ModaAlışveriş

Alışveriş için Moskova'da iyi alışveriş merkezi

Rusya'nın başkenti hızla Avrupa'daki ticaret şehirlerin ön plana gelir ve çok uzun zaman önce sadece Rus değil, aynı zamanda yabancı alışveriş dikkatini çekmeye başlamış Moskova'nın en iyi alışveriş merkezi, oynadığı özel rolü. Bu güzel şehirde her yıl önemli ölçüde altyapısının iyileştirilmesi, dolayısıyla yeni merkezler açıldı ve. sadece en iyi yer aldığı listedekilerin dışında fazla yardım sıralama Moskova'da alışveriş merkezini aşağıda verilmiştir 2016 yılında,.

"Hava Parkı"

sıralamasında birincilik 2014 yılında ve birçok kişinin dikkatini çekmeyi başarmıştır kısa bir süre için açılan alışveriş merkezidir. "Hava Parkı" - acemi Moskova'da neyi iyi alışveriş merkezleri hakkında daha deneyimli Shopaholics soru sorulduğunda, hemen bir yanıt almak. Bu sermayenin oldukça prestijli ve yoğun nüfuslu bölgede, Khodynka alanında yer almaktadır. buna alın, "Havaalanı" bir metro istasyonu ve "Dinamo" olabilir.

Bu alışveriş merkezi alışveriş alanlarında çok sayıda arasındaki bağlantı geçitlerinin bütün bir ağdır. böylece "5 cepler", "MVideo", "Yuterra", "Sportmaster", Lady & Gentleman ve: Dört katlı ünlü markaların 500'den fazla mağaza yer almaktadır. Buna ek olarak, burada örnek "Çikolata", "Kule", "kek", Burger King ve diğerleri için, kafe ve restoranlar ziyaret eden, aile ile vakit geçirebilirsiniz.

SEC ağırlıklı orta fiyat segmentinde yönelik emtia esnaf, ancak satış ve prim ürünlerinde bulunabilir.

"Afimall Kent"

Gerçekten Moskova'da en iyi alışveriş merkezi bulmak o kadar kolay değil. Üst merkezlerin listesi aslında alıcılar için saygı dürüst bir yol var sadece o seçenekleri barındırmaktadır. Yani, ikinci sıraya Moskova'nın iş bölgesinde yer almaktadır "Afimall Şehir" adlı bir merkez vardır.

çeşitli yön 400 mağaza tarafından işgal edilmiştir kadar beş seviyeleri vardır. giyim ve ayakkabı yanı sıra, aynı zamanda ev için satın alma elektronik, kozmetik, parfüm ve ilginç ürünler için kullanılabilir. böylece Lamoda, Lacoste, ABD Polo, Tezenis ve: Rusya'dan değil, aynı zamanda diğer ülkelerden sadece alıcılar için lüks markalar sağlanmaktadır. Moskova'da tüm iyi alışveriş merkezi "Afimall Şehir" ile karşılaştırılabilir değildir.

Aynı alışveriş merkezi hi-tech tarzında dekore ve böylece alıcıların dikkatini çekmektedir. İlk beş katlı ilginç mağazaları ziyaret ederek, çeşitli etkinlikler düzenli olarak yapılmaktadır sonraki seviyeye, gidebilirsiniz. Bunlar, alışveriş merkezi yanı sıra önceki versiyonu, mal orta fiyat segmentinde ve prim bir seçim sağlar.

"MEGA"

Komple ağ merkezleri "MEGA" gibi ağır maddelerden içeren "MEGA beyaz yazlık" "MEGA Teply Stan" hem de "MEGA Khimki". alışverişe gitmek tercih Alıcılar burada, en azından bir gün alışveriş verilmelidir.

butikler önemli sayıda ek olarak, daha sonra, böyle devam restoranlar, oyun alanları, buz pisti ve orada hipermarketler. Bu nedenle, bu merkez gereksiz sorunlardan kurtulmak ve donuk günlük iş olumsuz etkisi olsun yardımcı olacaktır.

Departmanı "Renk"

mağazanın inşaatı sırasında sahiplerine yeni ve alışılmadık bir şey yaratmak için sözü verdi. Bu görev için, onlar iyi birçok deneyimli alıcılar memnun ettiğini, donatılmıştır. Alışveriş bağımlıları mal satın almanın büyük bir zaman olabilir , ünlü markaların böyle Kolor, Halk, All Saints ve diğerleri gibi. Daha gayretli kişi tasarım kursları ziyaret etmek ya mimarisi hakkında daha fazla bilgi edinmek için fırsat var.

Bir mağazada Benzersiz şey beşinci katında bulunan bir çiftçinin pazar vardır. onun raflar her türlü are Açık gıda ürünleri, fiyatları hangi orta kesim içinde tutulur.

15, Art Bina Renk Bulvarı: bulunan mağazanın pencere, görünümü. 1, kayıtsız kimse bırakır. Moskova'nın Bu olağanüstü gerçekten büyük ölçekli görünüm yalnızca iyi havalarda açılmış, böylece daha güzel olacak alışveriş geçirmek edilir.

"Okhotny Ryad"

Bu Moskova'da iyi alışveriş merkezi olduğunu söyleyebiliriz hangi bir daha karmaşık vardır. Manej Meydanı'nda bulunan "Okhotny Ryad" gençlik moda sermayenin merkezi olarak kabul edilmektedir. Bu mallar moda markaları satan üç düzey butikler yer almaktadır onun adını haklı. Aralarında vardır: AŞK, Lacoste, Zara, GAP, Oasis ve diğerleri.

Orada alıcıların bir kalabalık hep, yani rahat hissediyorum gelmek için gereken zamanı tahmin zordur. Bir alışveriş merkezi zirve Saat herhangi bir zamanda tamamen ortaya çıkabilir.

"Vegas"

Bunlar, alışveriş merkezi uzun resmen Avrupa'nın en büyük olarak kabul edilmiştir. ölçek yılında 296.000 metrekare ulaşır. M. böylece ilginç ve popüler mağazalar :. Topman, Malene Birger, Tommy Hilfiger, Calvin Klein ve bir çok şey var m.

Bu büyüklükte bir bina kadar zor değil bulun, alışveriş merkezi istasyonunda yer almaktadır Metro "Domodedovo", MKAD, 24 km.

Biraz dinlenme dönme dolap üzerinde gezmeye gidebilir, zor ve yorucu alışveriş sonrasında isteyenler, kart ve diğer eğlence etkinlikleri ziyaret edin.

"Mevsimler"

SEC 10 yıl civarında olmuştur ve her zaman bu süre içinde benzersiz bir nesne olmuştur. İşte satışında tek lüks eşya sınıftır ve merkez moda sadece satan değil yapan, aynı zamanda almaktadır. stil galerisi modları sözde ve 6 kattan ve nerede 150'den fazla gerçek moda butikleri ve devleri yerleştirmek oluşur. Bunlar: vb Jaeger London, Etam, Gant, vb.

Alışveriş için en iyi yerlerden yanı sıra, VIP restoranlar çok ve büyük sermaye, "Globus gurme" var. Bir alışveriş merkezi Kutuzovsky Prospekt, 48 yer almaktadır.

GUM

Premium segmentte için de Kızıl Meydanı'nda yer tüm ünlü GUM için geçerlidir. Bu butikler 69000 metrekare toplam işgal tarihi bir binanın, bir türüdür. M. Christian Dior, Hugo Boss, Louis Vuitton, Kenzo ve benzeri: M. Bu alanda küresel markalar bulunmaktadır.

sakız kendisi eşsiz bir sanat alanı olarak kendini göstermektedir ve bu alana çeşitli sergileri, çağdaş fotoğraf ve benzeri sergiler üzerinde yayınlamak için fırsat verir.

Diğer alışveriş merkezleri

her şeyden önce ek olarak, çeşitli alışveriş merkezleri vardır. Bu aynı zamanda kesinlikle shopaholic ziyaret etmelisiniz Moskova'nın en iyi alışveriş merkezidir. Bunlar arasında:

  1. "Bulutlar" (Ceviz Bulvarı, 22a). Bir garip düzeni bit ve karmaşık pasajlar daha eğlenceli alışveriş, ancak indirim sırasında her zaman bir avantaj değildir olun. Satışta böylece her müşteri her açıdan Bagatelle uygun bir bulacaksınız, hem pahalı ve daha ucuz ürünler olduğunu.
  2. "Prince Plaza" (Novoyasenevsky pr., 1). alışveriş merkezine Herhangi ziyaretçi gıda mahkemede farklı lezzetleri tatmak, hem de Oyun Zona merkezinde kendinizi eğlendirmek mümkün olacak. Buna ek olarak, bir evcil hayvan mağazasından kendisi için bir evcil hayvan satın almak, stüdyo kaş tasarım, bale okulu başvurabilirsiniz ve fotografik hizmetlerinin kullanımı.
  3. "Üç" (st. Üst. Krasnoselskaya 3a). Gıda hipermarketler, yiyecek alanı ve ünlü markaların mağazaları neredeyse tüm gün müşterilerine açıktır.
  4. "Filion" (Bagrationovsky vb, 5). Giyim, ayakkabı ve aksesuarları her zevke her müşteri için kullanılabilir uygun.
  5. Cum (st. Petrovka 2). Burada böyle devam günlük yaşam, eğlence ve için gereken her şeyi satın alabilirsiniz. Birinci kat, ikinci erkek giyim ve aksesuar ve üçüncü bir seçim sağlar, kozmetik ile doldurulur - kadın bölümü.

yorumlar

Moskova'da Herhangi iyi alışveriş merkezi yalnızca olumlu yorumlar vardır. İstisna bu merkezlerin ne birisidir. zaman harcanan sonra sadece pozitif duygular kalır çünkü Hakkında bu insanlar, iyi bırakmak. Farklı fiyat segmentleri ve büyük bir aralık kayıtsız kimseyi bırakmayacak. Bu nedenle, bu alışveriş merkezlerinin herhangi korkmadan ziyarete güvenlidir memnun kalır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.