SağlıkTıp

20 Hastane, Moskova, "Babushkinskaya". yorumlar, adres, telefon: Şehir Klinik Hastanesi 20 №

Halk sağlığı kurumları popülerlik kaybediyor. Çoğu insan yeterli karşılığın için kaliteli hizmet sağlanabilir özel yapıları için gitmeyi tercih ederim. Ancak başkentte hala olumlu ifadeler duyulabilir devlet hastaneler vardır. Bunlardan biri 20 hastane. Yorumlar kurum tıbbın çeşitli dallarında hizmet sağladığını göstermektedir.

temel bilgiler

Günümüzde şehir hastanesi numarası 20 - yardım patolojilerin çeşitli hastalara sağlanabilir hangi modern tıbbi tesistir. Ama böyle sonuçlar elde etmek, sanatoryum uzun bir geçmişe geçmesi gerekiyordu. Sağlık Ocakları 50 yılı aşkın faaliyet göstermektedir. İlk Hastanesi hasta 1964 yılında alarak başladı. Sonra Moskova şehir Büyükanne yakınlarında küçük tıbbi tesis oldu. 1968 yılından bu yana, hastane sermayesini tedavi etmeye başladı. tıbbi kurulması için önemli 1990 olmuştur. Karaciğer nakli Rusya'nın tarihinde ilk kez gerçekleştirildi.

Bugün resepsiyon kliniğin resmi web sitesinde bulunabilir ülkenin hastane 20. Telefon farklı bölgelerinden gelen hasta gelmektedir. adresine bir tıbbi tesis mı: Moskova, cadde Lena ev 15. hastane "Babushkinskaya" metro istasyonuna sadece birkaç dakika uzaklıktadır.

uzmanlar

Çeşitli hastalıkların tedavisinde başarı bir tıp merkezine çalışan doktorlar, profesyonelliği sayesinde elde edebilirsiniz. Hastanede bugün baş doktoru Krapivin Andrey Aleksandrovich olduğunu. yüksek yeterlilik doktor sadece idari faaliyetlerinde değil, aynı zamanda hastaları alır değildir. Birçok iyi yorumlar kaza departmanı uzmanları üzerinde duyulabilir. Burada hastalar genellikle acilen teslim edilir gerçeği. ne kadar hızlı doktorlara tepki günü, hastanın gelecekteki hayatını belirleyecektir. kafa ayırma Grishanin Oleg Borisovich olup.

Burada en yüksek kategori çalışmalarının 20 doktorlar onun beyin cerrahisi bölümü Hastanesi vardır. Kafa Zavalishin Evgeniy Evgenevich olduğunu.

İyi Değerlendirme çok ise aşağıdaki uzmanları duyabiliyorum: .. Terapistler, üroloji, kardiyoloji, endokrinoloji, ameliyat vb, şimdi en olumlu değerlendirmeleri duyabiliyorum hangi 20 hastane, ayırarak dikkate alınacaktır.

cerrahi departman

tıbbi tesis dört cerrahi ünitesini çalışır. Aşağıdaki patolojilere sahip hastaların tedavi Uzmanları: karın boşluğuna akut hastalıklar (örneğin apandisit), dış fıtığı, safra taşı hastalığı, ülser hastalığı, duodenal gastrik varis çeşitli. Hastane 20 ( "Babushkinskaya") - tedavi ve tanı modern yöntemler kullanan bir kurum. Hastanın dokuya en az bir travma geçiren bir laparoskopi yürütülen.

Dördüncü cerrahi departmanı Kirlenmiş cerrahi ve diyabetik ayak bakımı konusunda uzmanlaşmış. 20 Hastane (Moskova, "Babushkinskaya") bu yönde çalışan, sermayenin dört kurumlarından biridir. Bu ayağın etkilenen dokuların komplikasyonları alınan diyabet, insanlara tedavi edilebilir. Yorumlar kısa sürede uygun tıbbi yaklaşım hastaların yoluyla sağlık normal durumunu geri olamayacağını göstermektedir.

Nefroloji bölümü

Yorumlar hastaların büyük sayıda soğuk sezonunda bu dalda düşer göstermektedir. böbreklerde çeşitli patolojik süreçlerle terapi insanlar vardır. Tedavi, bir hastanede ayaktan yapılan ya da (Tanı olarak) olabilir. Dahası, hastanede 20 hemodiyaliz uygulanan oluşan yüksek hastaları kayıtlı.

Ayakta departmanı haftada beş gün çalışır. Burada, hasta böbrekler incelenmesini geçmek, bir ilk danışma alabilirsiniz. süreçte, acil tedaviyi gerektiren ciddi patoloji ortaya çıkarsa, hasta bir hastanede yerleştirilir.

Kan nakli ayrılması

Bağış En zor durumlarda hastanın hayatını kurtarabilir. Birçok olumlu yorum metro istasyonu "Babushkinskaya" yakın, şehir hastanesinde 20 faaliyet kan nakli ayrılması, yaklaşık duyulabilir bir rastlantı değildir. kan bağışı isteyenler, 9:00 ila 11:00 arası hafta içi departmanı ziyaret etmek. Bir donör olabilmek için, Rusya Federasyonu vatandaşı pasaport göstermeleri gerekir. Başlangıçta, kan vermek için geldiğinde insanlar, muayene geçmektedir. Değil zehirlenme durumunda bulaşıcı patolojiler hastaları, hem de insanları işlemek için izin verdi. Kanın teslim önce de yemek gerekir. Bitkinlik hali içinde kan vermek tavsiye edilmez.

kan bağışı konusunda Federal yasa, bağış, gönüllü göre Rusya'nın herhangi iyi bir vatandaş 18 yaşına gelene kadar olabilir. Bunun yanı sıra, ağırlığı 50 kg geçmeyen kan insanlar, bağış izin verilmez. verici, kan veya kan bileşenleri geçtikten sonra 600 ruble miktarda ücret ödenir. Dengeleme zaman ilgili bağış ödenecek değildir.

Yorumlar ayrılık kaliteli iş sayesinde profesyoneller zamanında herhangi acil duruma yanıt olduğunu göstermektedir. gerekli plazma veya kan her zaman mevcuttur.

Danışma ve teşhis bölüm

Doğru tanı - Başarılı tedavi için anahtar. Nispeten yakın zamanda Mart 2015'te, bir danışma ve tanı departmanı açıldı. zamanında kaliteli ekipman sayesinde kendi hastalığı hakkında may sadece büyükşehir sakinleri, aynı zamanda ziyaretçilerin öğrenmek için. ödenen sağlık hizmetleri sağlarlar. Kuzey-Doğu İdari ilçesinde ikamet hastalar, ücretsiz olarak hizmet etti.

Danışma alımı tıbbın çeşitli dallarında yüksek nitelikli uzmanlar vardır. Bu kardiyoloji, cerrahi, pediatri, endokrinoloji, nöroloji, psikoterapi, vb. D. Yanıtlar hazırlık yapmadan bir uzmandan randevu almak mümkün olmayacaktır gösteriyor. Bir ihtiyaçla birlikte istişare ve pasaport için bir başvuru olması. Hastalar randevu ile kabul edilmektedir.

doğumevi

20 hastaneye ilişkin dişi danışarak hamilelik için kayıtlı olan hastalar, otomatik olarak aynı tıp kurumunun doğumhaneye yönlendirilir. Ancak, burada diğer anneler vardır. Tecrit iyi bir üne sahiptir. Bu nedenle, önceden hastaneye birçok anne adaylarının hastanede 20 kaydedilir.

Şube bebek sağlıklı doğdu temin etmek için gerekli her şeye sahiptir, ancak kadın hala doğum iyi anılarım var. Yanıtlar bu ofis ekipmanı (ultrason tanı cihazları, EKG) faaliyet göstermektedir. Bir bebek ile Yeni anne rahat bir odaya yerleştirilir. Ortak bir doğum ihtimali yoktur. Ancak iş ortağı öncelikle testinde başarılı bir tıbbi muayeneden geçmesi gerekir.

İyi yorumlar da 20 Hastane (Moskova, "Babushkinskaya") sunmaktadır doğum öncesi hazırlık programı hakkında duyabiliyorum. Bu ilk kez anne olmak üzeresiniz çiftler için özellikle doğrudur. Deneyimli uzmanlar nasıl yeni doğmuş bakımı için bir eşin yardımcı olabilir daha doğum sırasında davranmaya bize söyleyecek.

kardiyoloji bölümü

Ne yazık ki, son yıllarda kardiyovasküler sistem, hastalıkları muzdarip gençlerin sayısının önemli ölçüde artmıştır. kalp krizi, felç, yaşlı 25-30 yıldır birçok durumlar vardır. Sağlık tesislerinin tesadüf kardiyoloji bölümü yılın herhangi bir zamanda kalabalık olduğunu. Bu kalp sorunları 20 Hastane (Moskova, "Babushkinskaya") hastaların tedavisi için gerekli tüm kaynaklara sahip.

Yorumlar bölüm doktorlar sadece ayrıntılı bir incelemeden sonra teşhis edilir olduğunu göstermektedir. Çoğu zaman, farklı hastalıklar benzer belirtiler var. sık baş ağrıları, baş dönmesi şikayetçi hastalar, yüksek kan basıncı damla hastanede yerleştirilir.

Ücretli tıbbi hizmetler

Yorumlar kaliteli bakım istisnasız tüm hastalara sağlanabilir göstermektedir. Ancak, bazı durumlarda, doktorların iş için ödemek zorunda kalacak. Terapi yabancılar için finansal bazda gerçekleştirilir, zorunlu sağlık sigortası politikası olmadan insanlar, Kuzey-Doğu ait olup bir doktordan sevk edilmeden, açmazlar hastalar.

20 Hastane (Moskova, "Babushkinskaya") bir ücret karşılığında sağlık hizmeti vermek için lisanslıdır. Yorumlar tüm ödemeler kasiyer üzerinden yapılır göstermektedir. doğrudan bir uzmana eline nakit ödül kabul etmez. isteyenler öncelikle Moskova'da Şehir Hastanesi'ne №20 ödenen hizmetlerin bölümüne başvurmaları gerekmektedir masrafları kendisine ait hizmet verilecek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.