SağlıkTıp

Yüz masajı kaşık: sinsi gizem çatal bıçak

30 sonra herhangi bir kadın için özellikle önemli masaj yüzüdür. deri esnekliği yavaş yavaş düşmeye başlar ve deri altı dokusu daha belirgin hale gelir Bu gerçeğinden kaynaklanmaktadır. gençlik koru ve güzellik masajı yardımcı olabilir. Bu prosedürün süresi basıncı belirlenir: Nominal 10-15 dakika için yeterli olarak.

Tıp bilinen birçok yöntem masaj: Vakum, çukurluğu, masaj. Ve son zamanlarda çok popüler bir masaj kaşık kişi haline gelir.

Bu teknik Rene Kohom tarafından icat edilmiştir. kendini ünlü güzellik uzmanı itiraf gibi annem soğuk kaşık yaptığı morluklar sildi zaman, bıçak bulunan bir masaj yaratma nedeni, çocukluk anıları olarak görev yaptı.

Böyle bir prosedür yürütülmesi herhangi bir sorunla neden olmaz. Bu arada, bir masaj için kaşık, o gümüş almak arzu edilir, fakat, o zaman herhangi birini kullanabilirsiniz. Önemli olan - hesaba boyutlarını almaya.

Böylece, uyluk için anti-selülit masajı kalça ve karın kullanışlı tatlı kaşığı gelecektir - salata ve yüz genellikle küçük çay kaşığı kullanın.

Bu prosedür tekniği basittir. masaj için kullanılan kaşık, krem yağlamak için gereklidir. Prosedürün amacına bağlı anti-selülit, besleyici, nemlendirici kremler, hem de tedavi edici bir ısıtma veya soğutma merhem kullanılabilir.

saat yönünde taşırken Ayrıca mümkün olan en güçlü basınç unutmamalıyız. Bir saat yönünün tersine hareket yapıyorsanız, basınç kolay olmalıdır. Bu durumda, deri masaj ve vuruldu.

masaj için kaşık soğuk ve sıcak ikisi de olabilir. Soğuk göz çevresinde şişlik ve morarma kurtulmak için yardımcı olur. Sıcak başka amaç: bunlar kırışıklıkları düzeltmek için edebiliyoruz.

Eğer bir masaj başlamadan önce, bir duş almak daha iyidir, cilt temiz ve gözenekleri - açık. Eğer zaman yoksa, yıkama prosedürleriyle suyu sınırlamak mümkündür, ancak her zaman sabun ve suyla. Mükemmel bir düzenleme krem ilavesi ile özel bir jeldir. Bir kişi kuru silinir ve bunun üzerinde kayar sağlayabilir herhangi bir besin aracı konulmalıdır.

Masaj kaşık yiyecek tüketen zaman düzenli olarak kullandığınız özel değil, olanları olmalıdır. başlamadan önce, alkol veya votka ile silinmelidir ve ardından krema ile smear.

Hazırlık aşaması tamamlandı. Şimdi prosedürü kendisi başlayabilirsiniz.

tapınaklarına merkezden kaşığın dışbükey tarafında hareketini yaparak, frontal bölgede daha bir yüz masajı kaşık başlatın. cilt hafifçe ısınmış olduğunda, yapmak ve hareket yukarıdan aşağıya doğru olabilir: kaş, saç köklerinden gelen. Eğer sıcak masaj kaşık alırsak Özellikle iyi bu teknik, yardımcı olur. Önce yavaş yavaş hızını artırarak, yavaş hareket eden trafik yapmak gerekir. kaş arasında yüz kırışıklıkları durumunda kaşık GÜVEL, masaj yerdir. Ve unutmayın: saat yönünde - zorla - Darbelere karşı onsuz.

Bu bölge ile Bittiğinde, o burun kanatları ve burun inmek mümkündür. Yüz masajı bu alanda kaşıklar kulaklarına burnundan yapılmalıdır. gözlerinin altında iyi yardımcı kaldır çevreler ve cilt egzersiz "sekiz" yenileyin. Hareket kaşların üst ucundan başlar, burun altındaki göz ve sonu köşesine gidin.

masajdan sonra cilt kremi kalıntıları çıkarmak için emin olun. prosedürün tamamlanmasının ardından, genelde kullandığınız herhangi bir araç, koyabilirsiniz.

Yüz masajı kaşık düzenli bunu yalnızca sonuçları taşıyacak. Bu prosedürün avantajları açıktır: canlandırıcı etkisi finansal yatırım ile, bu yöntem gerektirmez, evde elde edilebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.