SağlıkDişçilikte

Onun kurulum özellikleri ve endikasyonları kullanım için, diş avantajları elemana Kaplama

Her birimiz istiyor güzel gülücük. Ancak, herkes bu fırsatı vardır. : Aslında bazı insanlar için bazı sorunlar var olmasıdır çarpık dişler, aralarındaki boşluklar, dişeti hastalığı. Bugün, bu sorunları çözmek için birçok yol vardır. Örneğin, dişler üzerindeki kaplama protezlerin kullanımını gerektirmez çok etkili bir cihazdır.

Porselen veneerlerin Faydaları

Bu ürün, seramikten yapılmış küçük bir plakadır. 0,6 mm: diş üzerinde kaplama küçük bir kalınlığa sahiptir. Bu talep tarafından temsil edilen ürün haline bazı avantajları dikkati çekiyor:

- elemanları, çok estetik bir görünüme sahip;

- onlar neredeyse noktalar hiçbir zaman görünmez;

- malzemeyi üreten sağlık için tamamen güvenlidir ve alerjik reaksiyonlara neden olmaz;

- seramik plakalar renk ve doğal dişlerin görünümünü farklılık göstermemektedir.

Bu kaydetti ve malzemenin birkaç dezavantajı sunulmalıdır:

- kurulması için diş ön işlem gereklidir;

- emaye kapalı zemin pratik olarak kurtarılabilir değildir;

- Düşük kaliteli bir eleman hızla soyulabilir olabilir monte edin.

Endikasyonları ve kontrendikasyonları

Dişler üzerinde kaplamalar her zaman değil ayarlanabilir unutulmamalıdır. uygulama mümkün olduğu Öncelikle, durumu düşünün. Her şeyden önce, eleman çatlaklar, cips, kötü renk emaye gizlemek yapabiliyor. Buna ek olarak, kaplama diş boşlukları aralarında ortadan kaldırmak mümkün değildir.

Ancak bu her zaman mümkün olmayan bir eleman isplzovat. Örneğin, kaplama herhangi dişeti hastalığı durumunda monte edilmemelidir. Ayrıca, diş çok zayıf kökleri veya kısmen eksik vardır durumunda bu ürünü kullanmayın.

kaplama yüklemesini Özellikleri

Unsurların her biri patsuienta için ayrı ayrı yapılır unutulmamalıdır. Laboratuvarda üretilen en az 150 $ maliyeti dişlere Kaplama,. ürünleri Tespit - bir itinalı bir süreçtir.

madde laboratuvarda yapıldıktan sonra, montaj yapmak gereklidir. o diş yüzeyine yapışır Eğer, rengini doğal gölge karşıladığını ve, o zaman yapıştırma başlayabilirsiniz hiç bir kusur yoktur. Aksi takdirde uygun ürünler üretti. Doktor olup olmadığını kontrol etmek zorundadır doğru ısırık restorasyon bu yöntemi kullandıktan sonra.

Bundan başka, emaye kaba yüzey görünümünü sposobstvet özel bir solüsyon ile kazınmış olmalıdır. Daha sonra, kaplama çimentolu malzemede küçük tabaka halinde yayılır ve sıkıca tabanına bağlı gerekir.

Özellikler yastıkları bakım

Bu dişin yüzeyine ürünü tutturmak için sadece doğru yeterli olmadığını belirtmek gerekir, bazı dikkat gerektirir. Ancak bu durumda, ped emaye gerçekleşecek ve yaklaşık 10 yıldır kendi işlevini yerine getirir.

Yani, diş hijyeni dikkatli olmalıdır. , Ispolzoavt diş macunu, ama iplik sadece yapmak için. Bu durum, özellikle bir kaplama ile kaplı değildir emaye, bu parçalar için de geçerlidir. Antibakteriyel kullanmak da gereklidir gargara.

Eğer makalede sunulan dişler, fotoğraflar üzerinde kaplamalar, yardımcı olacağını bilmiyorsanız ne bu element anlıyoruz. Sağlıklı kalın!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.