GüzellikBakım ürünleri

Ünlü parfüm Chloe

1952 yılında Mısırlı kökleri ile Parisli 24 yaşındaki Gaby Agen ünlü ve hala popüler Chloe evini kurdu. Yetenekli tasarımcı Gaby tasarlamış ve bir yardımcı orijinal modeli elbise ile dikilmektedir. Onun stüdyo kendi evinde oldu. parfüm evin geçmişi O kardeşi Karl Lagerfeld önderliğindeki bir zamanda başlar.

Chloe parfüm - 1975 yılında, ilk parfüm satışı geliyor. Onların narin çiçek kokusu Chloe ilke ve felsefesi ile tutarlı olan çok zor, ama çok kadınsı ve tatlı değildi. Bu koku yaratıcısı olmuştur Karl Lagerfeld. Parfüm Chloe derhal fanlar ve hayranlığını bulundu ve Parisliler arasında bir sansasyon yarattı.

Temel notaları sandal ağacı, kehribar ve misk otu sunulmaktadır. Bu gizem lezzet ışık gölge getiriyor. varoluş 36 yılı aşkın dünya çapında kadınlar Chloe parfüm milyonlarca favori haline gelir. Dünyanın dört bir yanından kendi yaratıcıları tarafından alınan geri besleme evde Chloe parfüm ilk derece başarılı olduğunu doğrulamaktadır.

Böyle bir başarı daha ileri çalışmalar için koku yaratıcıları ilham oldu gibi görünüyor. Ancak, Chloe haberler kadar beklentilerin aksine, on yıl daha ev sahipliği yapmıştır.

Sadece 1992 yılında ikinci bir koku vardı. Narcisse - - Bunlar Chloe ruhları vardı özellikle sosyete kadınlar tarafından sevilen lüks parfüm. Bu, bu bayanın zarafet ve şıklık vurgulayabilirsiniz pahalı bir oryantal koku. Kuşkusuz, bu lezzet bir akşam için en uygundur. Canlı üst notlar - ananas, portakal çiçeği, kadife çiçeği, şeftali ve menekşe.

İnanılmaz yolu çözünmeye ve pembeler, nergis, yasemin ve clewlines ve buntlines sıcak ve ince tonları vardır. herhangi standartları ve pullar, bu nedenle kokuların yoksun Chloe ev burada benzersizdir. Chloe parfüm - Her kadın bir mucize gelemez. Bu ürünlerin fiyatları en alıcılar için oldukça uygun ve her biri beğeninize lezzet seçmek mümkün olacak.

Yoğun Cloe Eau de Harfum - Evde Chloe parfüm konuşma, biz son başyapıtlarından biri durduramaz. 2009 yılında oluşturulan bu kompozisyon, yine onun olağanüstü ve harika aroması ile tüm dünyayı çarptı. böylece yüksek değildir fiyat olan Chloe parfüm, Biz yetişkin kadınların değil, aynı zamanda genç kızlar sadece takdir. Bu koku çocuklukta Snow Queen gizemli ve görkemli görüntüsünü hayran olanlara yöneliktir.

2010 yılında, Chloe oryantal tatlar ile parfüm üretmeye devam ediyor. Bu şaşırtıcı ruhlar bir kadın dünyası, parlak, iyi ve sınırsız gibiydi güneş parlaktı ve ne zaman mutlu bir çocukluk, gitmek için yardımcı olur. Genç kız ile çok popülerdir. Aromalar adaçayı ve biberiye ile mandalina ve portakal, baharat dokunmuş meyvemsi notlar sunulmuştur. zengin olur Yavaş yavaş buket, şakayık nazik ve sıcak nota var.

2011 yılında, Chloe kez daha oryantal kokular parfüm Love koleksiyonuna ekleyen akşam kabul edilen, Yoğun eau. Aroma güçlü ve parlaktır. Geceleri ve kışın kullanmak arzu edilir.

genç kızlar için Chloe adını veren giyim hattı Evi adanmış bir ince çiçek ve meyveli koku, - 2012 yılında Chloe tarafından bakın ortaya çıktı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.