MaliKişisel Finans

UBank - nedir? UBank telefonda ne, bu uygulama nasıl işliyor?

Hemen hemen her modern banka müşterilerine, hesabınıza uzaktan erişim imkanı sağlayan ve dünyanın her yerinden finansal akışları yönetmenize izin veren bir dizi çevrimiçi hizmet sunmaktadır.

Bu tür tekliflerin kolaylığı, bir kişinin bir bankanın şubelerini ziyaret etmemesi veya belirli bankacılık işlemlerini yerine getirmesi için terminale gitmesi gerekmemesi ile sağlanmaktadır. En büyük dezavantaj, her bir banka içinde yalnızca kendi teklifler kümesinin mevcut olması, ortaklarla olan sözleşmelerin varlığı ile sınırlı olmasıdır. Hizmetin kullanıcıları, hizmetleri ihtiyaçlarına en iyi uyacak bir finansal kurum aramak zorundadır. Bir seçenek olarak - ihtiyaçlarını bu veya o kurumun yeteneklerine uyarlamak. Oldukça büyük bir sorun, uBank adı verilen evrensel bir bankacılık uygulaması. Bu ne Aşağıda anlamaya çalışalım.

UBank'ın finansal uygulaması nedir? Genel bilgi

UBank, istediğiniz zaman mali kontrol imkanı sağlayan evrensel bir mobil uygulamadır. Internet ödemelerinin uygulanmasını basitleştirir. Soft elektronik ödemeler ve belirli hizmetler için ödeme için uyarlanmıştır.

Şimdi uygulamaya bakalım. Hangi ödeme sistemine veya hangi bankaya bağlı olduklarına bakılmaksızın, tüm hesapları, kredi kartlarını ve elektronik cüzdanları idare etmenizi sağlayan, evrensel İnternet bankacılığı biçimindedir.

UBank uygulaması, ne olduğu ve sunduğu fırsatlar göz önünde bulundurulduğunda, her bir ödemenin entegre güvenlik ve belirli hizmetler ve malların ödemesinde tasarruf sağlanması hakkında konuşmaya değer. Hizmetin, tüm manipülasyonlar için belirli bir komisyon yüzdesini kaldırmasına rağmen, aynı anda geniş bir hisse ve indirim indirimi sunuyor.

Uygulama Özellikleri

En geniş hizmet yelpazesi ve teklifler, uBank uygulamasının özelliklerinden biridir. Nedir ve neyin içerdiği, aşağıda göz önünde bulunduracağız. Evrensel mali sistemin her katılımcısı İnternet sağlayıcıları ve mobil operatörlerin hizmetleri, konut hizmetleri ve toplumsal hizmetler ile Devlet Trafik Güvenliği Müfettişliği cezalarını ödeyebilir. Soft, çevrimiçi oyunlarda alışveriş yapma olanağı yaratır. Sisteme katılanlar diğer kullanıcılara transferler yapabilirler. Faturalar aynı şekilde verilir. UBank uygulaması basit bir arayüze sahiptir ve modern bir minimalist stille karakterize edilmiştir. Uygulamanın indirilmesi ve kullanılması tamamen ücretsizdir.

Öncelik Amaçları

Modern kullanıcıların yalnızca kullanılabilirlik açısından değil mevcut hizmetlerin ve tekliflerin listesine bağlı olarak ihtiyaçlarını karşılayabilen tam teşekküllü ve mobil B2C ve B2B ödeme türü çözümlerin geliştirilmesi, bir uBank uygulaması oluşturmanın temel görevlerinden biridir. Ne zaten açıktır, ancak avantajları hakkında ayrı ayrı söylemek gerekir:

  • Kredi kartları ve elektronik çantalar ile rahat ve basit çalışma.
  • Ödemelerin kompleks güvenliği.
  • Cep telefonuyla kayıt açın.
  • Yapılan işlemlerin tam listesine engelsiz erişim.

Uygulamayı geliştiren uzman ekibi, basit ama aynı zamanda çok yönlü bir hedef belirledi. Prensip olarak, bunu gerçekleştirmek mümkün olan alıcılar ve satıcılar arasında evrensel bir iletişim dili yaratmaya çalıştı.

Sorunun teknik tarafı

İnsanlar yenilikçi bir çevrimiçi bankacılık sistemi çağırmak için kullandıkları şey uBank uygulamasıdır. Bu, iOS, Android ve Windows temelinde çalışan akıllı telefonlar için tasarlanmıştır ve Rusya'da yaygın olan cihazlar Samsung, Fly ve Huawei'ye kurulmuştur. Program, her bir akıllı telefon sahibi için teklif mağazasında mevcuttur.

IOS yazılımı, işletim sistemi sürüm 6.1 veya daha yüksek bir sürümüyle birlikte etkilidir. Program Android için uyarlandı, 2.2.3'den daha düşük bir işletim sistemi gerektirmiyor. Windows için yazılım biçimi, OS sürüm 7.5, 8 ve 8.1 ile uyumludur ve önemli dış ve işlev farklılıklarına sahiptir.

UBank, çok yönlülüğünden dolayı sadece olumlu olan değerlendirmelerin, standart bankacılık uygulamalarına benzerlikleri var. Ancak, ikincisinde hesap veya kart numarasını kullanıcı kimliği olarak girmek alışageldiyse bu durumda bağlama doğrudan cep telefonu numarasına yapılır.

Sistem kullanıcısı ne görüyor?

Kullanıcıdan önce açılan ilk pencere, müşterinin hesabının sistemdeki dengesi hakkında ayrıntılı bilgi sağlar. Kart hesaplarınızın durumuyla, gerçekleştirilen en son işlemlerle ve sistemin tüm ödemeleri hakkında derhal bilgi edinebilirsiniz.

Telefonda uBank'ın ne olduğu sorusu göz önüne alındığında, bu uygulama ile iki çalışma biçiminden bahsetmek gerekir:

  • Kart ödemeler yapmak için hesaba bağlı. Ödeme yaparken, sistemin müşterinin hesabından bir komisyon çekilir ancak aslında ödeme ekli kart aracılığıyla yapılır.
  • İşlemler, uygulamanın kullanıcısının karttan tekrar doldurması veya başka herhangi bir erişilebilir yol ile sistemdeki hesaptan doğrudan gerçekleştirilir.

Sanal bir bankayı kullanma özellikleri

Şemalardan birini kullanarak, çeşitli servislere, herhangi bir finansal kuruluşa, herhangi bir kart hesabına para gönderebilirsiniz. Bir haritayı yapıştırmak için, uygulamadaki fotoğraf makinesi ile fotoğraf çekin. Alternatif olarak, manüel fon girişi mevcuttur. Her ödeme yapılırken, sistem ek bir koruma garantisi veren bir CVV kodu ister. Kartı hesaba bağlamak için karttan bir para birimi borç verilir ve bağdan sonra geri gönderilir.

Sistem içindeki komisyon

Bazı hizmetler komisyonsuz olarak ödenir, ancak bazı manipülasyonlar için miktarın yüzde yirmi bir tutarı tahsil edilebilir. Bazı bankaların, bir kart hesabına para yatırma ücretini ödemeleri dikkat edilmelidir. Bu özellik, sistemin sorumluluğunun sınırlarını aşıyor ve artık, büyük kredileri hazırlarken de dahil olmak üzere, hizmetin özelliklerini doğrudan bankada belirtmek daha iyi.

Kullanışlılığı ve esnekliği nedeniyle yazılımın her zaman pozitif tarafta karakterize edildiği geribildirim olan uBank uygulaması, numarası telefon defterinde olan herhangi bir kişinin yararına yapılan dahili aktarımların ödemesini talep etmez (bunun için önceden bir akıllı telefon kurulmuş olmalıdır) Bu program).

özetlenmesi. Genel uygulama değerlendirmesi

Programın ayrıntılı bir incelemesinden sonra, uBank'ı telefondan nasıl kuracağınıza veya nasıl çıkartacağınıza ilişkin soruların zor çağrılamayacağı açıktır. Her şey sezgisel ve açıktır. UBank'daki diğer ödeme sistemleri ile karşılaştırıldığında, her şey mümkün olduğunca basit bir şekilde uygulanır ve geniş bir kullanıcı yelpazesine hedeflenir.

Çok fazla ek hizmet varlığından söz etmeye değer, özellikle finansal akışlarınızı kontrol etmenize izin veren düzenli bir ödeme veya ödeme geçmişi oluşturmak mümkündür. Her operasyon, şeffaf, basit ve açıktır ve kazayla hareket etme olasılığından tamamen yoksun bırakılmıştır. Yazılımı günlük kullanım için daha da rahat hale getiren düzenli güncellemeler.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.