Ev ve AileAksesuarlar

Arabası-baston Geoby D888: yorumlar

Bugün, dikkatimizi Geoby D888 denilen puset sunulacaktır. Bu sopa giderek velilerden değişik cevaplar alıyor. Ve onlarla birlikte bu ürün üzerinde para harcamak olsun veya olmasın anlayacaktır. avantajları ve dezavantajları var mı nedir? Nasıl uygun bu baston kullanmak? o yürüyüşler için bir bebek arabası olarak bu seçeneği dikkate almak, ya da daha iyi başka analogları görmek gerekli olup olmadığı? Bütün bu konuşmalar zaten mevcut ürün ile uğraşmak zorunda ebeveynlerin birçok manzarası. Ne diyorlar? Hemen hazır - konsensüs kesin olmayacak. Sonuçta, her biri kendi değerlendirme kriterleri vardır. Yani, bulgular kendileri için kendi başlarına yapmak zorunda.

yürüyen

Bir bebek arabası-kamışı olduğunu - en Geoby D888 gerçeği ile başlayalım. Bu varyant çocuk "yürüyüş" olarak adlandırılır. Bu bir ürün şu anda yeni doğmuş bir beşik değildir ve etrafında hareket edebilirsiniz "koşum", vardır.

Başka bir deyişle, bu model - Tipik bir "yürüyüş", aktif olarak çocuklar ve ebeveynleri tarafından kullanılan. Zaten oturmak bilen yeni doğmuş ve çocuk için uygun değildir. trosti- "yürür" Sonra bu amaçla tam olarak tasarlanmıştır. Prensip olarak, bu konuda puset Geoby D888 şu ana kadar hiçbir şikayetleri yok - yetişkin çocuk için idealdir en yaygın kamış,!

tekerlekler

Özel dikkat tekerleklerinin tasarımı ödenir. Prensip olarak, puset 4 tür bileşenlere sahip olmalıdır, sır değil. En uygun ve düzgün hareket sağlamak için gereklidir.

Sadece burada bu alanda dikkatimizi sunulmaktadır yorum bunlardan Geoby D888, biraz istikrarsız olarak kabul edilir. şey bu modeller sadece 3 tekerleği olması. Ve bir ön, 2 arka.

Böyle bir karar birçok engeller. Ancak, bu satın alma terk etmek hiçbir neden yoktur. Göründüğü kadar kötü değil - halindeyken olumsuz etkilemez orijinal yaklaşım. Ebeveynler 3 tekerlekler yerine "yürür" için 4 büyük olduğunu iddia ederler. Hareket bile en engebeli yollarda pürüzsüz. Sadece böyle bir cihaz alışması gerekecekti.

Sami jantlar, çift ve plastik, döner. arkada - Bu uygulamada, biz 2 küçük ön tekerleği, ve 4 olması. eksiklikleri arasında Geoby D888 ebeveynler sıklıkla yapıları plastikten yapılmış olması vurgulamaktadır. Birçok kişi şişme lastik tercih ederim ama onları karşılamak için "yürüyüş" için son derece zordur. veri bileşenlerinin kalitesi iyidir, onlar çatlak ya bozmazlar. Ve herhangi bir sorun olmadan değiştirilir.

oturan

Geoby D888 (resim aşağıda gösterilen) kendi "koşumlarına" için velilerden bazı yorumlar yapar. Bu önemli bir rol oynar ana tasarım özelliğidir. Eğer dikkat etmeniz gereken bir şeydir - Gerçekten de, herhangi bir "yürüyüş" için çocuk oturuyor yerdir.

Biz özellikleri, yastıklı su geçirmez kumaş bu bileşen hakkında konuşursak. Buna ek olarak, koltuk çocuklar için beş noktalı emniyet kemerleri ile donatılmıştır. Bunlar tam bir emniyet ve bebeğin stabil pozisyonu sağlar. Evet, zaman içinde, iplerden aktif kullanımı ile silinmelidir, ancak pratikte neredeyse meydana asla.

Bebeğin önünde kol demiri, böylece o hayır, buna tutunabileceği. Bu bir dezavantaj sayılmaz, ama çoğu zaman buna dikkat. arkalığı ayarlaması bazı kızdırdı olmasıdır. Ancak bu Geoby D888 terk etmek bir neden değildir.

dış stil

Bazı ebeveynler için önemli rol herhangi kreş tasarımının görünümü ile oynadı. Ve bu normaldir - bir utanç dışarı çıkmak için hangi bir ürünü satın almak istemiyoruz! Bu nedenle, özel ilgi tasarımı. Öyle değil, tabii ki, hala özellikleri, ancak.

Ve burada bebek arabası kamışı Geoby D888 tepkileri çeşitli aldı. Ama en ebeveynler "tasarım" çok mutlu değildir. Bir sopa bebek için 6 tekerlekleri yumuşak oturma gibi bir şeydir. Ve başka bir şey. tekerlekli sandalye zor diyelim. Aksine, tekerlekli çocuk rahat bir koltuk.

Ama, bütün renk açısından memnun. Bulabilir ve erkek ve kız ve evrensel modeller için seçenekler olabilir. Yani, biz bu söyleyebiliriz - Geoby D888 kutusunda, ama şık dışında görünüyor. Ne yazık ki, bu tat tüm özgünlüğü düşer uzaktır. Ve burada çok iyi değerlendirme değildir.

Fonksiyonellik ve bakım

Dahası, bu arabanın işlevselliğine dikkat yanı sıra bakım tasarımı için olmalıdır. Bu anlar genellikle belirleyici olmasıdır. Ve puset Geoby D888 değerlendirme karışık bu alanlarda kazandı.

İlk olarak, bir kerede dikkat gereklidir - bu seçenek çok eskidir. Yani, almak "Geobi" çok işlevli aygıt artık mümkün değildir. Kış yürüyüşleri için başka puset bulmak zorunda kalacak.

İkinci olarak, ebeveynlerin sevinç ayarlanabilir yükseklik kolları neden olur. Sen büyüme ve anneler ve babalar altında "ayarlamak" olabilir. ebeveynlerin büyümesi üzerine çok farklı olduğunda Özellikle bu sefer öne çıkmaktadır.

Üçüncü olarak, tasarım "Geobi" kolay dikkat! Bir tekerlekli sandalye ile donatılmıştır Mekanizması-kitap, hızlı ve kolay kompakt bir şekilde saklanabilir yardımcı yürüyüşler için çocuk anlamına gelir. Ve kumaş nemli bir bezle kendisini kullanarak temizlemek kolaydır. Bir baston ve montajı ve fazla yer almaz demonte - Buna ek olarak, "Geobi" göz önüne aldığımızda. Tabii ki, bu veliler memnun ediyor. Bir yaz "yürür" olarak Sonuçta, bu seçenek idealdir. Bir ama hafif inşaat vurgulamak değildir. ağırlığının sadece 4 kilogram! böyle bir cihaz yap - bir zevk!

Eksikliklerin ve sonuçlar

Ama her şey göründüğü kadar iyidir. Geoby olarak D888 kendi dezavantajları vardır. Örneğin, bazı ebeveynler özel tasarım ve stil gerçekten onlar gibi olmadığını bildirmektedir. Uzun bir süre boyunca alışmak zorundayız.

Buna ek olarak, standart olmayan şasi - Bu hemen kendini adapte değil, aynı zamanda bir şeydir. eğitim ve beceri gerekir. Üreticiye göre, güneşten çocuğu korumak zorundayız, "Geobi" orada siperlik, In. bebek için sıfır koruma - Uygulamada, sadece dekoratif bir rol oynar.

Ama Puset-kamışı Geoby D888 pozitif yönde maliyeti için aldığı gözden geçirmektedir. Maliyet yaz "yürüyüş" sadece yaklaşık 4-4,5 bin ruble. Para için inşaat maliyetlerine dikkat. Eğer özellikle saf yaz arabası satın almak istemiyorsanız Ancak, üzerinde geçirmek için ekstra zaman gerekmez.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.