Sanat ve EğlenceSanat

Adım karanfil adım nasıl çizileceğini etmeye yönelik birkaç ipucu

Pembe - Çok güzel, nazik ve hoş kokulu çiçek ve kağıt üzerinde yakalamak, birçok tomurcuklanma sanatçı istiyorum. Tabii ki, bütün bir gür buket tasvir daha çekici resim, bak. Ama bu çizmek için, bunu ayrı olarak alınmış bir çiçek gibi göründüğünü anlamak gerekir. Ve bugün adım karanfil adım nasıl çizileceğini öyküsü.

Eh, bir canlı örneği varsa. Bu yüzden çiçeğin yapısını anlamak için daha kolay olacaktır. onun yaprakları dikkat edin: bunlar çoktur ve bunlar bir daire içinde birkaç sıra halinde düzenlenmiştir. Bunların her birinin kenarları boyunca düzensiz dişleri vardır. karanfil gelen sapı hafifçe uzatılmış şekli ve bir cam gibi bir parçasıdır. Kök dar yaprakları büyür yerlerde birkaç beller içeren çok uzun. Eğer kalem diş çizmeden önce Yani, genel hatlarını hatlarıyla gereklidir. bir kağıt almak ve bir ön taslak olanak: küçük bir daire (gelecek çiçek), biraz uzun bir üçgen (sapı) ve bundan uzanan bir hafif eğri, uzun bir bölüm (sap). Küçük çevreler yapraklar büyümeye hangi kalınlaşma işaretleyin.

Bir sonraki adım olacak bu detay, bir karanfil çıkarmaktır. Biz dairenin kenarında yaprakları "parçalanmış" bir taslak başlar. Ortada daha yakın olduğunu unutmayın, bu yüzden küçüktür. dengesiz, kırık hatlarının çeşitli resmedildiği onları taklit etmek yeterli olacaktır böylece Tabii ki, yaprakları merkezinde, tamamen görünür değil. Çiçeğin yoluyla sonraki adımı çalıştıktan sonra, nasıl olacak detay çiçek sapı, bir karanfil çizmek. yavaş yavaş daralır ve genellikle kendi tabanında küçük yapraklarla sıvalı gibiydi kök belirleyin. değerinde Çok gayretli değil - iki veya üç küçük "süreçleri" yeterli olacaktır. Daha sonra kök çizebilirsiniz. Üzerinde kalınlaşma unutmayın, tüm uzunluğu boyunca üç veya dört doğru olacaktır. Bunlar çok küçük ve hafif, uzun bir şekle sahiptir.

Bir sonraki, neredeyse son adım, bir karanfil nasıl çizileceğini, yaprakları ele alacağız. Her bir koyulaştırıcı iki adet miktarındaki büyür ve farklı yönlere yönlendirilir. onlar dar ve uzun olduğundan, onları hafifçe aşağıya doğru sarkmış resmetmek için oldukça doğal olacaktır. sapının üst kısmında bir değişiklik için, yukarı doğru küçük bir keskin yaprakları çizebilirsiniz.

Şimdi bir karanfil nasıl çizileceğini biliyoruz. Onu boyamak için sadece kalır. çiçek düz görünmüyor Böylece, ışık ve gölge biraz ekleyin. Orijinali karşılaşırsanız, aşağıdaki yöntemi kullanın: soschurte hafifçe gözlerini defocus ve bak. Yani (Bu durumda, karanfil) bir nesnenin karanlık ve en parlak kısımlarını görebilirsiniz. senin şekil üzerinde göstermek için deneyin. Bir görsel yardım değilse, o zaman yaprakları alt kısmını ve aralarındaki alanları karartmak. ucu açık kalmalıdır. Ortada, etkisini yükseltmek için gölge ve ışık arasında geçiş yapabilirsiniz. Kök üç boyutlu hale getirmek için de mümkündür. Bunu yapmak için, bir yandan da, daha koyu diğer yapmak - bu tonları çok ince beyaz bırakmak arasında daha fazla ışık ve ortada bant (sarı koltuklar biraz ekleyebilirsiniz).

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.