GüzellikCilt bakımı

Bikini bölgesinin epilasyonu: pubis ne kadar doğru tıraş olur

Vücutlarına yönelik kadın bakımı birçok tezahürü taşır ve bikini bölgesinin epilasyonu bunlardan biridir. Saçları vücudun içinden çıkarmak, birçok yönden yapılabilir, ancak kadınlar arasında en yaygın olanı tıraş olmaktır. Bu yöntem oldukça basittir ve büyük malzeme maliyetleri gerektirmez. Bununla birlikte, bu kadar yaygın bir yaygınlığa rağmen, birçok bayan pubiyi düzgün şekilde tıraş etmeyi tam olarak bilmemektedir, bu nedenle kesikler, tahriş ve genel rahatsızlık veren hatalar sıklıkla yapmaktadırlar. Bu nedenle, bugün samimi yerlerin tıraşı teknolojisini değerlendireceğiz. Samimi mekanları tıraş etmek için daha iyi neyi kullanın?

Şüphesiz, ancak bikini bölgesini tıraş etmek için yeniden kullanılabilir bir erkek tıraşı makinesi kullanmak daha iyidir . Erkekler için tıraş bıçakları, kadınlarla karşılaştırıldığında daha keskin. Buna ek olarak, kadınların makineleri, örneğin bacaklardaki büyük düz yüzeylerde ideal bir şekilde pürüzsüz tıraş sağlayan koruyucu bir yüzeye sahiptir. Bir kerelik makinaları tıraş etmek için kullanılan makineler de çok hızlı bir şekilde köreltiliyor ve kullanılamaz hale gelmeleri nedeniyle arzu edilmiyor. Yeniden uygulandığında, bu hassas bölgede deriyi incitebilirler.

Pubis'in nasıl tıraş edileceği sorusunu cevaplarken, tıraş bıçağı kullanan herhangi bir kadının sadece kendisine ait olması gerektiğini söylemeyi başaramayız! Ne kocası, ne en yakın arkadaşı, ne de başkası bu aracı kullanmamalıdır. Bu önemli kuralın dikkate alınmaması ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir.

Tahrişten kaçınmak için kasık nasıl düzgün tıraş edilir?

Bikini bölgesindeki saçlar nispeten hızlı bir şekilde büyür, bu nedenle kadınlar genellikle traş olur, bu da tahrişe neden olur. Bunu önlemek için, ameliyattan önce cildi yumuşatacak ılık bir banyo almanız gerekir. Daha sonra pubis serin su ile nemlendirin ve tıraş köpüğü kullanın (hatta erkeksi olabilir), samimi alanı tedavi edin, köpürtün ve kıllar yumuşaya gelene kadar biraz bekleyin. Saç yeterince uzunsa, tıraştan önce biraz kesmek daha iyi.

Pubis'i ve derin bikini bölgesini doğru şekilde tıraş etmek zordur, bazı durumlarda tahriş oluşur. Rahatsızlığı hafifletmek ve cildi yumuşatmak için kocasından ödünç alınabilen bir losyon veya tıraş kremi kullanmanız gerekir. Bikini bölgesini tıraş etmek en iyi nasıl?

Bu hassas bölgedeki cilt çok hassas ve kolay travmatize olduğundan, pubis'i düzgün tıraş etmek hakkında birçok kadını düşünün. Kıvrımlarda kesikleri önlemek için, işlem sırasında rahat bir poz almak ve cildi gerginleştirmek önemlidir. Alternatif olarak, kendinize iyi bir genel bakış sunarak, ayna önünde oturabilirsiniz. Tıraş makinesini doğru şekilde yönlendirmek de önemlidir - hiçbir durumda saç büyümesine karşı değil, çünkü bu sadece kesikler ve tahrişe yol açmaz ayrıca saçın daha fazla içe çekilmesine yol açabilir .

Bir tıraş makinesiyle doğru yönde çalışırsanız, kıllar zorla çıkarılır, sonra ustura körleşir. Bu durumda, yeni bir makine kullanmanız gerekir, aksi takdirde rahatsızlıktan kaçınamazsınız.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.