OtomobilArabalar

Aile "Opel Astra" - sahiplerinin yorumları (yeni nesil hatchback)

Binek araç hatchback "Opel Astra" gerçek Avrupa pazarında uzun ömürlü bir olduğunu. Bu model 2004 yılında onun başlangıcını geri yaptı. O zamandan beri, yenilik popülerliğini kaybetti değildir ve her yıl bu büyük talep olmuştur. Üç yıl sonra, arabanın görüntüsü biraz değişti - şirket aracı "Opel Astra" nin restyling bir sürümünü yayınladı. hatchback sahiplerinin Yorumlar - pozitif, bu da bir gerçektir.
Düşük maliyet ve yüksek imalat kalitesi - Sürücüler iki ana nitelikleri söz etti. Bu özellikleri sayesinde, araba hala küresel pazarda giderek tutuluyor. Ama bu bu markanın tüm özellikler değil - birkaç yıl sonra, üst üste halka yeni, ikinci sunulan endişe, aynı zamanda tüm ucuzluk ve kaliteyi vurdu bu küçük hatchbacksın, nesil. Buna ek olarak, yeni ürün harika tasarım ve iyi bir teknik veri var. Tüm yenilikler ve şimdi bakacağız arabanın sırları.

"Opel Astra" otomobil sahipleri değerlendirme görünümü

birçok sürücü ısrar ait Hatchback ve tasarım dikkat çekecek. Bu arada, bu dış oldukça cazip kalır beş kapılı, üç kapılı gövde. Bu tasarım dikkate otomobil sahiplerinin tüm isteklerini aldı ve bunları uygulamaya koymak için yönetilen Alman tasarımcıların hak vardır. tekerlek kemerleri üzerinde aerodinamik bir küçük araba çatı varlığı, şık optik ve özellik çizgiler şeklinde iyi haber. Makinenin tasarımı bakıldığında tamamen dişi araba, sen olamaz söylemek. Şimdi "Opel Astra" daha çok cesaret kazanmış ve tüm kitleler için uygun olabilir.

Yeni nesil Teknik özellikler "Opel Astra"

Yorumlar sahipleri hatchback olumlu ve nispeten powertraınsı vardır. Teknik açıdan, yenilik 16 valflı benzinli motor 105 beygir kapasitesi ve 1598 santimetre küplük bir çalışma hacminde ile donatılmıştır. CAT seçimi gelince, temel yapılandırma sadece beş adımlı "mekaniği" müşteriler için kullanılabilir olacak, ama daha pahalı seçenek 4 hızlarının otomatik şanzıman yüklemek mümkündür.

hatchback gelen yüksek hızlı veri ile de her şey yolunda. Böyle küçük ve güçlü motorlu boş ağırlık yenilik nedeniyle 12.3 saniye "yüzlerce" için dağıtılabilir. Tepe saatte 185 kilometre maksimum hız işaretidir.

Hiç sürücüler önemli yakıt tüketimi için daha Bugünün ekonomik koşullarda, performans makinesinin karlılık bağlıdır gereğidir çünkü. Motor ve şanzıman mühendislerinin gelişmede dikkate bu nüans almış. Sonuç olarak, ortalama otomobil yaklaşık 6.6 litre tüketir 95 oktan benzinin (araba "Opel Astra" açısından olumlu bir gösterge). hatchback sahiplerinin Yorumlar - pozitif ve şehir içi sürüş sırasında yakıt tüketimi sadece. Maliyet - Bu yeni ürüne daha fazla müşteri çekmek için yollarından biridir.

fiyat

"Opel Astra" hatchback birkaç donanım seviyesi Rus piyasaya arz edilecektir. Baz tam güç aksesuarları, ön ve yan hava yastıkları, hem de iklim kontrol sistemi ile donatılmıştır. Tüm müşteriler için yaklaşık 600 bin ruble ödemek zorunda kalacak. Seçenekler "Cosmo" daha da yaklaşık 732.000 ruble olacak çeşitli elektronik "çan ve ıslık" ve onun fiyatı ile donatılmıştır.

Almanlar onların arabalarını değer veriyoruz ve değerlendirmeleri okuma, bunu gördük. "Opel Astra" hatchback, daha doğrusu bu arabanın kaliteli - geçirmez!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.