HobiEl sanatları

Yakalamak levrek dengeleyici

Pozitif duyguların en heyecanlı biri ve vermek sürü kışın balıkçılık türleri dengeleyici levrek yakalıyor. Bu yırtıcı çizgili renk buz ile bir birinci kaplama hazneden ve sulu ortam içinde, örneğin zaman, oksijen yetersizliği tarafından hissedilebilir olmayacak kadar olan aktivite sergiler. Geçen buz üzerinde balıkçılık redfish için çok iyi yem rocker, ve o, kaçırmam gluhozimya zaman o ava gittiğinde.

Nasıl levrek dengeleyici yakalamak için? Bu konuda özel sırları. dış veri rocker göre küçük balıklar için çok güçlü bir benzerlik, avcılık yaparken yani potansiyel av levrek vardır. Ayrıca, kaçamaz bir taklit, sadece yavru ve küçük balık, ve sadece değil çok ağır av olma, bir taraftan diğer tarafa hareket yapar.

dengeleyici Kış balıkçılık levrek başka bir nedenle çekici - hatta en şiddetli soğukta belki balık olta, onun yakalanmış balık kaldırmak dışında kanca kurtçuklar, kan kurdu, ya da başka bir eki üzerine sıcak kürk eldiven çıkarıp sopa gerek yoktur olarak. Bu avantaj, iyi ısırma levrek ile çok pahalı, hem de balıkçı için kolaylık ve konfor zaman, üzerinde büyük bir avantaj sağlıyor. Hatta bazıları av azalma rağmen, sadece kanca kurtçuklar veya bloodworm bir bir meme ile yaygara gebe istemiyor, çünkü şiddetli soğukta iyi yem geçmek istemiyorum, çok yaygındır.

Çok sayıda boyutu küçük ama tamamen doğru olmadığında dengeleme o levrek inanarak iyi oluştuğunda, genellikle yanlış. Kışın, hatta küçük levrek ise aktif üzerine uzunluğu 6,8 santimetredir rocker, almak çok iyi ısırma sırasında. Daha büyük kopyalar hevesle levrek veya pike için tasarlanmış dengeleyici için acele. Bu nedenle, sadece yemler küçük (30-50 mm) modellerde dikkatimizi olmamalıdır, aynı zamanda cesaretle rocker daha büyük boyutları ile deneme. Böyle rocker çalarken su uzayda çok daha büyük dalgalanmalara görünür ve ona çok çekici üzerinde uzak mesafeden çok daha görünür balık hale gelir.

büyük bir derinlik ve küçük akım sularında büyük boyutlu yemler fizibilite bu konularda iyi. daha büyük bir ağırlığa sahip olan bu tür cezbeder kuyuların en yakın balık paketini tutarak avantaj sağlıyor kulaç, işletmek ve ne zaman o doğru atılan mevcut cari denge yıkım "doğru" oyununu teşvik eder.

şeklin ne tür ve ne renk yem olmalıdır levrek dengeleyici başarısız yakalamak için? Farklı zamanlarda aynı havuzda belirli bir dengede kullanılması ancak başka sonuç birinden farklı verir. Birçok faktör tarafından etkilenir ısırma levreği Açık - aydınlatma (son buz üzerinde pervolede, gluhozime) suyun vücut, av zamanını, günlük zamanı etkiler gölet, kar ve buzun kalınlığı (akşam, gün, sabah), hava durumudur vb Levrek sonra aniden bir rocker şekli ve rengi tercih, bir yem üzerine çok iyi ısıran gerçeğine bir açıklama vermek zordur. Bu yem bu tür çok çeşitli olduğunu, bu nedenle içindir. bolluk dengeleyici ticaret ağı basitçe dazzled ve bazen seçim çok zordur.

dengeleyici başarısız konacaktı için, her boyutta (3, 5, 7 santimetre) kadar beş veya altı yemler satın almanız gerekir. Boyama dengeleyici sazan aile balık kızartma ve küçük levrek doğal rengine uygun olmalıdır. Uzun süreli gözlemlere göre, yem böyle renklendirme suyun herhangi bir vücut için evrenseldir. Bu nedenle o zaman deneyler geçmek için zaten mümkün, başlamalısınız kışın levrek onların yanında yakalamak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.