Sanat ve EğlenceFilmler

Yuri Bogatyrev: Filmografi. Yuri Bogatyrev - aktör

Bugün, bu makalenin kahramanı büyük ve ünlü Sovyet aktör olacaktır. Onun adı iyi eski nesil kitleye bilinmektedir. Bu Bogatirev Yuriy Georgievich.

çocukluk

Yuri Bogatyrev Riga Mart 1 saniyede bin dokuz yüz kırk yedinci yılında doğdu. Babası - Deniz Kuvvetleri, annem - Bir ev kadını. Daha sonra ailesi daha sonra Leningrad taşındı ve - Moskova. Çocukken, bir oğlan devchonochnikom adını verdi. Ve Jura çok nazik ve zarifti çünkü. Buna ek olarak, o mahalle kızlarla arkadaş olmak tercih etti.

Kimin biyografi çocukluktan beri çalışma ile ilişkilendirilmiştir Yuri Bogatyrev, düzenlemek ve amatör tiyatrolar aktif yer almaya sevdim unutulmamalıdır. O kız rolü arasında dağıtılır Annemin eski elbiseler bebek, dikiş perdeleri, dışarı kendim yapmayı seviyordu.

Lisede, Yuri Bogatyrev çizimi götürdü. Sekizinci sınıftan mezun olduktan sonra sanat okuluna kaydoldu. M.I. Kalinina. Oldukça sık, öğrenciler banliyö ormanda skeçler götürüldü. Bu gezilerin birinde o tiyatro stüdyo Vladimir Stein "Globe" genç aktörlerle bir araya geldi. Bu tanıdık sayesinde, genç bir adam ünlü belgeleri yayınlandı olan Shchukin Okulu.

"Çağdaş"

Mezun genç aktör beş yıl sonra Yuri Bogatyrev ünlü tiyatro "Çağdaş" katıldı. Aynı zamanda, topluluğu Raikin ve Fokine geldi. Takım Yura çok sıcak aldı. Onlar için takım yetenekli ve gelecek vaat eden aktörü geldi açıktı. Genç adam inanılmaz nazik ve açık. Tiyatroda, Sevildiğini. Acemi aktör inanılmaz bir ironi özellikli. Bu oyunculuk nadir kalitesidir.

film

kimin filmografi yeterince kapsamlı Yuri Bogatyrev, 1970 yılında film aktör olarak yaptığı ilk yaptı. Bu film N. S. Mihalkova küçük bir roldü "savaşın sonunda sessiz bir gün." Gerçek ün Yuri Bogatyrev, aktör yönlü ve sonsuz yetenekli, dört yıl içinde öğrendim. Bu "Strangers Arasında Evde" ünlü batı kiralama sonra oldu. resim küçük bir güney Rus kasabasında, uzak 20'li götürüyor. Aktör parmak ısırttı hangi bir Kızıl Ordu askerinin Shilov, - Bogatirev önerilmişti ana rollerden biridir.

Mikhalkov ile işbirliği

Film eleştirmenleri ve sıradan izleyiciler elinden geleni dramatik rol Yuri Bogatyrev oynadığı belirttiği filmi Nikity Mihalkova. Birçok filmde Stolz onun yolu hatırlıyor "Mekanik Piyano için Bitmemiş Bir Piece" in (1979), Serge (1976) "Hayat I. I. Oblomova içinde Birkaç Gün", "yerli" Stasik dramı (1981) .

70 ve 80'lerin Yuri Bogatyrev, bu makalede görebileceğiniz bir fotoğraf erken geç, ben zaten sinemanın usta kabul etmişti. Bu teyidi - zekice filmi "İki Kaptanları" (1976) 'de cani Romashov rolünü canlandırdı.

"Aşk Bildirisi" (1977-1978 gg.)

Birçok uzman bu bant Yury Bogatyrev oynadığı çok önemli rol Filippka inanıyoruz. Resmi neredeyse 50 yıldır ülkenin tarihini kapsar. Zafer Bayramı - ekranda ıssız bir Moskova 20'li bkz kolektivizasyon, inşaat 30s savaş trajedisi, büyük bayram variller.

Film boyunca bir kırmızı çizgi yetenekli bir gazeteci Philip ve daima kocasını değiştirmeye hazır olduğunu onun hiç hlopochuschih işleri Zinochka eşi sevgisi hikayesini gerçekleşir.

Gizlenme ana

Yetenekli portre ressam, özgün yazar Yuri Bogatirev dış ve iç dönüşümüne olağanüstü bir hediye sahipti. Bu harika ifade ve oyunculuk basitlik araçlarının araya getirmektedir. Bu eşit zekice komedi ve dramatik rollerle başa edilir.

Ulusal bir sevgilim

Bogatirev Sovyetler Birliği'nde sinema fanlar milyonlarca favori olduğunu söylemek abartı olmaz. Ancak, bugünün seyirci böyle popüler ve tanınmış kişi böyle bir ağır ve trajik bir hayat olabileceğini hayal etmek zor. Onun birkaç gerçek arkadaş Yuri meslektaşları arasında çok fazla gıpta olduğunu hatırlayın. inanılmaz popülerlik Kıskanç, o filmografi birçok az şanslı aktörlerin hayali olmuştur Yuri Bogatyrev zaman zengin oyunculardan biri oldu rolleri bir dizi olduğu gerçeği. Onun yalnız olduğunu bile gerçeği imreniyordu.

1976 yılından bu yana Bogatirev Moskova Sanat Tiyatrosu'nda çalıştı. şirkette o zaman galip alçaklığı ve ikiyüzlülüğü, kıskançlığı ve entrika, dehşet içinde götürdü. Moskova Sanat Tiyatrosu'nda zaman içme bu dönemde norm olarak kabul edildi.

Aktör Yuri Bogatyrev: Aşk hayatım

istenilen gibi maalesef bu açıdan, her şey değildi. Yuri ruh eşini bulmak mümkün değildi. Hep tutkuyla ekran veya sahnede eşleri (Olga Yakovleva Yelena Solovey Svetlana Kryuchkov Anastasia Vertinskaya) aşık. Bunların her birinde o evlenmek istiyordu. Ama sadece parlak rüyalar, platonik duygular oldu.

Özel ilişki birçok sevilen aktris ile bağladı Iey Savvinoy. Onlar sadece arkadaşları, sahnede ortakları değildi. Onlar gerçekten büyük arkadaştık, akraba ruhlar. Hatta doğum eşleşti, her zaman birlikte kutlamak için çalıştı.

Ne yazık ki, Yuri Bogatyrev, özel hayat işe yaramadı, oldukça sık onun yalnızlık altüst derin bir depresyona, düştü.

söylemek kolay değildir aktörün narin hayatın başka bir tarafı yoktur. Zaten oldukça olgun aktör kendisi eşcinsel bulundu. Bu nedenle keşif, o çok acı çekti ve diğer kişilere kendi benzeşmezlik bir açıklama bulamadık. biz oldukça geç olduğunu düşünüyorsanız, bunu onun için ne kadar acı verici tahmin edebilirsiniz. Bazı yıldız böyle bir özelliği gösteriş şimdi ve Yuri sonra büyük ölçüde pişman aptalca şeyler, içme çok acı. Yakın dostlarının onun kabul olsaydı o Yuri ve daha fazla sağlık ve alem bitmiş olacaktır olacağını söylüyor "tuhaflık".

hayali evlilik

Her şeye rağmen, hayatta Yuriya Bogatyreva bir evlilikti. Bu tamamen doğru olmasa da birçok, bu bir yalan düşünün. Aktris Taganka Tiyatrosu, Hope Gray çok zor durumdaydım yurt Yuri komşu. Bir çocuk olan bir kadın, aynı zamanda Moskova'dan sadece pansiyon tahliye olması gereken zamanın kanunlarına göre yönetmen Mihailom Huseynom bir acı ve çok skandal boşanma sonrası. O zaman, Umut Yuri ile bir araya geldi. Onların ilişkisi yavaş yavaş aşka dönüştü. Evlilik birçok ardından sırrını düşünce, tantana olmadan yayınladı. Umut ve George Vari Tatyana annenin kızı o anda ciddi bir ameliyat geçirdi kim - Hayatının bu gerçeği bile size yakın olanlar gizli evliler.

Bu evliliğe gizli, gerçek bir umut tutmak için nasıl. Birlikte yaşamadı çifti: küçük bir odada imkansız Üçü vardı. Onlar o biraz büyük kadar bekleyin ve daha rahat konut satın almak için para verdi. Ancak, oldukça hızlı duygular soğuk büyümeye başladı ve ilişkileri giderek durdurdu. Yuri anne evlilik hakkında konuşmak için zaman yoktu. Oğlunun ölümünden sonra, o pasaportlarına kayıt damgası gördü, Umut evlilik bir yalan olduğunu söyledim.

başlık

1981 yılında, Yuri Rusya Onur Sanatçısı unvanı verildi ve 1988 yılında o bir Halk Sanatçısı oldu. aktör unvanını aldıktan sonra, nihayet ilk evini aldı - sokak Gilyarovskogo tek odalı bir dairede. Ancak, ne yazık ki, içinde Yuriyu Georgievichu uzun sürmedi yaşıyor.

Yuri Bogatyrev - sanatçı

Son zamanlarda, aktör çok çalıştı. ana faaliyet yanı sıra, o heyecanla favori oyunlarından ve filmlerden, portreler konulu kompozisyon boyalı. Ocak ayı ortalarında 1989 yılında ilk solo sanat sergisini hazırlamak başladı. Yuri Bogatyrev dikkatle eserler seçilmiş isimler icat etti. sergi iş 6 Şubat 1989 başlaması gerekiyordu Bakhrushin müzesi. Ama bu güne kadar birçok taraftarların dehşet Moskova favori aktör gömüldü. kadarıyla Yuri Bogatyrev öldü? popüler aktörlük yeteneğine hayranları ile ilgilenen uzun süre onun ölüm sebebi. Sergi Yuri olmadan açılmış, ancak Moskova ve Leningrad'da edildi. Bugün Samara kentinde görülebilir. Özellikle aktör için diğer aktörlerin rol oynamıştır yazılı. Örneğin, "Sibirya Berberi" Genel RADOVÁ rolü Bogatirev tasarlanmıştı.

trajik ölümü

aktörlük yeteneğine Birçok taraftar hala Yury Bogatyrev ölümüyle ilgili ilgilenir. Ölüm nedeni trajediden sonra ertesi gün biliniyordu.

Kısaca bu tarihten önce Bogatirev filmi "The Dark Eyes" için oldukça büyük bir bedeli oldu. Bu vesileyle, 1 Şubat 1989 o vesilesiyle işaretlemek için evine şirketi davet etti. Geç akşam bir kalp krizi geçirdi. "Ilk yardım" Neden ve sağlık görevlisi, bir aktör hayatını kurtarmak için çalışılıyor (! Kalp krizi) geldi alkolle uyumsuz kalp ilacı tanıştırdı. Ölüm ani oldu. Yani, çünkü Şubat 1989 2 saçma hatalar ve 1 gece profesyonellik eksikliği o yetenekli kişi 41 yaşındaki değildi.

Aktör hep Oblomov çalmayı hayal etmiştir. Onun cenaze arifesinde, arkadaşlar tiyatro atölyelerinde ve onun yerine getirilmemiş rüyalarının bu sembol ile kaplı aktörün bacaklarının cenazesinde bunu bordo "Oblomovka" elbise "podstarili" dikti. Yuri Bogatyrev mezarlığına Vagankovsky gömüldü.

garip koşullar

Onun dairesinden aktörün ölümünden sonra para gizemli büyük bir miktar kayboldu. Bu son ücretinin sadece toplamıdır. Aynı gizemli kaderi dokundu ve Yuri resimler etmiştir. Tüm sekiz eserinde yüzlerce saklanır Of Müzesi Bakhrushin, birkaç eserler yakın arkadaş kalmıştır. Diğerleri nerede bugüne kadar bilinmemektedir.

Son rolleri

"Uçan Kuşlar"

1988 yılında Yuri Bogatyrev iki bölümlü uzun metrajlı filmi "Kuşlar Flight of" rol aldı. hikayesi "Şal Duvar" E. Gabrilovich Bu film uyarlaması. Filmin olayları otuzlu bulunmaktadır. Lena Khrapova bir taşra kentinden Moskova'ya gitti. O annem gibi gibi Kanun alındı ve tiyatro okuluna gittim değildi. şair Yury Bogatyrev oynadığı ana rolü.

"Masumiyet deficit" (1988)

Macera Dedektif. tren "Kırmızı Ok" ünlü pop yıldızı yurtdışında tur imkansızdır onsuz bir ceket ve belgeleri eksik. İki araştırmacı tanıtıldı ve kendi soruşturma başlattı bezbiletchika ...

Ne yazık ki, çok erken bu yetenekli adam öldü ama ona oynadığı rol, sonsuza ulusal sinema tarihinin kalacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.