SeyahatSeyahat İpuçları

Yalnız Çin'e Vize: tasarıma sahiptir

Halk Çin Halk Cumhuriyeti - dünyanın en kalabalık ülkesi ve kesinlikle ana özelliği değildir. ülkenin on yıllardır devam ediyor kendine özgü politik yolunu vardır. çok daha ilginç ve şaşırtıcı Çin tıbbı, Çin bilgeleri ve bu ülkeye turist çekiyor.

"Ben Rus vatandaşları için Çin'e vize gerekir mi ve kendiniz nasıl?": Biz Çin ve Rusya arasındaki dostane ilişkilerin dikkate alırsak, bir soru var

Çin'e vize yalnız vize rejimi diğer birçok ülkeye giriş kurallarından farklı değil çünkü idam. Belirli belgeleri toplamak ve ziyaretinin amacını belirtmek gerekir. Böyle Tibet gibi özel bir durum, ek bir izne gerek bölgeyi ziyaret edin.

vize

Çin'e vize yalnız herkes tarafından elde edilebilir. Onun ülkesinde Çin'in büyükelçiliği veya konsolosluğuna telefon için yeterlidir. Sonra gerekli belgeleri ve vize türünü belirlemek gerekir. Örneğin, ticari amaçlar için bir gezi için bir iş vize gerekiyor.

vize Belgeler

Çin'e vize yalnız bu belgelerin varlığında yürütülür:

  1. Pasaport en az altı ay süreyle geçerlidir.
  2. Renk fotoğrafçılık.
  3. Tamamlanan ve başvuru sahibi tarafından imzalanmış anket.
  4. Başvuru sahibi tarafından belirtilmelidir istihdam Sertifikalar, konumunu ve aylık ortalama maaş boyutu işgal etti.

vizelerin Türleri Çin'i ziyaret etmek

Seyahat planlıyorsanız, bir tur grubunun bir parçası ve kendin gibi, o zaman bireysel bir vize gerekmiyor. zorunlu dokümanlara ek olarak, Çin'de kayıtlı bir seyahat acentası davetini, ve ailesi / tek ebeveynden çocuğa çıkarılması üzerine vekalet sağlamalıdır.

Eğer vatandaşlarımız neşeli şirkette dinlenmek isterseniz, o zaman bir grup vize gerekiyor. Bunu elde etmek için, Çin'de kayıtlı seyahat acenteleri resmi davet ve grupların bir listesini (3 kopya) olması gerekir. Liste (pasaport gibi doğum tarihini, sayısını tam adı her turist verilerini içermelidir pasaportun, konunun ve sürenin bitim tarihinden tarihini).

vize verme prosedürü

Çin ile sınır bölgelerinde sakinleri veren için özel bir prosedür için bakabilirsiniz vize. Vize Çin'e tek başına onlara bir davetiye olmadan idam.

Nadir durumlarda, vize doğrudan elde edilebilir Pekin havaalanı. Bunu yapmak için, Çin otorite tarafından doğrulanmış acil davet mektubunu aldığınızı veya konsolosluğunda vize zaman yetersizliği nedeniyle fiziksel olarak imkansız olduğunu ispat etmeli.

Ne kadar Çin'e vize yok

Bireysel iş tescili için, turist ya da transit vize bir ücret ödemek konsolosluğa belgelerini teslim ederken Çin'e gereklidir:

  • Tek girişli vize için 1500 ruble;
  • bir çift giriş vize 3000 ruble;
  • olan çok girişli vize için 4500 ruble.

kişi (tek giriş vize) başına 1200 ruble - Çin maliyetine Grup turist ya da iş vizesi biraz daha düşüktür. vize ücretine ek olarak acil boşluk için dokuz ruble (3-5 gün) ödemek gerekir. Eğer ücret 2100 ruble artar gündüzleri vize almak istiyorsanız.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.