ModaAlışveriş

Yıldızlar hakkında ilginç gerçekler: dövme Megan Fox

Güzellik Megan Fox en büyüleyici baştan çıkarıcı ve seksi Hollywood yıldızlarının biridir. Gerçekten çok güzel: kalemişi yüz hatları, Duygulu profil, etkileyici gözler, dudakları, hangi erkekler gözlerini çıkarmak zor olabilir. güzel formları ile esnek İnce rakam. Hint, İrlanda ve Fransızca: Eğer damarlarında onların antropometrik kişilikleri ile aktris üç farklı halkların kanı akar göz önüne aldığımızda Ancak, bu tür mükemmellik şaşırtıcı değildir. Uzun ırkların karıştırma o kurulmuştur ve halklar güzel yavrular doğar!

Dövme Megan

Ancak, doğal görünümünden memnun değil, aktris sayısız dövmeler ile kendilerini süslüyor karar verdi. Megan Fox Jolie omuzlarını, sırt, bilek ve çeşitli çizimler ve sözler diğer vücut parçaları boyalı sonra. çok değil şok bir araç, kendini ifade etmenin olasılığı olarak, ilgi ve seyirci, taraftarların ilgisini çeken duygu ve yaşamın farklı anlarında onun ruhunu kaplı duyguları yakalayan - yıldız gazetecilerin sorularını, onun için dövmeler cevap olarak. Eh, birileri onların içteki düşünceler günlüğü güvenir ve birisi - bir dövme. Megan Fox böylece içeriği sadık izleyicilerinden ve hayranlarından binlerce merak ediyor kişisel bilgileri, şifreler. Ve onu taklit!

anahtar

Ve biz Pestryaev güzel vücut üzerinde gizemli yazıtlar ve resimler, başa deneyin. Hiçbir şey için mutlaka bu kadına bir sır olmak zorunda böyle diyorsun. Dövme Megan Fox - Başka kanıtı! Bize en ilginç üzerinde durmak istiyorum.

  • Sağ kürek kemiği üzerinde bulunan ilki, Shakespeare'in "Kral Lear" dan bir alıntı ve kahkaha neden yaldızlı kelebekler devam ediyor. Nasıl ifadeyi anlamak için? "- Yüksek bugün yer hangi uçuyor ve rolünüz size düşmüş ve seyirci, sana senin hatalarını gülüyor, başarılı yarın değil Hollywood'un.": Aktris cevap verdi Öyle olduğunu. Ve genel felsefi anlamda dövme Megan Fox yılında, Shakespeare ile birlikte, bu tırmanmadın veya ne kadar yakın veya bu güçlere olmak, size hayal kırıklığı karşı bağışık değiliz ne kadar yüksek olursa olsun, düşer arızaları uyarır. Ne de sunulan, bu nedenle hasta düşmek yok! Sıkı eski İngiliz yazı oldukça uygun bir ifadedir.
  • sternumun sol tarafında ikinci bir dövme Megan Fox. Yine, yazı tipi akıllıca seçilmiş - okunması kolay olsa da, şifrelenir Anlamı. Ve ayet ilk kez bu duyguyu tanıdığı için, başarısız sevgi, deneyimsiz acıları, deneyimsiz Kalp hakkında diyor. Ah aşk bazen kırılgan kalbini kırar o kadar ciddidir ki, onun da bu konuda hiçbir fikri yok! Ancak, hatta en acı aşk bizim için hala tatlı ve gerekli!
  • Velikaya Merilin! Onun görüntü sağ önkol Megan Fox içini süslüyor. Fotoğraf dövme parlak dergi ve gazete raporlarında aktris portreler iyi bir görünüm olabilir. Neden Monroe? Çünkü onun için, Megan - en canlı ifadesidir kadın:, tensel büyüleyici, lüks - ve derinden mutsuz. Ve yine çok yetenekli! Fox aktörün ortamının ona idol gizlemez ve öyle - layık bir seçim!

Yıldız, okyanus, Çince karakter anlam gücü, bağlı kuruluş Megan yerli Kızılderili kabilesi işaret eden bir çok baharatlı yer totem işareti kazınmış bir yakının, ismi - burada kalan dövmeler listesidir. Megan Fox: - Herkes kendi tarihçesi, önemi ve beraber adını taşıyan bireyselliği, somutlaştırmak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.