Gıda ve içecekYemek tarifleri

Sosisli çörekler. Bu yemek için boş Kendi elleri kekler yapmayı öğrenin

Bu fast-food yiyecek oldukça sağlıklı değil bir sır değil. Ama fırında sosisli, bu tatlar ve cazip gidip topuz satın almak için çadırın yanından yürürken. Eğer gerçekten istiyorsan, sen bazen yemek yemeye gelemez. Özellikle evde pişirin. Bir hot dog tadı pek çok düşünmek olarak Topingler ve soslar, üzerinde sadece bağlıdır. Bu oyun ve topuz Önemli rolü. Bir gevrek ile Lush, yumuşak, ihale, - bir hot dog temeli fırıncılar, özellikleridir. Burada biz pişirmeye öğreneceğiz budur. sosisli mutfak çörekler kendinizi yapmak nasıl, bu makalede sağlanan daha fazla bilgi öğrenebilirler. Okumaya ve oluşturmaya başlamak!

sosisli ABD çörekler: Klasik tarifi. Aşama hazırlanması ürünler

sosisli kendi boşlukları pişirmeye için, bu kompozisyon malzemeler gereklidir:

 • 1 büyük (200 g) bir cam inek veya keçi sütü;
 • çiğ tavuk yumurtası;
 • ayçiçeği veya başka herhangi bir bitkisel yağ 2 büyük kaşığı;
 • buğday unu (istenen en yüksek derece) pound;
 • 1 çorba kaşığı toz şeker;
 • Lam olmadan çay kaşığı tuz;
 • kuru maya 1 küçük kaşık.

sosisli çörekler pişmiş olacak adresinin hamur için, gür ve havadar döndü taze yemek pişirmek için kullanmak önemlidir. maya Alış, raf ömürleri yakından inceler. doğru bir şekilde saklandığı takdirde bu ürün çok çabuk özelliklerini kaybeder. Bu nedenle de ambalaj bütünlüğünü görüyoruz. Süt ve yumurta da tercihen ev yapımı, taze olmalıdır.

sosisli çörekler Kılavuzu'na Pişirme

Temiz bir kaseye ısınmak ve dökün 50 mililitre miktarında sütü. Bu aynı zamanda mayayı serpin. Bir tahta kaşık kase içeriğini karıştırın. Şimdi şeker ekleyin. Sıcak bir yerde iş parçası koyun, maya çalışmaya başladı. Böylece demlemek yapmak. Soğuk sezonunda, kase pil veya soba yakınında bırakılabilir. On beş dakika sonra kabarcıklar iş parçasının yüzeyi üzerinde görüntülenir. Kuru bir bardakta, tuz ile yumurta yendi demlemek içine dökün. Bundan başka küçük bölümler, iş parçası un içine yaklaşık 400 gram girin. Tüm malzemeleri karıştırın. Bir sonraki bileşen, hamur içine sokulacak bir bitkisel yağdır. Onun ince bir dere dökün. Iyice hamur yoğrulur bir havlu ile kase kapağı ve yarım saat sıcak ve sakin bir yerine koymak. Bu süre zarfında, deney hacmi 3 kat artacaktır. buna biraz daha un ve ardından karışık ekleyin. Bir havlunun altında 20-30 dakika süreyle boş bırakın. Bu süre sonra, hot dog çörekler gibi şekillendirebilir.

üniforma topaklar halinde kesilmiş masaya hamur, koyun. Bunlardan, kek oluşturun. Bu boşlukların her biri, orta her iki rulo ve orta tutam topuz dlinnenkuyu oluşturulması. Bitkisel yağ ile gres üstündeki Her biri. Şimdi bir pişirme yemek hazırlamak. Bu yağlı gerekmektedir. birbirine yakın Bir fırın tepsisine Çörekler Lay, aksi takdirde çözülmeye ve şeklini kaybeder. Yarım saat içinde geri gelmek Hamuru bırakın. 200 dereceye kadar Fırın modunu açın. Fırında sosis 20 dakika için kağıt ruloları. pişene kadar 5 dakika için, fırın açıp dövülmüş yumurta çörek ile üst kapağı, bu verhushechkam ve parlaklık verir zapechetsya. kekler sonra, yaklaşık 10 dakika soğumaya yönlendirildiği gibi kullanmasına izin verin.

Danimarkalı hotdog için topuz: Evde pişirin. Nerede başlar?

Danimarkalı sosis yüzey özel bir lezzet ve ekstra krizi kabuk pişirme yapar susam tohumu, serpilir, böylece klasik Amerikan farklıdır. Böyle hamur işleri yerine getirmek amacıyla, aşağıdaki ürün seti gerekir:

 • buğday unu 600 gram;
 • taze süt, 300 ml;
 • şeker 4 büyük kaşık;
 • kuru maya 1 küçük kaşık;
 • tereyağı 50 gram;
 • 1/2 küçük kaşığı tuz;
 • 1 çiğ yumurta;
 • beyaz susam istediğiniz gibi.

sosisli çörekler, sen okuyan hangi tarifi öz pişirme olarak kullanılabilir. Onlar sadece tereyağı, reçel veya konsantre süt ile yemek çok lezzetli.

DİZİ TANIM Danimarka sıcak dog çörekler boşlukları yerine

Süt önceden ısıtın bunun maya çözülür. Fermantasyon için boş bırakın. Ayrıca, sünger yumuşak tereyağı, tuz ve şekeri girin. İş parçasını karıştırın. Şimdi küçük porsiyonlar un, önceden elenmiş ve yoğrulur hamur ekleyin. Bir kase, kapak koy ve sıcak bir yaklaşımla bırakın. Bir saat sonra tekrar hamur yoğrulur. 60-70 gram - ağırlık olarak toplar, üzerinde bütün tomar bölün. bitkisel yağ ile ahşap tahta yağı. o Tüm hamur topaklar koyun ve kuru bir bezle örtün. sosisli Şekillendirici çörekler bir saat dörtte bulunabilmektedir. Bir gözleme içine her topu yuvarlayın içinde biter sarın ve yaklaştırın. yağ ile fırça pişirme. Aşağı merdaneler dikiş yan koymak. Bir saat içinde tekrar gelip hamur bırakın. Yumurta çırpma Elde edilen karışım, önceden şekillendirilmiş üst kısmını kapsamaktadır. 20-25 dakika süre ile, 180 derecelik bir sıcaklıkta fırında pişirme pişiriniz.

Fransızca Hot dog: Ne kadar özel?

Fransız hot dog Bun yukarıda sunulmuştur aynı reçeteye göre hazırlanabilir. Ve çörek bu tip fark nedir? testinden iş parçasının kendisi şekli. Fransız hot dog Bun başlangıçta tüm uzunluğu boyunca bir delikle gerçekleştirilir. Klasik pişirme çörekler bu tip hazırlanmasında üst veya yan kesersen, Fransız versiyonu bunu yapmak gerekmez. Bir delik olan bir rulo olarak sadece sosis sopa ve sos dökün. İşin bütün sırrı bu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.