Spor ve SağlıkBalık tutma

Yayın balığı için Sualtı balıkçılık: Başarı on kuralları

yayın balığı için Sualtı balıkçı - bu güvensiz, ama heyecan verici. Ve her bir balıkçı kez lovivshego yayın balığı bu heyecan verici olay hakkında kendi kişisel izlenim ve görüş kalır - Pek çok yüzler spearfishing.

Hemen, bunu düşünmek veya belirli boyut yayınbalığını arzu etmek gerekli olmadığını not edin. Tabii ki, pyatidesyatikilogrammovy yayın balığı - şans nadir inme değil, aynı zamanda on kilogram kadar hala değer canlı ağırlığı. En önemlisi, balık yakalandı hangi koşullar, nedenle dev soms ve "Küçük Ones" bölmek için gerekli değildir.

burada, sualtı avcılık ise yayın balığı yakalamak o eyleme geçmeden önce bazı noktaları dikkate alınması gerekmektedir. tekneleri veya yuvaya - İlk olarak, balık yakalamak som kaç parakete veya alt enkaz, nehir, balıkçılık süresi (gündüz veya gece), bu bölümünde için orada zaman önemlidir. Ama değerlendirilmelidir balık ve balıkçılık tekniklerinin kalitesini yakalamak sonra - cilt mide hasarlı olup olmadığını, sağlamsa o bir mızrak ile delindiği dikişli yayın balığı gibi. solungaçları üzerinde yayın balığı yakaladı olsun ve (balık yeterince büyükse böyle bir hareketin, bir balıkçının ölümüne karşı karşıya kalabilir, çünkü bu hikayenin balıkçıların en gurur) balık çenesi tarafından yakalandı - Ayrıca, her balıkçı ve hala balıkçılık sırasında eylemlerini takdir ediyoruz. yayın balığı için Sualtı balıkçı özgü taktikleri yok - burada yıllar boyunca birikmiş önemli rol kişisel deneyim balıkçı oynar. Sonuçta, acemi balıkçılar yayın balığı ile kavga edebilir kırık yandan, çıkık bilek, dirseğin - Böyle bir hasar bu balık ile kavga nadir değildir.

yayın balığı Balıkçılık tehlikeler doludur. amaçlarına ulaşmak ve hayatta ve sağlıklı kalmak için, bir kaç şey hatırlamak önemlidir. İlk - her durumda sualtı balıkçılık için ise kadife bandajlama olmamalıdır. Evet, istediğiniz balık ile üst yüzmek, ancak omurganın vurdu balık çırpınarak seğirme hatta olabileceğini hatırlatmakta fayda var "Bir kazık olur." Bu durumda, balık büyük, özellikle de her olurdu dalgıçlar ilk iyi olmayacaktır. İkinci - ilk (ve belki de belirleyici), çarpma anında balık tutmaya olmamalıdır. temiz berrak suda sığ suda çekildiğinde üretimin kontrolü mümkündür. Bu bakımdan, tabii ki, daha iyi öğleden avı. Üçüncü kural - Bir dalış - bir atış. Bu, herhangi bir sualtı avcının demir kuraldır. Adrenalin taşan avcı soberly durumu değerlendirmek ve güvensiz ölen balıkların yakın kalmak önler. dalış bıçak varlığını doğrulamak sonra ve bu eylem otomatizmi getirilmeli - Dördüncü kural (ilk olmalıdır). Beşinci kural - hattı ve makarası kontrol ediyor. Yüzey üzerine, bobin kontrol etmek gereklidir. jam olmamalıdır Aynı zamanda, Lin benzeri, herhangi bir yerde geçti lavabo ve edilmemelidir. ideal mesafe - ikincil yayılmış kadife toplam uzunluğu. Altıncı kural - her durumda, Lin boşta gitmesine izin vermeyin. Balık yayın balığı bobin sarsıldı bile aynı zamanda, bobin baz aittir içinde kadife kontrol ederken, mümkün olduğunca onu takip değer kadar değer değildir, gerektiği sürece kendisini çeker. Sadece sen yayın balığı tükenmiş değildir ve bunu ve zıpkın çıkabilr yapmak. Ayrıca yarım saatlik mücadele durumlar vardır rağmen Genellikle beş dakika, yorgun yayın balığı. Yedinci kural - Sınırlarımız oynamaya. Kuşkusuz, yayın balığı yaşam için mücadele edeceğiz. Yayın balığı - balık derin, onun elemanı - dip. Bu durumda, balık yüzeye yakın olmalı - o yüzden en rahatsız, ama yine de zıpkın ile. Taktik avantaj Spearfishing yayın balığı son aşamaya giderse. Sekizinci kural - en kısa sürede tench koluna sarılır, yayın balığı sakinleşti ve kendilerini soma gidin. Yeni bir mücadele balık yaklaşmaya korkan başlayanlar düşünülüyor için bu durumda Yayın balığı hazır değil. Burada balık demir zıpkın güçleri bunun dışında gitmek dışarı çıkmış, vücudunda ölümcül yara teslim unutmamalıyız. Mota bobin Eğer yayın balığı üzerinde doğrudan olana kadar. Yedek zıpkın ve kadife veya ikinci bir balıkçı asistanı - dokuzuncu kural bu durumda çok uygundur. İkinci mızrak yayın balığı nihai ulaşır. Genellikle yayın balığı yaklaşım ve ikinci bir zıpkın uygulamak vermeden önce iki veya üç sükunet yapar. Onuncu kural - bıçak hakkında unutmayın. Bu durumda ihtiyaç duyulan, ama güvenli bıçak reddedilmesi edilir - yayın balığı parmaklarınızı veya aynı bıçak yarık kadife kesecek şekilde pislik olabilir.

takip ederek yayın balığı Spearfishing bu kurallar sadece başarılı olmak değil, aynı zamanda unutulmaz deneyimler avcı bir sürü getirmeyecek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.