirmek. turist say Ancak, uygulamada, genellikle her şey farklı bir şekilde gerçekleşir. Böylece, resepsiyonda yöneticiler her zaman sadece mümkün olan en kısa sürede odaya geldi yolcuları karşılamak için mümkün olan her şeyi yapmaya çalışıyoruz. Bu nedenle, sabah erken "Centar Resort" varmak bile büyük olasılıkla, daire tuşları ödeme süresinden önce iyice verilecektir. Bu yaklaşım bu otelin en büyük avantajı, birçok turist tarafından kabul edilir. Ayrıca genellikle Rus yöneticisi karşılayan misafirler Rusya ve diğer BDT ülkelerinden, gelen. O otel özellikleri ve kuralları hakkında size ve tüm sorulara cevap olacak.

ayrılış gününde gelince, öğleden önce oda boşaltmak gerekir. Eğer sadece akşamları plan otel bırakırsanız, ek bir ücret karşılığında kalış sürelerini uzatmak, ya da bagaj odasında şeyleri terk etmek ve havaalanına gitme zamanı gelene kadar dinlenmeye devam edebilirsiniz.

Internet

misafirler göre, Centara Karon Resort (Phuket, Tayland) ücretsiz Wi-Fi sadece resepsiyon yakın lobide kullanılabilir. Aynı odada ek ücret karşılığında kullanılabilir. Ancak halkımızın bir SIM kart satın tavsiye edilir, yerel mobil operatör (genellikle havaalanında bir toplantıda tur operatörleri temsilcileri tarafından verilen kartlar dinlenmiş) ve mobil internet kullanımı. denge yakındaki dükkanların birinde olabilir yenileyin. seyahat tarafından belirtildiği gibi, bu Internet ucuz ve iletişimde kalmak için izin verir.

alan yeri

İnsanımız, kendi yorum bakılırsa, topraklarında "Centar Karon Resort" ile çok memnun. Yani, onlara göre, bu Tayland oteller için oldukça büyük. ağaçlar, yeşil, parlak renkler ve yürüyebilir, dinlenebilir veya Centara Karon Resort kalış hatıra olarak büyük bir fotoğraf yapmak için güzel yerlerde bir sürü vardır.

Karon Beach - Ünlü Phuket plaj - sadece yavaş 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. Büyük ölçüde turist çoğunluğunun seçimine bağlı ve ben bu otele gitti. Genel olarak, bizim vatandaşlarımız göre, konum çok başarılıdır. Yani, mükemmel sahile ve çevredeki yanı sıra süpermarketler, vb mağazalar, hediyelik eşya mağazaları, kafe, bar, restoran, masaj salonları, tur masası, araç kiralama ve bol vardır. D.

gıda

"Centar Karon Resort" (Phuket, Tayland) bir oda için rezervasyon yaparken, gezginler seçenekten birini tercih edebilirsiniz: sadece kahvaltı veya yarım pansiyon. En çok turist ilk sürümü durmaktadır. büfe formatında organize Centara Karon Beach Resort 4 * misafirler, kahvaltı göre. Yani, sabah taze meyve ve sebze, pastırma, kızarmış yumurta, omlet, haşlanmış yumurta, peynir, sosis, hamur işleri ve tatlılar yiyebilirsiniz. Ancak, konuklar burada kahvaltıda menü, değişik olsa da, ancak her gün aynı dedikleri gibi.

öğle ve akşam gelince, misafirler restaurant "Centar Resort" yemek ve çevresinde bulunan çok sayıda kafelerde yapabilirsiniz. fiyatları burada vatandaşlarımızın görüşüne göre oldukça düşüktür ve kalite hemen hemen her zaman mükemmel vardır.

Ayrıca birçok turist Haftada iki gün çalışıyor pazarı ziyaret edin. Nerede taze meyve ve sebze satın alabilirsiniz yanı sıra mobil kiosk (makashnits) yiyecek almak için. seyahat göre, satın alma gibi bir şekilde hazırlanmış yiyecek almak için korkmayın burada yabancılar değil, aynı zamanda yerel halk sadece.

altyapı

ayrıca otel site "Centar Karon Resort" işaretinin misafirleri olarak, sadece sahilde, gezi büyük bir zaman olabilir ve şehir etrafında yürür, fakat. Oysa burada üç yüzme havuzları ile donatılmıştır. Her çocuklar için bir bölüm vardır. Yakın güneşlenme terası, bar donatılmış. otel misafirleri davet ve animasyon programı vardır. Yani, eğlenceli yarışmalar katılmak üzere, su aerobik, jimnastik yapabilirsiniz. Çocuklar için mini kulüp vardır.

Spor, spor alanları ve tenis kortları da yer Centara Karon Resort mevcuttur.

Karon Beach - Phuket en iyi plajlarından biri

Daha önce belirtildiği gibi otel "Centar Resort" pek çok turist çünkü Karon Beach olan yakınlığı seçti. Sonuçta, bu plaj buralarda en güzel biri ve temiz kabul edilir. Ve çocuklu bir gençlik ve aile insanlar olarak burada geri kalanı gibi. Bizim vatandaşlarımız göre, ince beyaz kum ve ılık deniz büyülemişti. Ancak, çoğu zaman dalgalar vardır ve bu noktada güçlü akıntıları vardır çünkü yüzme, ihtiyatlı olmak gerekir. plaj görev cankurtaranlar sürekli olmasına rağmen, denizde yüzme ve daha çok sarhoş halde yüzmeye gitmek süre dinlenmek tavsiye edilmez.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.