SeyahatYol tarifi

Akdeniz Türk tatil. Türkiye: Fotoğraf tatil. Türkiye'de Tatiller: Türk köyleri

daha da azalan günler uzun zamandır beklenen yaz tatili öncesinde kalması için Akdeniz'deki Türk köyleri ... Nasılsın onlar hakkında daha fazla rüya olamaz? Bir an gözlerini kapattı bile için, biz sıcak kum hayal etmeye başlar, plaj dalgalar ve deniz meltemi yaklaşık yuvarlandı.

Çoğu zaman turistler, yeni gelenler daha iyi bir çare Türkiye hakkında sorular. bunu seçmek için dikkate alanların bir dizi alırsak Sonuçta, aslında oldukça zordur. her biri kendi özellikleri ve cazibesi vardır rağmen bir sorumlu, profesyonel düşünceli, bunlar hepsi harika. Bunlardan sadece en az bir kaç ziyaret ederek, gezgin bir dahaki sefere nereye bilir.

Neden Türkiye?

O Türkiye, onun oldukça mütevazı bir alanda rağmen (örneğin, Rusya ile karşılaştırmak ise), çok, çok farklı unutulmamalıdır. Burada tüm yıl rahatlatacaktır ve her zaman bir şey yeni ve farklı keşfetmek.

herhangi bir ülke vardır ve deneyimli gezginler sürpriz ise, o kadar Türkiye'dir. Akdeniz tatil Haritası kent, kasaba ve köylerde çeşitli anlamıyla dolu. Onlar da her mevsim yerel nüfusun harika ülkeyi ve eşsiz kültürünü okuyarak birşeyler bulabilir.

"Türkiye: Bir tatil hedef seçerken Birçok gezginler, yine de, böyle bir şey açıklamak kolaydır tek konu, indirgenir, tamamen başka bir isim olan uzman katalog veya broşür, baş vurmak gerekir ama. Fotoğraf tatil. " Başlangıçta biz resmin üzerine "satın alma" veya resim aferin, ancak o zaman değerlendirmeleri okumak ve bu otel seçin başlar çünkü bu, şaşırtıcı değildir.

Akdeniz Türk tatil. genel bilgiler

Akdeniz ve Ege: Türkiye çoğu iki denizin suları ile yıkanır.

turizm açısından en popüler Akdeniz kıyısında yer alan bir şehir. Neden? Eh, öncelikle, hatta en kaprisli turist gereksinimlerini karşılayan mükemmel altyapı nedeniyle. İkinci olarak, bölge adeta rahat bir plaj tatili asla tehdit edilir sıcaklık değişimleri ve yaz aylarında soğuk akımlar daha az duyarlıdır.

Aksu - Sezonun vurgulamak

Tesisi oldukça genç sayılır unutulmamalıdır, bu nedenle bazen Antalya'nın tarihi kesiminde yer almaktadır.

Yine de, bu yaklaşık 25 kilometre güneyinde Antalya yukarıda rahat delta Aksu Nehri, bir tatil alanıdır ve uluslararası havaalanına sadece 20 km uzaklıktadır.

Aksu topraklarında boyunca eski okaliptüs ağaçları ve kokulu karanfil büyür. tatilcilerin altın kum geniş sahilde rahatlatıcı yorgun, bunlar her zaman çam ormanlarının nazik gölgede gizlemek için olabilir.

Ve kalıntılarına eski eserler ve tarih turları tüm sevenler için Perge kentinden ayrıldı.

Makul fiyatlar insanlar tamamen farklı maddi refah vardır burada dinlenmeye bırakın. adlı bir yarışma düzenlemek olabilir, belirli bir ülkedeki eğer, belki de "Türkiye'nin en iyi gençlik tatil," Aksu mutlaka ilk beşte olurdu edilir.

Alania - çocuklu aileler için gerekli olan tam olarak ne

Alanya'ya unutulmamalıdır - bu tesisi Akdeniz ülkeleri ünlü ve en büyük ihtişamını sahip gerçek çiçek cennetidir. Her yıl tüm dünyadan kalanı için buraya geliyorlar. Belki Alanya - Bu Türkiye'nin en sıcak çare yetişkinler arasında değil, aynı zamanda küçük çocuklu çiftler arasında değil, sadece çok popüler olmasının nedeni budur vardır.

Alanija Antalya'ya 150km bulunduğu. topraklarının önemli bir kısmı deniz üzerinde çarpıcı sahne ve nefes kesen günbatımı ve gündoğumu ile karakterizedir olan kayalıklarda, üzerinde yer almaktadır.

Alanya da yapılacak

Bu yerde Çok eğlenceli herkese garanti edilir. Neden? Aslında ilgi olduğunu, dedikleri gibi, her zevke ve bütçeye burada kitle için.

mistik kale, XIII yüzyılda inşa - Sadece şehir yukarıda kıyılarının en popüler özelliği bakmaktadır. Bu çift duvar 150 vardır ve kuleleri kullanılmaktadır.

Doğrudan duvarlarının arkasında alışılmadık evler, cami ve freskleri dolu Bizans kiliseleri vardır.

Alanya'da her gezgin da sekizgen kırmızı kulesinde bulunan tersane ve Etnografya Müzesi'ni ziyaret etmelisiniz.

Kalenin altında geçtikten sonra deniz mağaralar ve grottoes bulabilirsiniz. En ünlü Damlataş Mağarası, çok var sarkıt ve dikitler. Astımlı hastaların üzerinde olumlu etkisi içeride kalan Burada hava çok sıcak ve nemli çünkü.

Ayrıca Alanya'da çok sayıda tarihi ve heyecan verici konumlar vardır, bu güzel tesis de ünlüdür Türkiye'nin en iyi plajları. futbol, voleybol, tenis, badminton, şekillendirme, aerobik ve dans dersleri: kıyısında her zaman büyük bir eğlence seçim bulabilirsiniz.

Ucuz arıyorsunuz Türkiye'de tatil köyleri, ama ilginç ve orijinal vakit geçirmek isteyen aynı zamanda? Alanya'ya hoş geldiniz. ideal tatil kesinlikle güvence altına alınmıştır.

Antalya - yaşam için değer

Akdeniz Türk köyleri hakkında konuşun ve Antalya'yı imkansız saymıyorum. o boşuna kesinlikle Türk Rivierası görkemi ve bu değil. Sonuçta, burada gezgin güzel doğasını değil, aynı zamanda tarihi anıtlar bir sürü sadece keşfedeceksiniz.

Bu alanda Akdeniz kıyılarında en güzel ve en saf.

Bu arada, efsaneye göre, bu tanrılar ve tanrıçalar burada yaşadı. Yerliler bazen hala diyoruz kadar uzun zaman önce Antalya, Pamfilya kesinlikle bütün toprakları aldı "yeryüzünün bütün kabileleri."

Antalya bugün: deniz ve sadece

Şimdi köy pitoresk caddeleri, geniş bulvarları, lüks otel ve mağazalar çeşitli muhteşem bir kent.

yan modern binalar yan yanında ve antik tarihi binalar.

Yerliler çok beslemek ve onun geçmişini onurlandırmak. Antalya olarak, bu arada, eski bir duvarla çevrili, eski çeyrek korumuştur. o Kalesi denilen, ama şimdi değil, aynı zamanda turistler için, sadece mimarları artırılmış ilgi neden şehrin sadece bir parçası oldu sonra.

Benzersiz ve benzersiz Belek

Biz başka gerçekten eşsiz ve özel bir yerde bir göz atın. Belek ülkedeki genç ama zaten inanılmaz başarılı çare olarak kabul edilir. Ve her yıl bu popülerlik büyümeye devam ediyor.

Öyle güzel Toros Dağları ve deniz arasında Antalya'nın tanınmış 30 km olduğunu. Bu tesis turizm endüstrisinin yeni başarılarla kurulan ancak aynı zamanda, mimarlar tüm doğal manzaralar korumayı başardı.

O Belek'te çok özel doğduğu şehrin çevre dostu hakkında unutulmamalıdır. Bu arada, bu sahilde tesis, hemen sık sık kaplumbağaları Caretta tehlike altındaki türler bulabilmesi için nedeni budur. Onlara iyi bak, bu yüzden hayvanların neredeyse uysal hale gelmiştir. Onlar sadece inme değil, aynı zamanda sorunsuz resim çekebilirsiniz.

Ancak hepsi bu değil. İlginç bir şekilde, şehir dışında bitkilerin 574 türler büyür, bunlardan 29 alanda münhasıran sahiptir. Bir rezerv ne değildir?

Türkiye'de Gençlik tatil daima açığız

Belek - bir aile ya da gençlik kalanı için en uygun hedef: burada güvende plaj ve çok sessiz akışı. Sessiz plajlar, güzel güneş güvenli çocukları berrak suda yüzmek için izin verir. Ayrıca kayak gibi su sporları, sevdiğimiz şeyleri yapmak ya da bir scooter binmeyi öğrenebilir. şehir turistler için özel olarak inşa edilmiş bütün köyler vardır, birçok otel vardır. şehirler veya dizüstü veya telefon yerleşik modern bir navigasyon Türkiye'de tatil Haritası, kaybolmaz. senin duvarlarında oyuncuların bütün seviyelerini çekmek çok popüler golf kulüpleri. Her Otelde tenis kortları, yüzme havuzları, fitness merkezi bulunmaktadır. Belek sıkılmış sadece yok demektir ilginç yerler, doludur. Uzakta değil şehir dışında size Aspendos amfitiyatro görebilirsiniz Perge, bir güzel Roma şehir olduğunu ve küçük üzerinde, neredeyse küçücük Belek piyasalar genellikle orijinal hediyelik eşya satın aldı.

antik Kemer

Türkiye'de tatil hakkında konuşurken, Türk tatil düşünceler çeşitli ortaya, ancak Kemer imkansız hatırlamıyorum. Bu nispeten küçük bir kasaba Neolitik çağ ile başlar bir hikâyen vardır. hatta bazen şehir merkezinde meydana gelen pek çok devam eden arkeolojik kazılar vardır nedeni budur. Eski zamanlarda tüm plajlar Kemer liman olduğunu hayal etmek zordur. Bu arada, sahil boyunca kalıntıları henüz hala yıllar önce, ticaret gelişti şehrin kalıntılarını tuttu.

Geçmiş itibaren günümüze

Daha önce şimdi sıradan bir balıkçı köyü düşünülse de, Kemer, popüler bir turizm haline gelmiştir değilse Akdeniz Türk köyleri, muhtemelen daha az tanınmış olurdu. yer, rahat, güzel koylarından, çam ormanları, berrak suları ile çevrili olduğu için şehrin çarpıcı manzara, dinlenmek için alışılmadık bir atmosfer yaratır. bu kenar tesisi dağ zinciri Toros içinde olduğuna dikkat edilmelidir. Bölgenin güneyindeki size sörf, su kayağı ve hatta gidebilir defne vardır yelken. Kemer sahilleri su saflığını ve kum mükemmel kalitede sembolize Avrupa Birliği, mavi bayrak ödüllü. kıyısında, gezginler sıradışı baharat ve baharat ile geleneksel lezzetler sunan birçok restoran bulabilirsiniz. gece disko Tüm aşıklar, Kemer t harika hissedeceksiniz. belirleyin. Modern müzik bar, gece kulüpleri ve eğlence mekanları çok sayıda inşa ettiği burada.

Yan - korsanların ve köle tüccarları eski Mekke

Şehir Tarafı Akdeniz kıyısında yarımadanın küçük alanı kaplar Denizi, onun genişliği sadece 300 metre ve uzunluğu ise -. 800 metre Ancak, minik rağmen, bu alanda tam anlamıyla büyüleyici konumlar doludur. Tarihçiler Yan kez bir ticaret merkezi ve liman olduğunu unutmayın. İki katlı standart yüksekliği ile yükselen taştan ev sokaklar labirent bir tür şeklinde inşa edilir, ve aralarında: Kentin mimari kendine has bir tarzı vardır. çare hoş bir konaklama için tüm koşullara sahiptir. Burada 15 bin kişi Apollo ve Artemis, şık Şehir Kapısı ve Müzesi'nin ünlü Roma tapınağının kapasiteli antik Yunan amfi tiyatro görebilirsiniz. Side A en keyifli ve kalıcı bir izlenim anıtlar ve ören parlak ışıklar aydınlatmak akşam şehir, sıradan bir yürüyüş üretir. Genel olarak, (özellikle Türkiye'nin tatil köyleri,) Türkiye'de tatil hakkında konuşurken, Side plajları saymıyorum. kıyısında kendini bulma, istediğiniz şekilde dinlenme bulabilirsiniz. Örneğin, yoğun tatil fanlar memnuniyetle, kural olarak, barlar, restoranlar, mağazalar ve diskolar ve sessizlik severler ziyaret merkezde kalması sessizliği zevk uzakta acele ve çöl manzaraları sunmaktadır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.