FormasyonBilim

Taş aleksandrit

Bu kıymetli mineralin mevduat Afrika, Brezilya, Madagaskar, Seylan ve Sri Lanka bulunur. Ancak, ilk taş alexandrite Urallarda 1834 yılında keşfedilmiştir. Prens Alexander II onuruna seçildi. onlar güç ve kuvvet sembolü olarak kabul edilir olarak suikastten sonra taçlı başları arasında inanılmaz popülerlik oldu. Onların değerindeki Bugün alexandrite taş pırlanta, zümrüt ve yakut ile uyumludur.

Başlıca özelliği benzersiz renk nitelikleridir. Ne zaman güneş ışığı alexandrite yeşil renk tonunu elde eder ve elektrikli lambalar altında kırmızıya dönüştü. Eğer farklı açılardan taş bakarsak, bu mavi yeşil ve sarı çeşitli tonlarında oynarken, birbirinden belirgin farklı olacaktır yüzleri ve mor turuncu-kırmızı.

Hiçbir modacı taş kakmalı, takı satın zevk reddetme yetmeyeceğini zaman Alexandrite zirve popülerlik, 19. yüzyılda geldi. Zamanla, bu değerli maden takı mağazaları daha az toplandı. Ve bugün bu taşla takı aldın oldukça sorunludur.

Alexandrite. özellikleri

Uzun taş hematopoz süreci üzerinde yararlı bir etkisi olduğu düşünülmektedir edilmiştir, bu, kan temizler, normal kan basıncında ortaya çıkan vasküler bir hastalık iyileştirir. Birçok bilim adamı küpe, kolye ve yüzükler pankreas, hastalıkları insanları korumak mümkün Alexandrite inanıyoruz ince bağırsak ve dalak.

Çok önemli bir zaman taş rengini değiştirir ne sıklıkta dikkat etmek. Nispeten sık renk değişimi diyabet varlığına işaret edebilir. Alexandrite (renkleri kullanarak) sahibini kötü ya da iyi bir ruh hali geçmek mümkün değildir. Onun sahibi kendi duygusal arızaları kontrol etmenizi sağlar.

Alexandrite Ayrıca, alkol, nikotin ve entegre tedavisinde kullanılan ilaç bağımlılığı. cüzam gibi çeşitli cilt hastalıkları, üzerindeki etkisini çok değerli. Alexandrite dahil Urallar, birçok değerli taşlar, insanın fiziksel durumunun daha hızlı iyileşme katkıda bulunduğuna inanılmaktadır. Bu nedenle, özellikle bir yaralanma, hastalık veya ameliyat sonrası rehabilitasyon sırasında hastaları giyilmesi tavsiye edilir.

Astrologlar o gelecek arızaları tahmin etmek ve etkilemek mümkün olduğunu iddia ederek, Alexandrite taş peygamber diyoruz duygusal durumu sahibini. Hayatta her çeşit sorundan ile başa çıkmak için onlara yardımcı, ruhu güçlü, insanlar için tasarlanmıştır. Zayıf ve güvensiz o taş sadece sefalet getirecektir. Uzun İskender efendisini boyun eğdirmek ve olumsuz ömrünü etkileyebilecek inanıyordu edilmiştir.

Taş bir adam ona sosyallik ve dostu vererek sakin yargı, duyarlılık döndürür bir tılsım olarak kullandı. Avukat, asker, denizci ve kamu rakamlar giyilmesi tavsiye edilir. Alexandrite şans kumar insanları, rulet oyunlarının hayranları, kartlar, vb getiriyor

Bu gelişmesini teşvik büyülü yetenekleri, sezgi ve doğal arzuları ve manyetizma gücünü güçlendirir. Bu taş, ruhun manevi ve duygusal alanını güçlendirmek iç enerjisini güçlendirmek için arıyorlar olanlar için vazgeçilmezdir.

Sri Lanka ve Hindistan sakinleri taş alexandrite efendisinin ömrünü, refah, onur ve zenginlik getireceğine inanıyoruz.

En iyisi kırmızı veya yeşil granat ile birleştirilmiştir. Bu sahibinin kaderine alexandrite güçlü bir etkisi yumuşatmak için izin verir.

astrolojik tahminlere göre bu taş daha Kova, Yay ve Akrep için çok uygundur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.