TeknolojininCep telefonları

Telefon "Philips E160": yorumlar

"Philips" Şirket düşük maliyetli bir tedarikçi olarak bilinir ve aynı zamanda işlevsel ve güvenilir mobil cihazları için geliştirilmiştir. Klasik monoblok telefonları E160 - alınanlar arasında. Veri Cihazı en popüler iletişim özelliklerini destekler ve pil ömrü büyük bir kaynak var. E160 telefonlarının ana özellikleri nelerdir? Nasıl işlerini kullanıcıların kalitesini değerlendirmek için?

Ürüne Genel bakış

genellikle tematik çevrimiçi portallar bulunan bu cihazın nispeten yüksek popülaritesi nedeniyle gözden Telefon "Philips" E160, klasik, tek parça modeller grubuna aittir. Iki SIM kart (kontakların grupları oluşturulabilir her biri) ile çalışmak üzere tasarlanmıştır.

Biz Cihaz üreticisinin açıklama düşünülürse, pil ömrü devaysa sağlar kapasite pili 8 saat ve bekleme süresi kadar konuşma süresi - - "Philips" telefon E160 en önemli özellikleri arasında (bu konuda yorum Bu teyit edebilir) 35 kadar.

Cihaz görüntüleri 640 x 480 piksel çözünürlükte yapılabilir hangi bir residually üretilebilir kamera ile donatılmıştır. Ayrıca, dosyalar MMS ile arkadaşlarına gönderilebilir. FM alıcısı, MP3-çalar - telefon olağanüstü multimedya çözümleri vardır. Telefonla bir kulaklık bağlayabilirsiniz. USB kablosu veya Bluetooth üzerinden - onlar yeterli kaynak yoksa cihazdan dosya aktarma online kanallar aracılığıyla olabilir ve. Gerekiyorsa, yerleşik bir el feneri kullanabilirsiniz.

Temel Özellikler

Bize daha ayrıntılı olarak ana özellikleri olan bir cep telefonunu "Philips'in Xenium E160 var düşünelim. aşağıdaki gibi, ilk etapta dikkat çekebileceği Bu cihazın, özellikleri:

- ölçüleri - 120,5 x 51 x 14,5 mm;

- ağırlık - 93.9 g;

- Anten - gömme tip;

- görüntü - TFT 262 bin renge kadar görüntüleme kapasitesine sahip, 240 x 320 piksel çözünürlükte, 2.4 inçlik bir diyagonal ile ;.

- Destek ve iletişim teknolojileri - GSM, WAP 2.0;

- Akü - 1.6 mAh kapasiteli bin ;.

- 2 SIM kart destek;

- Kameranın varlığı.

Cihazın temel işlevleri

Telefon aşağıdaki işlevleri destekler:

- Bir zil sesi MP3 dosyaları, polifonik zil sesi olarak ayarlamak;

-, MP3 AMR, MIDI ve AAC dosyalarını oynatma;

- SD formatında hacminde harici bellek kartını bağlamak yeteneği Mikro 32GB'a kadar;

- Bluetooth ile veri aktarımı.

yazılım seçenekleri

Telefon gibi özelliklerini uygulayan markalı bir işletim sistemi, kontrollü:

- dağılımı;

- Çağrı kayıt ve arama süresi;

- Acil çağrıların Uygulanması;

- kapatma;

- görünüşüdür cevapsız arama ve aramaları;

- çağrı yönlendirme, bekletme, tutun;

- dijital saat görüntülenen saati görüntülemek için;

- dahili kaydedici aracılığıyla kayıt ses.

telefon işletim sistemi, bu tür çalar saat, hesap makinesi, takvim gibi uygulamaların olduğu, kronometre. Kullanıcı "Philips" E160 "(yanıtları çok olumlu bu seçeneği karakterize) işletim sistemini yararlanarak devaysa kendi ayarları demektir sergileyebilir. Bu özellik - bir kullanıcı cihazını seçerek oldukça önemli bir kriter.

Şimdi kullanıcılar "Philips" E160 vardır işlevsel cihazı değerlendirmek nasıl ele alalım. Yorumlar telefon sahipleri ana donanım bileşenleri bağlamında incelenebilir:

- Ekran;

- haberleşme modülleri;

- Akü;

- işletim sistemi.

Ayrıca, aygıt iletim ve ses çalma, görünüm devaysa olarak, yapı kalitesi, kullanımı uygun bir cihaz kolaylığı kullanıcı kalitesini değerlendirmek açısından karakterize edilebilir.

telefon ekranı: yorumlar

Tabii ki, telefonun ekran bugünün mobil çözümler performans çözünürlük ve renk derinliği için oldukça mütevazı. Telefonda "Philips" E160 (kendi sahiplerinin bu teyit edebilir degerlendirme sonrası) ile temsil edilir segment hakkında spesifik konuşmak Ama eğer, ekran özellikleri rakip çözümlere bulunanlar ile tutarlıdır.

Önemli olan ekran açıkça görülebilir bir metin yanı sıra medya dosyalarının ana içeriği, varsa, telefonunuza indirilen veya kablo ile indirilir olmasıdır. Kullanıcıların raporda, neredeyse hiçbiri olarak ekranın kalitesine bununla ilgili bir sorundan, teşekkür: işletim sistemi işlevlerinin tutulumu ile Önemli iyi ekran prosmatrivaemost.

iletişim modülleri

Şimdi sahipleri telefona "Philips" E160 yüklü olan cihaz performansı iletişim modüllerini nasıl değerlendirdiğimizi çalışma. Bu seçenekler hakkında Kullanıcı yorumları ayrılabilir.

Böyle 3G ve WiFi gibi - Yani, telefon, gelişmiş haberleşme standartları için destek vermeyen dair görüşler bir grup vardır. Cihazın fiyatı bakarsanız Ama - bu konuda farklı bir görüş var sahipleri inanılan, biz çok az rakip çözümler bu seçenekleri içerdiğini anlayabilirsiniz. 3G ve WiFi eksikliği - bütçesinin cep telefonu segmentinde oldukça yaygın bir şey ve bu anlamda cihaz E160 içinde - istisna değildir. Bu durumda, dosyaların aktarımı daima USB kablosu aracılığıyla yapılabilir, Bluetooth veya son çare olarak Bisiklet WAP 2.0 standardı, sürece, tabii ki, operatör faturalama verir.

Mevcut iletişim modülleri cihaz için - işlerinin kalitesi çok olumlu değerlendirilmektedir. Kullanıcıların nasıl bulunur, Bluetooth veya çok fazla zorlanmadan genel olarak yürütülen bir tel aracılığıyla veri aktarımı. GSM telefon modülü "Phillips Ksenium" E160 ile ilgili olarak - yorum sahipleri bu teyit edebilir devaysa, aynı zamanda yüksek kaliteli, SMS ve MMS ile ses veren, stabil çalışır - çok örtüşme olmadan, operatör tarafı, tabii ki, her şey yolunda ise.

telefon batarya: yorumlar

Söz konusu Muhtemelen rekabetçi telefon seçeneği - Pil. Birçok kullanıcı pil ömrünü sağlamak açısından yeteneklerini kullanabilmek için için, her şeyden önce bu cihazı satın. üretici tarafından iddia edilmektedir pil ömrü Bu parametreler, "Philips" E160 - yorum telefonu alıcılar genellikle gerçek test cihazı onaylar onaylayabilir. Gerçekten de, bekleme, yaklaşık 8 saat modunun batarya konuşma süresi sağlayabilir - Yaklaşık 35 saat. Bu göstergeler (tabii ki daha yüksek kapasiteli pillerle uzman modellerin kullanımı bahsetmiyoruz, sürece, ancak pil ömrü bu göstergeler elde etmek bile aralarında birkaç Çorba mümkün) bile birçok modern telefonları prim neredeyse ulaşılamaz.

Cihazın çeşitli modüllerin katılımı yoğunlukla bağıntılı - taburcu telefonunuzun pil yeterince hızlı şarj edin. Aslında, çoğu durumda bir pil öldüğünde hesaplamak mümkündür ve şarj cihazı kullanmayı anına zamanında muhtemeldir.

İş telefonu işletim sistemi: yorumlar

Şimdi kullanıcılar işletim sistemi "Philips" E160 kalitesini değerlendirmek nasıl ele alalım. Özellikler, onu ilgilendiren yorumlar - işlerinin kalitesini derecelendirme, makinenin gerçek olasılıklar çalışmanın önemli bir yönüdür. Yukarıda da belirtildiği üzere, markalı cep telefonu işletim sistemi tarafından kontrol edilir. Bu çok basit bir yapısı sunulmuştur: karmaşık ekrandaki menüler konuşlandırılmasını beklenen ve uygulamaların çok sayıda kullanmak değildir.

Tabii ki, kullanıcı alışık olduğu ve daha sonra mobil yazılım çözümleri için markalı çevrimiçi mağazalar girmek, işletim sistemi özellikleri son derece sınırlı görünebilir. Ama telefonda yüklü kullanıcı işletim sistemlerinin temel sorunların çözümünde etkinliği açısından, mükemmel onun işlevleri gerçekleştirir -, mesaj gönderme, çağrı kontrolü arama yapmak için istikrarlı bir arayüz ile kullanıcı sağlayan.

ses kalitesi

Bir cep telefonu Philips Xenium E160 taşımak üzere tasarlandı ana işlevi, - muhtemelen en sık arasında, bu konuda değerlendirmeleri, bu telefon Kullanıcı görüşmelerinde resepsiyon ve ses iletimi olduğunu. Daha önce bu makalede belirtildiği gibi ek olarak, cihaz MP3 dosyalarının yanı sıra polifonik zil sesleri çeşitli oynayabilir.

Bu durumda telefona ana gereksinimleri - yüksek kaliteli ses üretimi, hem de kararlı bir çalışma, bir kullanıcı ilgili nişan özellikleri. Söz konusu cihazın sahiplerini nasıl bulunur, bu tür sorunların çözümünde açısından oldukça etkilidir. alınması ve ses iletme fonksiyonu çok basit görünüyor olmasına rağmen, aslında, bu teknolojiler uygulanmaktadır cep telefonu üreticileri çok karmaşıktır ve geliştirme ve hata ayıklama önemli kaynakların yatırım gerektirir. Genel olarak, şirket "Philips", göreve hazır - alınması ve ses iletimi için ekipman imal telefonlar teknoloji modüllerine açısından rekabet etmek. Bunun yanı sıra, sıra aslında, farklı dosya biçimlerinde yeniden ortaya çıkarmak için.

Telefon düzeni ve inşa kalitesi

Numunenin görünüş ve kalite - herhangi bir mobil cihazın genel değerlendirmesinin önemli bir unsurdur. İstisna yok ve cep telefonu "Philips" E160. en olumlu - verilerin özelliklerine sahipleri tarafından Yorumlar. İlgili segmentte sunulan telefon seçimi için ana kriterler de dahil olmak üzere - birçok kullanıcı, görünüm ve montaj için. özellikleri ve modern iletişim için destek açısından telefonun çok gerekli değilse Nitekim, - yüksek kalite ile monte edilecek ve rağmen iyi bakacağız. Bu bakış açısından, söz konusu olan araç segmentinde lider çözeltiye bağlı olabilir. bu kadar yüksek vücut yapım kalitesi olanı tanımladı üçüncü taraf markaların pazar telefonlarında pek fazla değil.

Biz tasarımı hakkında konuşursanız - tabii, o çok basit görünebilir. Ama bu görmüş ve bunun avantajı olabilir: kısa ve öz formlar - iyi tat genellikle bir işareti. o ancak bu durumda, telefonun tasarımında ilgili üst düzey olabilecek bir şüpheli lezzetleri, değil Özellikle - onlar aşımları olacak.

Cihazın kullanım kolaylığı

mobil cihazların bir diğer önemli özelliği - nasıl kullanılacağını kolaydır. cep telefonu "Philips" E160 bu yönünü tahmin gibi? Kullanıcı benzemeyen, birçok durumda, yine burada gözden geçirmektedir. Telefonun Bazı sahipleri özellikle görevlerinin küçük aralık verilmiş, yönetimde biraz karmaşık olduğuna inanıyoruz. Nitekim, yazılım menü yapısı bir dereceye kadar karmaşık görünebilir. Ama diğerleri sadece buna alışması gerekiyor ve çok hızlı bir şekilde yürütülebilecek gerekli seçenekler hitap inanıyoruz. Böylece, menü yapısı - komplike olsa (o tezi tahmin ediliyor), ama çok mantıklı.

özet

Böylece, telefon Philips Xenium E160, bu konuda kullanıcı değerlendirmeleri gibi devaysa temel özelliklerini araştırdık. Ne sonuç çıkarabiliriz?

devaysa aşağıdaki çoğu güçlerini ayırmak için, kullanıcı değerlendirmesi ve özellikleri bir listede dayanarak:

- güçlü bir pil;

- haberleşme modüllerinin Yüksek kaliteli;

- büyük montaj.

haklı olarak seçilen seçeneklerinde telefon segmenti liderleri atfedilebilir. Biz eksiklikler devaysa hakkında konuşmak, o zaman bu, tipik bir modern mobil çözüm ile cihazdan açık haritalama yetenekleri ağırlıklı olarak bulunurlar. Özellikle, aslında bu nüans çözümleri rakip olarak, cihazın tam bir eksikliği kabul edilemez ismen, kabul edilebilir zayıflıklar telefonda olsa 3G desteği ve Wi-Fi eksikliği, bu modüller eksik, kural olarak, bulunmaktadır. Bu durumda, büyük soru - cihazlar özellikle üçüncü parti üreticilerin sağlama kabiliyetine sahip olup olmadığı, otonom operasyon için karşılaştırılabilir rakamlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.