GüzellikBakım ürünleri

Tonla Dudak - Nedir? inanılmaz yenilik hakkında yorumlar

Yaz tatili için hazırlanıyor - sadece güneşlenme, yeni mayo ve şık güneş gözlüğü için süt satın değil. Modanın tüm genç kadınların ilk plaj ayrıldıktan sonra hemen "akış" do not dekoratif kozmetik, dikkatli olmalıdır. En son, güzellik piyasası, en zorlu gereksinimleri karşılayan yeni bir ürün - TINT dudak. Bu nedir? Adil seks Birçok yenilik istiyoruz. Biz güzellik ve moda dünyasında yeni öğelerle gelişiyle ilgili tüm sorulara cevap çalışacağız.

EĞİM Dudak nedir?

Üreticiler ruj bütün gün düzenlenecek bir araç oluşturma hakkında ve dudakların hassas cilt aynı zamanda dikkat gösterecektir de düşünerek uzun süre? Yaz beklentisiyle bu soru özellikle ilgili hale gelir. Böylece simge veya oluşturulan TINT dudak. "? Bu nedir" - size bir sürü sorar. Tonlama - Onları, sulu parlak ve baştan çıkarıcı hale dudakların deriye hızla emilir dayanıklı renk pigmenti olduğunu. cilt üzerinde gün boyu renk doygunluğunu kaybetmez, bu yüzden sürekli dudaklarını renklendirmek için gerek yok, yeterince uzun sürer. Bir fırça ile jöle veya sıvı formunda içeriği ile, küçük şişeler biçiminde bir ürün elde edilir. Harici Olarak çok benzer parlaklık dudak. Bazı kozmetik markaların işaretçileri veya pastel boya olarak Tintå üretirler. Ayrıca, örneğin hassas imalat pigment birikimi. Boya çabuk emilir ve bazen oldukça zordur sorunu çözmek gibi bu önemlidir.

şekerleme

 • Direnç. Ürün, su korkan değildir. Güneşte o ruj olarak akmaz ve gün boyunca dudaklarında tutmaya mükemmel olacak. Sen öp, yiyebilir - Renk yerinde kalacaktır. Bir kafeye veya bir partide gidiyor, emin olabilir kupaları ve kadehler hiçbir iz üzerinde. Gerçekten yeri doldurulamaz sıcak yaz günü kız TINT dudak için olacak. Yorumlar birçok özellikle tatile o ruj ya da parlatıcı tercih ettiklerini söylüyorlar.
 • Birçok kozmetik kaygılar karmaşık sevecen maddeler ve UV filtreleri ile Tintå üretirler. Bu hassas dudak cilt için komple bakım sağlar.

 • Marker mükemmel uyum sağlar. Gün boyunca Dudaklar dolgun, sulu, parlak görünüyor, ama aynı zamanda doğal görünmesini sağlar. Renk araçları, hatta en parlak, doğal olarak yakındır.
 • Çok yönlülük. Renk Tonu suya dayanıklı boya olarak kullanılabilir.
 • Uygulamanın kolaylığı. Bu dudaklar tonu için herhangi bir özel beceri gerektirmez. Şişeler kolaylık sağlamak amacıyla, ya da ürün bir kalem şeklinde mevcut olduğunda, uygulama veya bir keçe için fırçalar edilir.
 • Sen rengin parlaklığı ayarlayabilirsiniz. İlk katman - dudaklar doğal olarak sadece kendi doğal renk tonunu vurgulamak görünür. İkinci katman - işte ve günlük yaşamda ve uygun olacaktır parlak bir görüntü oluşturun. Üçüncü katman - ve hazır önümüzde Ölümcül Güzellik, içeri tahliye edilecek.
 • her kız kendin için en iyi bulacaksınız aralarında farklı renklerde, çok. Başlangıçta, kozmetik üreticileri sadece iki veya üç renkte ürünü üretmek. Ama büyüyen belirteçleri olan talep, onlar tonlarının paleti genişlettik olduğunu görünce. Şimdi çok marka farklı renklerde onlarca kozmetik ajan bilinmektedir.
 • Bu dudaklarda hissedilmez. haddelenmiş değil ve ruj olarak yayılmaz.

eksileri

En büyük dezavantajı dudakları kurur demektir. Markerler Üreticiler ürün vitaminler, bakım yağlar ve çeşitli ıslatma maddelerinin bileşime ilave edilmesi İstem. Ama görünüşe göre, bu yeterli değildir. Onların yorumlarda, birçok kadın kaynak yokluğu bakın. ürün var bir dezavantajı var. İşte biz bu TINT dudak unutmamalıyız. Bu olgu, su geçirmez ruj vardır. Pigment uygulamadan sonra deri içine hızlı bir şekilde emer. Renk stabilitesi, elbette, iyidir. Eğer süslemeli bir hata yaparsanız Ama, dudakların doğru çizgi oldukça problemlidir. Bu durumda onu yeniden uygulayın sonra özel işaretleyici süt ve suyu kaldırmak ve gereklidir. Eğer bir hatayı ikinci kez yaparsanız, dudaklar boyama sonra zaten özensiz bakacağız.

Nasıl kullanılır?

 • Özel bir fırçalayın kullanarak derinin dudaklarından ölü hücreleri çıkarın. Eşit renk bırakmaya gereklidir. daha belirgin olacaktır işaretleyici uygulandıktan sonra tüm çatlaklar ve dudakların cilt kusurları sonra.
 • Sponzhikom veya fırça nokta aracını uygulamak ve ardından hızlı bir şekilde yüzey üzerinde parmak uçlarını ovuşturdu. EĞİM hızla emilir çünkü Hız dudaklar eşit boyanmış böylece, anında dudakların yüzeyi boyunca dağıtmak için gereklidir, burada çok önemlidir.
 • uygulayabilirsiniz Yukarıdan hijyenik ruj, merhem veya parlaklık, ancak bunlar olmadan yapabilirsiniz. Renk ve bu nedenle parlak ve sulu bir olacaktır.

Ve şimdi nasıl bir makyaj kaldırmak için. Normal su dudaklar Tinto'dan kaldırıldı almaz. Kadınların Yorumlar birçoğu bu amaçlar veya özel için kullanıldığını söylemek süt makyaj çıkarıcı, veya misel su. Sadece bir pamuk ped deri, ovmak anlamı ile uygulayıp durulayın. işaretleyici çıkarılmasından sonra dudak kremi yağlamak için tavsiye edilir.

Birkaç ipucu

 • işaretleyici uygulamadan önce dudak kontur kalem daire önerilir. Bu durumda, boyama olmadan, o kadar düzgün olur "hatası."
 • kaldırma dayanıklı makyaj sonra günlük olarak ruj ya da dudak kremi hijyenik uygulanmalıdır. Bu ürünler işaretleyici boyanmadan önce kullanıldığı takdirde, son renge direnci 2 kat azaltılacaktır.
 • Tinta eller uygulandıktan sonra hemen, sıcak su ve sabun ile yıkanmalıdır. Aksi takdirde, renk görünür ve iki gün cilt kadar tutacaktır.
 • cilt halinde dudakların çatlamış, pul pul, Tinto kullanımı iyi olduğunu reddetme.
 • Tavsiye bir ürünle şişe uygulamadan önce iyice sallayın.

ruj ve parlaklık aksine

Bu ürün hakkında özel nedir? sadece onlar gibi görünüyor, çünkü işaretleyici, ruj ya da parlak farkı nedir? Tintå ana özelliği - tutarlılıktır. Kural olarak, bu sıvıdır. Nazik hafif dokulu size dudaklarından kalmayı sağlar farkedilmeden anlamına gelir. markör katı ruj olarak yuvarlanmaktadır ve parlaklık gibi yayılmaz. Kolayca TINT dudak neden olabilir. aracı hassas boyama için bir fırça veya aplikatör ile sağlanır çünkü Evde, o, zor olmayacaktır yok.

En iyi markaların İnceleme

 • Renklendirici pigment dudak TONY MOLY Kore üretimi. bir fırça ile uygulanır. o oje ile karıştırılabilecek sanki kendisi görünüyor saklarlar. Çok sıvı su gibi gömülmüş. İki renk seçeneği sunar: "elma" ve "kiraz".
 • Maybelline işaretleyici mağazalarında demokratik fiyat ve stok farklıdır. Berry hoş aroma. Renk noktalar kapalı gelmeden, hatta olduğunu. Malostoyky. Çok kuru dudaklar ve renklendirme çok az sayıdaki tarama.
 • Dudak Tonlama Özü düz sünger kullanılarak uygulanan. bir jel, sıvı doku ancak TINT yayılmaz. Parfüm süren, tatlı, meyve. İki farklı renk seçeneğine. 2 saat veya daha fazla tutun.
 • Marker LumeneLingonberryLastingLipStain ve Balsam çift etkili, - bir yandan, bir renklendirici pigment, diğer yandan - Şeffaf dudak kremi, nemlendirici cilt. Renk doygunluğu, sorunsuz gider. koku hafif ve hoş. Hiçbir yırtılması uygularken.
 • Tonla Dudak Fayda mütevazi hoş bir kokuya sahiptir. Bir fırça şeklindeki parlaklık ile uygulanır. Çok sıvı. acı tat. Cam tüp, renk tahmin etmek kolaydır böylece. Dirençli.
 • Rimmel RimmelLastingFinish 1000 Yeni Kisses kesinlikle çok kız hitap. LUMENE gelen belirteç olarak, dudakların hassas cildi rahatlatır bir merhem var. Çok nazik, doğal renkler. Renk noktalar olmadan, sorunsuz gider. Bu ışık, biraz "kimyasal" bir kokusu vardır.

kadınları Yorumlar

TINT dudak - Birçok kadın zaten yeni ürün aşina. bunu denemek istiyorum ve seçimi ile yanlış hesaplayabilir yok kızlar ilgi nedir. Bizim güzellikleri görüşüne göre onlar renkleriyle istikrar için bu ürünü takdir görülebilir. Fakat birçok bu ürünün en büyük dezavantajı karıştı: o dudakların çok kuru cilt. Böyle Benefit, bu günah olarak bile en popüler markalar. Üreticiler pigmentler 6 saatlik bir ortalama tutulan bu kozmetik İstem. Aslında, bu etkileri iki saat ile sınırlıdır çıkıyor. Bu tüketicilerin çoğunluğunun yorumlardan netleşiyor. Biz markalar hakkında konuşmak, birçok kadın Tony Moly, Holika-holika Max Factor ve diğerlerine tercih ederim.

Bu yüzden ona TINT dudak olduğunu öğrendim. Bu nedir? Nasıl kullanılır? Hangi marka seçilir? Biz bu soruların cevapları makalemizde bulabilirsiniz umuyoruz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.