SağlıkTıp

Radyo frekansı kaldırma nedir?

Bugüne kadar, radyo frekans kaldırma cilt gençleştirme ve kusurların kurtulmak isteyenler arasında çok popüler. Bu teknik birçok önemli avantajlara sahiptir ve gerçekten kalıcı bir etki sağlar.

Nedir radyo frekans kaldırma?

Bugün ise büyük bir talep var oldukça yeni bir işlemdir. Yöntemin esası oldukça basit. endotermik etkiye sahiptir cilt RF maruz kalma, üzerinde. Bu tür maruz kalmanın bir sonucu olarak, metabolizma ve doku yenilenmesi işlemleri etkinleştirilir. Hücreler daha fazla oksijen ve besin alma ve böylece ek olarak, belirgin bir kan dolaşımını geliştirilmiş. Ama kaldırma operasyonun temel etkisi fibroblastlar teşvik etmektir. Fibroblastlar kollajen üretimi özel hücreler bulunmaktadır. Böylelikle bu işlem geri yüklemek için izin verir Cilt elastikiyetini ve sıkılığını kırışıklıkların giderilmesi ve yüze parlak bir görünüm verir.

Radyo frekansı kaldırma ve avantajları

Başlangıç için bu prosedür tamamen non-invazif olduğu dikkati çekiyor, bu nedenle plastik cerrahın bıçağı için harika bir alternatiftir. Hastanın kanı ile temas mevcut değildir ve yana enfeksiyon olasılığı sıfıra yakındır. faydaları da isnat edilebilir ve rehabilitasyon dönemi yokluğu - Hasta hemen yaşamın geleneksel şekilde dönebilir.

Radyofrekans kaldırma çok büyük yaş aralığı tahsis edilir - 20 yaş ve üzeri kadınlarda yaşın altında hem genç kız tedavi etmek için kullanılır. Bu prosedür, cildin durumunu ve görünümünü iyileştirmek yorgunluk belirtilerini ortadan kaldırmak ve gizlemek için yardımcı erken belirtileri yaşlanmanın.

Buna ek olarak, tek bir prosedür karın cilt sıkma, örneğin, kaş kaldırma için kullanılmış ve uyluk selülit ortadan kaldırmak olabilir. Sonuçta, tedavi alanı sınırlı değildir. Ve herhangi bir özel beceri gerekmez - sadece önceden temizlenmiş cilde sahip alımı için gelmek gerekir.

Ama hekim tedavi kapsamlı bir inceleme yapılması gerekir önce, ek soruşturma tayin gerekirse, hastanın tıbbi kartı ile tanışırız ve anlamak gerekir.

Radyo frekansı kaldırma: kullanım endikasyonları

belirtildiği gibi, bu işlem esas olarak kullanılan cilt gençleştirme, yüz kırışıklıkları ve büyük yaş çıkarılması. Buna ek olarak, çıkarmak için kullanılır , ikinci çene. Radiolifting, örneğin (doğum sonrası da dahil olmak üzere) çatlakların ve selülit yatakları gibi sorunlar ile baş. Yüz ve vücut kontur düzeltmek için kullanılabilir.

Genel olarak, işlem, beş günlük bir ara gerektirir sonra, her biri 8 ila 10 prosedürlerden içerir. Cilt birincil durumuna döndürülür zaman ile - Ne yazık ki, kaldırma etkisi sonsuza dek sürmeyecek. Bu nedenle, önleyici bir tedbir olarak bir tekrarlanan prosedürler önerilir.

Radyo frekansı kaldırma ve kontrendikasyonlar

Başka sağlık ve güzellik uygulamaları olduğu gibi, radiolifting kontrendikasyonlar bir numarası vardır. Örneğin, bu tür işlemler, gebelik sırasında gerçekleştirilir değildir. Buna ek olarak, kaldırma akut viral enfeksiyon sırasında yapılamaz. Kontrendikasyonlar da ciddi hipertansiyon formlarının, skleroderma, lupus eritematozus ve malignanlığın varlığını içerir. Darbe etkisi deri silikon implantları içeren altındaki bölgelerde izin verilmez.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.